רכילות משרדית

גיברת

New member
רכילות משרדית

שלום לך אפי. ברצוני להיוועץ בך בסוגיה עדינה ומורכבת. במשרד בו אני עובדת ישנה בחורה הנמצאת בקשרים ידידותיים מאוד עם אחד מהמנהלים. הם צוחקים ביחד, מסתגרים בחדר שלו, יוצאים ביחד לצהריים, נוסעים לנסיעות משותפות, נשארים ביחד מאוחר במשרד. בקיצור, לנו (להלן, רכלני ורכלניות המשרד) די ברור שהם מנהלים רומן וזה גורם לנו ל: 1. גועל נפש. הוא מבוגר ונשוי עם ילדים. 2. קנאה. נראה שטוב להם ביחד. 3. רגשי קיפוח (מהולים בקנאה). הבחורה היא הנותנת את הטון במשרד על חשבוננו עקב היחסים עם המנהל. איך פותרים את הבעיה???? זה ממש מציק לנו. כתבתי מקודם נסוח יותר יפה, אבל ההודעה לא נקלטה ולא הצלחתי להעתיק את הכל...

אלי אלי, איזו סמאטוחה

(ואגב, מצאתי את הודעותייך האבודות, ניסוחך אכן היה מפורט יותר. מה תגידי על מוחי האנליטי שאיתר בכזו זריזות את שאנשים משכילים ממני היו מחפשים שעות???) ולעניננו: האינסטיקנט הראשוני שלי מקריאת הודעתך, גיברתי, הוא קודם כל לשכוח מאופציית יידוע האישה המקורננת. תחושתי היא שאתם תסבכו את המנהל, ישנה האפשרות ההגיונית שתהרסו משפחה, גם הבחורה השניה עלולה להפגע, ואפילו גם אתם תסבלו. מבינה את הגועל (כן, כן, מתוך אלפי הרומנים שניהלתי, מעולם לא היה זה גבר נשוי. בעיקר ילדים בני 22, אבל זה לא רלוונטי כרגע). מבינה את הקנאה (עזבי שטוב להם ביחד) זה שהפילגש נהפכה להיות סמנכ"ל לעניני טונים אצלכם, זה מעצבן בצורה קיצונית ביותר. תראי, יקירתי - אין שביל זהב, לדעתי: את מספרת שהוא אחד מהמנהלים במשרד, לא הבכיר שביניהם. הצעתי היא שדווקא תיגשו לממונה עליו (בתקווה שהוא איש ישר-דרך ורציני). הסבירו לו את הבעיה, ושכל רצונכם הוא שהדבר לא יפגע בסביבת העבודה הרגישה, ושלא ייתכן שבזכות היותה פילגשו, היא נהפכה לסמנכ"ליתו. אני סבורה שכל מנהל שאכפת לו מעובדיו, ושאולי אכפת לו גם ממוסר העבודה או מוסר החיים של מנהליו - ייקח את העניין לטיפולו. הייתי אולי מציעה לרכך את הפנייה למנהל הבכיר, בכך שתאמרו שאתם מחבבים את האיש (האמנם??), ושמקצועיותו אינה עומדת כאן למשפט, אלא השפעת הרומן עליכם ועל הניהול התקין של המשרד. ולא ייתכן שאסיים ללא פתרון זדוני: אימרו לבחורה (פנים מול פנים או במכתב אנונימי), שאתם יודעים על מה שמתרחש, שזה פוגע בכם ובעבודה המתנהלת במקום, ואם הרומן הזה לא יוריד הילוך, יעתיק את התרחשותו למקום אחר, או ייפסק לחלוטין - תנקטו באמצעי חשיפה, כשהראשונה תהיה אישתו. ובאמת חתיכת סמאטוחה !

