ריקנות

נעל

New member
ריקנות

אם אדם חש שהחיים שלו ריקים, מה הייתם מציעים לו לעשות? (אם החוקים נכונים גם לגבי ואקום רוחני, כל שצריך הוא לפתוח פתח קטן ולתת לו להשתחרר) נעל ;-)

באמת תודה!

תודה רבה לך על שטרחת לרשום תגובה שכזאת... ואם הוא באמת יתאבד אז לא נורא נכון? טמבל! תפסיק לשחק אותה קול ואם בא לך לעזור אז תודה רבה,אם בא לך סתם לקשקש אז עדיף שתסתום.

לי יש בעייה עם זה

מי אתה שתקבע אם התאבדות זה יותר טוב מחיים? ניסית את זה? אני מניחה שלא. אם אתה רוצה לנסות, אתה מוזמן להשתמש בLSD, זה כמו לחוות את חוויית המוות so i`ve heard.

צטט אותי

שאמרתי שחיים זה יותר טוב, קדימה, נראה אותך מוצא את המשפט שאמרתי את זה. מצד שני אני חושבת שהדבר האחרון שאתה צריך להמליץ לבנאדם זה להתאבד, אין לך את הסמכות ל``עזור`` לו למות. מה אתה? אלוהים?

ומי את שתגידי לי מה לכתוב?

אוי סליחה...את זאת שחושבת שמותר לה הכל.. דרך אגב כן אמרת את זה כמה פעמים.

the me and i 16

New member
אני לא חושב שלשניכם

יש על מה לדבר בנושא המוות וגם לי לא כי אף אחד מאיתנו לא ניסה את זה... וגם מי שניסה lsd לא ממש יודע כי הוא לא מת!!! חיים אחרי המוות היא שאלה מטפורית בעלת וותק של אלפי שנים אל תנסו אותי אפילו... אם הבחור יתאבד הוא יפתר מהריקנות... אבל מה שהוא ימצא שמה ... על זה כבר אנחנו לא יכולים להתווכח...

yad

New member
מאחר ואתה עדיין חי

אני לא לוקח את העצה שלך ברצינות. כי אם אתה לא מדבר מנסיון שלך, אז אין לך מה לדבר, ואם אתה כן מדבר מנסיון, אז מה אתה עוד עושה פה?

נעל

New member
פשוט צריך להבין

שכאשר מדברים עם בנאדם בנושאים כאלה צריך לקחת אחריות על מה שאומרים. זה עלול באמת להוביל למעשים. הביטוי הוא ``כל המציל נפש אחת, וכן הלאה...`` ולא ההפך (יש כזה? נעל מקוה שכן. אחרת פאדיחות). בכל מקרה, נעל לא נמצאת במצב נפשי קשה או משהו כזה. בטח שלא ריקנות. אם כבר, נעל מרגישה שהיא לא מספיקה את כל מה שהיא רוצה. אבל לזה אין תרופה או פתרון. עוד שלושים שנה אולי זה יהיה מדכא, שנעל תתחיל לחשוב על כמה הזמן עבר מהר, כמה הסוליות שחוקות ועד כמה היא רצתה להספיק לעשות חידוש לעור המאפיר , המוכתם והמאובק שלה, ואולי גם לקנות מכונית ספורט חדשה. נעל ;-)

yad

New member
אל תדפוק חשבון!

זה הזמן שלך עכשיו. יש לך 60 שנה אחר כך לדאוג לכולם (ואז עוד פעם כולם דואגים לך כשאתה זקן ובלי שיניים). לוקח יותר מדי זמן הפורום? אז תן למישהו אחר לנהל אותו. לימודים יותר מדי לוחצים? אז אל תלמד הרבה. זו טעות נוראית לדאוג לעתיד. אם יש לך מטרה העתיד דואג לך.

למלא את הריקנות...

תמיד יש דרכים לכל אחד משהו אחר... במקרה הפרטי שלי זה מוזיקה אולי במקרה שלו זה יהיה ציור או משהו... בקיצור המסר שלי לכל הריקים אשר בינכם תחפשו... רדום ונוח לו שמודע לסתמיות של ההודעה שלו..

למלא את חייו במשהו?

יש מספיק דברים שאפשר לעשות, לרכוש חברים למשל. אבל אני לא מבינה, אתה מתכוון ש``צריך להחיות את החיים``, או ``למלא אותם במשהו``?

yad

New member
חייה ממטרה למטרה

תגיד לעצמך משהו כמו: ``טוב, עד שאני לא לומד את כל הליווייים לפסנתר של יוני רכטר, אני לא מפסיק לנגן בפסנתר``. מטרות קטנות. חמודות. לא חשובות לאף אחד (אפילו לא לעצמך), אבל ברגע שתעשה את זה, כל שאר הדברים יסתדרו מעצמם. לי זה עבד לפחות. בהתחלה זו הייתה המטרה ההיא, ואז עוד מטרות קטנות כמו לעשות רשיון, לצאת לכמה שיותר מקומות, וכו`... ברגע שיש לך הרגשה של ריקנות, תציב לך מטרה אחת ויחידה לחיים. בשבילה תחיה, ואז כל השאר ייראה לך יותר משמעותי (תלוי בקוטנה וחוסר משמעותה של המטרה הראשונה- ככל שהיא טפשית יותר, כל שאר הדברים יקבלו יותר משמעות)

למעלה