ריפוי טבעי לסכרת?

איזי

New member
ריפוי טבעי לסכרת?

במוסף זמנים מודרניים בידיעות אחרונות מהיום -כתבה מענינת מאד על טיול טבעי לריפי סכרת.כדאי מאד לקרוא...

hilashlo

New member
אין ריפוי טיבעי- הכל פלסיבו- יש אפשרות לשפר ואפילו מאוד.

שלום, כסכרתית כמעט 20 שנה, עם ניסיון רב בתחום האלטרנטיבי, יש אפשרות להקל והרבה, אין אפשרות לרפות, לצערי הרב. (אלא אם אתא נמצא, בתקופה ההתחלתית של הסכרת שנקראת- ירח דבש.) *כרום פיקולונט מאוד עוזר יש לסולגאר וחברות נוספות כמו FLP כל חברה והפטנט שלה. אני משתמשת בשל- FLP, כושר הספיגה שלו לדעתי טוב יותר. וכן תמציות של ירקות אורגניים, עם המון סיבים וכלורופיל, מאוד עוזרים, לאזן את הסוכר ולמנוע קפיצות בסוכר. יש מעקבי תאבון + כרום פיקולונת שגם מונעים עלייה במשקל וגם עוזרים בספיגה טובה של האינסולין בגוף, וניצול טוב יותר של האינסולין, שגורם לירידה בכמות האינסולין ואו הכדורים. אם תרצה לדעת יותר, אשמח לדבר איתך, 9999177 04 - הילה (לא בשבת)

michalmandel@

New member
תגובה

הילה יקרה! אני לא אזלזל בניסונך ובסיבלך בן ה20 שנה. לטענתי לא ניסית את כל הטיפולים. ישנו טיפול אחד הכי עתיק ממקורותנו אנו שאתו פעל הרמב``ם המרפא הכי גדול שהיה לעם היהודי ואשר הכירו בו בכל העולם. אם תרשי לי להתקשר אלייך אוכל לקשר בינך ובין המומחית הגדולה ביותר בארץ לריפוי על פי שיטת הרמב``ם. ואם תחלימי ממחלתך אשרינו. כמו כן את מוזמנת לשוטט גם בפורום שאותו אני מנהלת מעל דפי תפוז שנקרא מודעות פנימית. להתראות.

למעלה