גיברת

New member
את אכן החכמה באדם אפי

אם הצלחת לקרוא את הודעותי האבודות. וכמובן, על התשובה הממצה שלך. הוא אכן אינו המנהל "הגדול", אך הוא מנהל את המחלקה שלנו ועם המנהל הכללי אין לנו כמעט קשר, בקושי מכירים אותו. מעבר לזאת, אין לנו ידע שאכן מתנהל ביניהם רומן, ציינתי את העובדות כפי שאנו רואים זאת, ובגלל שאנחונו חבורת קנאים משועממים, אנחנו מנתחים את מה שקורה ומשערים שמדובר ברומן. היות ואין לנו מידע וודאי שאכן כך הוא הדבר, יהיה קצת מביך לגשת למנהל הכללי ולהאשים את זוג היונים ברומן שיתכן וקיים רק בפרי דמיוננו (מאותה סיבה גם ירדה האופציה של יידוע אישתו, כי באופן עקרוני אני בעד חשיפת בוגדים, אבל לכי תדעי אם לא היינו מעלילים כך....). מה שכן, אציע מחר את ההצעה שנכתוב מכתב לבחורה. אהבתי את ההצעה. אם באמת מתרחש ביניהם משהו, אולי זה יגרום להם להבין שהם צריכים למתן את עצמם בנוכחותנו על מנת שאנחנו לא נרגיש מקופחים. ואם אין ביניהם כלום, נצטרך פשוט להמשיך לקנא בבחורה המקודמת מעבר להגדרת התפקיד שלה. תודה אפי יקרה!

ח מ ס ה

New member
החסרת פרט אחד בהודעתך

שהוא החשוב ביותר כדי שנוכל לעזור לך. האם המנהל שווה וחתיך? אם כן, או שתקראי לי או שתתחילי אתו בעצמך או שתעשו רוטציה ביניכן אם לא, אל תגלו כלום ואל תציקו לה כי גם ככה היא סובלת המסכנה <ומגיע לה>

שרוניק

New member
מי מסכנה?

זאתי שהוא בוגד איתה, או אשתו? אשתו לא יודעת, אז בינתיים היא לא סובלת. אם התכוונת לשניה, אני מסכימה לגמרי. ואם היא לא סובלת עכשיו, זה יגיע בקרוב מאוד. איך היא לא מבינה שהיא מנוצלת ושלא יצא לה כלום מזה? איך נשים תמיד נופלות בפח הכי ברור הזה?

jahnon

New member
לדעתי

הבחור הוא המסכן אתם יודעים איזה מאמץ נפשי זה לנהל מערכת יחסים לא כל שכן שניים בו זמנית מה גם שאחת מהם סודית?

שרוניק

New member
באמת מסכן

אנילא מצליחה להבין את הגברים האלה: מה יש לכם? התחתנתם, טוב. לא טוב לכם בנישואים? תתגרשו. למה אתם אף פעם לא מרוצים ממה שיש לכם וחייבים לחפש בחוץ, אולי פספסתם משהו?

jahnon

New member
שרוני היקרה

אני ממש מקווה שלקחת את דבריי ברצינות הראויה. ובנימה יותר רצינית למה הגברים האלה ולא האנשים האלה הרי גם נשים בוגדות

שרוניק

New member
כמובן שהבנתי

כבר קלטתי עם מי יש לי עסק... פשוט נמאס לי לשמוע דברים כאלה. זה נראה כאילו כל העולם ואישתו בוגדים אחר בשני. ומה שמצחיק זה שכולם, אבל כולם, כל מה שהם רוצים זה להתחתן כבר. אז כאילו, מה? וברור שגם נשים בוגדות. some of my best friends (ואל תבקש שמות ומספרי טלפון).

מדוע לא שאלת אותנו

איך לגלות אם הוא בוגד או לא? זו פיקנטריה מצויינת, לדעתי, ואני קוראת לכל יודעי הדבר לענות גם על שאלה זו. אתחיל במובן מאליו: אי אפשר לעקוב אחריהם???

גיברת

New member
אפי, אין לך עסק עם טירונים...

