רכבות באיטליה

רכבות באיטליה

ראיתי שיש פה הרבה אנשים שטיילו באיטליה - מישהו מהם קנה את כרטיס הקילומטריקו ? אנחנו רוצים להשתמש בו, הזמנתי אותו דרך איסתא ועכשיו הסוכנת שלהם אומרת שאולי לא יהיה להם עבורי עד הנסיעה (עוד שבוע). האם ניתן לקנות את הכרטיס באיטליה ? - האתר הרשמי של הרכבות שם לא אומר שום דבר אחר (היינו, זה חלק מהמבצעים הרגילים).

lady_anne

New member
בד"כ לא

כי כרטיסים מוזלים כדוגמת ווזות, יוריילפאס וכו´ נמכרים בד"כ רק מחוץ למדינות היעד, דהיינו לתיירים בלבד. תנסי לבקש מהסוכנת שלך שתבדוק את הנושא מול EWTR - החברה המספקת את הכרטיסים בארץ. אני מצרפת את כתובת אתר הבית, ולפי מה שנאמר שם אני צודקת (כרגיל..)

זה לא ממש ברור

קודם כל, הסוכנת שלי בררה מול תור תבל (ETWR) והם אלו שאומרים ש"נגמר להם הסטוק" (נימוק מגניב, הא ?), אז הם זו לא הבעיה שלי. מצד אחד, אני יודעת שיש כרטיסים שנמכרים רק מחוץ לארצות היעד, בייחוד באיחוד האירופי. מכאן מקור החשש שלא נוכל להסתדר אם לא נקנה אותו כאן. מצד שני, ה-ROUGH GUIDE מונה את הכרטיס הזה (קילומטריקו) ככרטיס הנמכר באיטליה, בניגוד לכרטיס ה-FLEXICARD, שגם אותו תור תבל מוכרים, והוא נמכר רק בחו"ל. זה תואם גם את אתר הרכבת האיטלקי, שמתייחס אל הקילומטריקו כאופציה ל-frequent travaller ולא רק כאופציה לתיירים (יש כזו קטגוריה). כלומר, המידע שלי מוביל דווקא לכך שכן אפשר לקנות אותו באיטליה. תוצאה- יש לי שני שעונים וכ"א מראה שעה אחרת... לכן שאלתי אם יש מישהו שכבר התנסה בקנייה בזמן אמת...

למעלה