רישות עסקי באזור רשל"צ- בית דגן

רישות עסקי באזור רשל"צ- בית דגן

בואו לעשות עסקים !! הזמנה למפגש רישות עסקי בבית דגן נותרו עוד מספר מקומות מוגבל. במפגש צפויים להדיע , יועצת שיוקית, יועצת תקשורת וטכנולוגיה, עיצוב פנים, איש מיחשוב, אנשי מכירות ויזמים ועוד... מפגש לרישות עסקי בבית דגן , יתקיים ביום שלישי, 22 בנובמבר, בשעה 19.00-22.00 בקניון אופק בקומה שנייה. בתוכנית: חלק א' פגישות עסקיות- ישיבה והכרות בקבוצות קטנות, בדיקת אפשרות לשיתופי פעולה והפניות הדדיות, והחלפת עצות לקידום עסקי. חלק ב' סבב הצגה עצמית והצגת תוצאות חלק א' חלק ג הצגה מורחבת על ידי אחד ממשתתפי המפגש, והפעם: "האם הסוס הטרויאני יכול להגיע אלי? טיפים לניהול המחשוב בבית ובמשרד." אנא הכינו כרטיסי ביקור ופרזנטציות עצמיות מרתקות, ונעימות. ניתן להביא מוצרים להמחשה, ואף להציע למכירה, למעוניינים. המחיר כניסה: 35 ש"ח כולל קפה וכיבוד קל. החנייה חינם. זאת הזדמנות לראות אחד את השני, לערוך היכרות יותר מעמיקה, לשווק, ולהגדיל את מספר הלקוחות בדרך נעימה. מקווים לראות את כולכם. אנא הירשמו באמצעות המייל הבא: [email protected] על מנת לשמור על האווירה אינטימית במפגש אנו מגבילים את מספר המקומות ל-30 בעלי עסקים ממגוון תחומי עיסוק שונים. לכן, ההרשמה מחייבת ביותר. אנא הירשמו רק כשאתם בטוחים שאתם יכולים לעמוד בהתחייבות! תודה, ולהתראות, עינת גרוס, אילת רותם

רישות בבית דגן../images/Emo45.gif

בבית דגן פתחה היועצת למעמד האישה פרויקט מנהיגות גדול ל- 120 נשים. לדעתי, כדאי לכן לפרסם את נושא מפגשי הרישות שם. אחת הדרכים היא להשתתף בקורס, שעלותו זולה ומשכו- 8 מפגשים. לשיקול דעתכן

einatgross1

New member
שירית היקרה

תודה על ההתייחסות והעצה. אישית אני מרצה במסגרות שונות קרוב לעשוריים בנושאי מנהיגות, ולא ממש נראה לי שלמען פרסום ההודעה על מפגש רישות עיסקי אשתתף ב-8 מפגשים בנושאים המוכרים לי היטב. יחד עם זאת, מתוך היותך אחת מהמעורבות מאוד בקורסים אלו, אשמח אם תעבירי אליהם את המסר. אני אישית מתגוררת בבית דגן-האם נראה לך שיש דלת שמישהו יתן לי להיכנס דרכה על מנת למסור את ההודעה? הפורום שלך פה הוירטואלי באמת עובד ממקום של העצמה, ונותן מקום לכולם. למשל השרשור למעלה העוסק בהעצמת נשים ממש מראה כיצד מתחרות יכולות להתקיים זו לצד זו ואף לפרגן. האם נראה לך שרוח כזו יש גם למארגנת הקורס בבית דגן? אל מי לפנות? תודה,

עינת ../images/Emo140.gif

לא החברה שלי מקיימת את הפרויקט, אולם שם היועצת הוא שמחה טננבאום. אפילו אין לי טלפונים שלה, אבל אני יכולה לברר עבורך. לי אישית, פרגון הדדי לא ממקום של תמימות נראה דרך חיים. יש מספיק מקום לכולן. זו דעתי. בכל אופן תודה על המחמאות בין השורות .

einatgross1

New member
כפי שאני מכירה

את הפוליטיקה המקומית, שם (הידוע לי) וטלפון (שאני יכולה להשיג) לא מספיקים ליצור מחווה מהסוג שהזכרת. אם תמצאי איך לפתוח לי את הדרך לליבה ולמחווה מצידה, אודה לך.

למעלה