רכישת ציוד

bananagoy

New member
רכישת ציוד

אני חדשה בבית הספר והופתעתי מאוד לראות שמורות מרצונן קונות ציוד, משחקים, חומרים ועוד. מדובר בצוות מאוד מבוסס כלכלית, המורות באמת לא מבינות מה הבעיה. ביום ראשון, הייתה לנו ישיבת צוות ביום ראשון ואחת המחנכות הראתה כמות גדולה של המשחקים שהיא רכשה עבור כיתתה לשאלתי האם בית ספר מחזיר לה את הכסף, היא הופתעה מאעוד ואמרה" מה פתאום? בחיים לא ספרתי כסף, מורה צריכה להשקיע". אחר כך מורה שניה אמרה שהוציאה כרטיסיות בבית דפוס שגם עלו סכום עגול, וגם קיבלה את זה כמובן מאליו. הצוות , כנראה, מאוד מבוסס כלכלית, אבל לי אין אפשרות להוציא כסף. שאלתי גם עם המנהלת האם יש ציוד להכנת כיתות, אבל גם היא הופתעה מאוד משאלתי ואמראה שמורות מדפיסות בבית. מאוד מוזר לי, הרי לא לכולם יש מחשב ומדפסת . וזה עוד לא הכל , ניגשה אלי עוד מורה וביקשה סכום עגול עבור אירוע של מורה אחרת, כשהיא ראתה את הפתעתי היא טענה שזה נהוג בבית הספר, מיותר לציין שעדיין לא ראיתי את המורה החוגגת ואז מורה אחרת אמרה בנימה לא נעימה, אנו צריכים להיות מגובשות, בת של חברה מתחתנת, זה הסכומים שנותנים.
נראה לי הזוי, ומה דעתכן?

itu1

New member
רכישת ציוד

לדעתי זו אחת ההתנהגויות ההזויות של מורות במערכת , על בית הספר לדאוג לספק את כל הציוד לו נזקקות המורות.
גם ענין המתנות הזוי , כל אחת שתיתן כפי שנראה לה וכפי שהיא מרגישה.
אריה

למעלה