ריצה

osi104

New member
ריצה

אני רצה כל יום 5 ק"מכבר כמה שנים ועכשוי אני רוצה להיכנס להריון מה דעתכן כדי לי להמשיך בפעילות הזאת או להפסיק עד שאני יקלט להריון? אני בדילמה נוראית כי אני רצה בדופק של 170-180 וזה נראה לי גבוה קצת בשביל קליטה להריון לא?

חניתס

New member
קשה לענות תשובה מוחלטת

בס"ד עד כמה שידוע לי מהנסיון שלי נכנסתי להריון תוך כדי פעילות ספורטיבית אינטנסיבית ברכיבה ואפילו תוך כדי הנקה.... הכי מצחיק שכשהמאמן האישי שלי במכון כושר הסביר לי איך להשתמש במכשיר חדש שהיגיע למכון הוא החמיא לי על הגמישות שלי ובעצם הייתי בהיריון של הקטנה שלי ולא ידעתי. וטוב שלא ידעתי כי הרווחתי אימונים עד לחודש רביעי מה שלא הייתי מעיזה לעשות במידה והייתי יודעת על ההריון כיון שיש לי הסטורי'ה של 4 הפלות... ודווקא כששמרתי על עצמי מפעילות וממאמץ כשההריון לא הי'ה תקין הוא נפל...... לדעתי תתיעצי עם רופא המשפחה שלך לפי ההסטורי'ה הרפואית האישית לך! בהצלחה!!!

מיכאלה07

New member
אם אין בעיות פיריון

תמשיכי לרוץ ותהני. אם יש בעיות- הוועצי במומחה ולא בפורום. בכל מקרה- מעולם לא שמעתי על קשר בין אימון ריצה (או כל אימון אחר) והדופק הנלווה אליו לבין כניסה להריון. אם את האימונים מלווה מתח מיותר או שלפי תפיסתך הדבר מפריע לך להכנס להריון- זה כבר סיפור אחר.. שיהיה בהנאה.

דעה קדומה

עד כמה שידוע לי גם לי, וחיפשתי המון חומר על זה..... מדובר בדעה קדומה שבגללה לא נתנו לנשים להשתתף בארועי ספורט ולהתחרות בפרט. התייעצי עם רופא בכל מקרה, אבל בינתיים תמשיכי לעשות ספורט בכיף!!!

מור שלז

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo140.gif

קודם כל מזל טוב. בדרך כלל אין שום בעיה ואפילו מומלץ למי שעוסקת בפעילות גופנית להמשיך ולרוץ גם עם ההריון. אבל, שימי לב, שתמיד צריך אישור מהרופא לפעילות גופנית בהריון, גם עם ההריון תקין. אני מצרפת לך את אחד המאמרים הטובים שקראתי לאחרונה על ריצה והריון, שנכתב על ידי המאמנת טלי פינק (שאני מנסה להפוך אותה למומחית הבית שלנו
): לרוץ בשביל שניים המאמר סוקר ממש בקצרה את השינויים שחלים בגוף במהלך הריון, למה לשים לב בריצה, וגם סימני אזהרה חשובים. מומלץ! אז שיהיה במזל טוב
ואת כמובן מוזמנת להשאר, ולשתף.

מתרוצצת

New member
היום דווקא מעודדים לרוץ לפני ותוך כדי

כמובן, כל עוד שלא נדרשת מנוחה מסיבות רפואיות גרידא פולה רדקליף רצה עד שבוע לפני הלידה... :)

osi104

New member
תודה

שהתייחסתם לפנייה שלי והמסקנה שלי היא 1.להתייעץ עם הרופא נשים 2. שזה מאוד אינדווידואלי לכל אחת.

למעלה