מה, כשהם הולכים לצהריים אנחנו לא הולכים אחריהם? סמכי עלינו. אז כמכו שאמרתי, לא הצלחנו להבחין במגע גופני מיוחד ביניהם, חוץ מליטוף פה ושם מצידו, שיכול להתפרש בעיקר כליטוף אבהי. פשוט מוזר לנו שהם כל הזמן ביחד, יש ביניהם שפה משותפת פרטית, וכשזה מתחבר לעובדה שהיא למעשה מתעסקת בכל דבר חוץ מהגדרת התפקיד שלה - זה צורם וגורם לנו להעלות השערות מרושעות. נו, אז יש לך איזשהו טריק שיעזור לנו לגלות מה באמת מתרחש ביניהם? מסכימה, אכן פיקנטריה מצויינת!!! קחי בחשבון שאין ביניהם מגע פיזי בנוכחותנו. גם לא בצהרים.

גם לנו היה מקרה כזה

בעבודה. אחת מהנשים אצלנו (נשואה) ניהלה רומן עם אחד מהסטאז´רים (ועכשיו אתם יודעים מה מקצועי), ולכולם היה ברור שהיא מנצלת אותו (10 שנים הבדל, הגיוני לא?). אולי רומן בין אישה נשואה ובחור צעיר נשמע פחות נורא מהסיפור שלך, אבל לנו זה נורא הפריע, בעיקר בגללו, כי הוא היה תמים ובאמת חשב שיש שם משהו. בסופו של דבר הוא עזב (נגמר הסטאז´), והיא עברה למישהו אחר, ולשמחתנו (רעים או לא?) בעלה גילה, והיום הם בתהליכי גירושין. ככה שלפעמים לא צריך לעשות כלום, על ראש כל גנב בוער הכובע, במוקדם או במאוחר הם נתפסים ובאים על עונשם !!!

נוגי Nogi

New member
גיברת נכבדה, הנה מה שאני הייתי עושה

וכשאני אומרת "אני" אני מתכוונת לזה ש... אל תנסו את זה בבית! ולאופן ההכנה: ברגע שהייתי מזהה את מדענית הטילים הזו מתבייתת על הבוס, הייתי פוצחת בדיאטת המילניום, וחיה רק על פירורים מהטוסטר ומי אסלה. במקביל, הייתי אצה רצה למספרה הסמוכה למקום מגורי ומייד משדרגת את עצמי לפלאטין בוהק, כי הרי לא יעלה על הדעת עדשות כחולות בלי בלונד? צודקת או לא צודקת? (רמז: אני תמיד צודקת) שה! אל תעני לי, זה לא נגמר. השיגי לך חצי יום חופש וחדשי את מלתחתך: רכשי לך חולצות אלגנטיות בהדפסי נמר, קני ביריות, אבל משהו סולידי, לא זנותי. אדום או זהב יעשו את העבודה. יו נואו... כמו כן, ממליצה ללכת ללא חזייה, זה תמיד משיג אפקטים בעלי עוצמה: תאונות דרכים, או מבטי הערצה, למה להיות קטנוניים? הגיעי מדי בוקר לעבודה לבושה במיטב מחלצותייך, הווה אומר, עם כמה שפחות. הקפידי להיות מרוחה בליפסטיק עדין, בלתי נראה כמעט, משהו כמו בורדו מזעזע כזה. (נאנחת) בחיי, אני צריכה להסביר הכל אני רואה. ברגע שאת מזהה את האובייקט, הווה אומר הבוס הנקלה, פצחי בסדרת ענטוזים שאינה משתמעת לשתי לחיים, אה.. פנים. סליחה. לעסי מסטיק בקולניות, והתאמני בניפוח בלונים שיתפוצצו בסדרת רעמים קטנטנים וחמודים. העיפי בו מבט מתפעל על זה שהוא בכלל קיים ונושם, וזרקי משפט אינטלקטואלי כגון: "יו, מה זה רזית!", ותשמעי כאילו את מתכוונת לזה. מפה הדרך להצלחה קצרצרה. המלצה נוספת: בשלב שבו את מקבלת עשרה אחוזים ממניות החברה מומלץ לפרסם ביוגרפיה שערורייתית. בברכת פלרטטי והצליחי, בלהה, יועצת פדגוגית

למעלה