רנדר תחנת דלק

יNOT

New member
נחמד מאוד...

אתה יכול לומר קצת על התהליך? זה היה פרוייקט מסחרי או בשביל הכיף? אני קצת לא אוהב את המראה הזה של ה"פוטושופ רצח", מתקבל מראה טבעי ,בגלל שזה מתון, מטושטש ,ומשחזר מגוון של אפקטים, אבל מצד שני מרגישים שמשהו פשוט לא נכון שם... אוליי זה רק הרושם שלי... מה בדיוק קורה עם העמודים של התחנת דלק תחת ההגון, זה אמור להיות השתקפות? ואם כן של מה? ולא הצלחתי להבין אם זו צמחיית ג'ונגל ליד המדרכה או שהתכוונת למראה של קצת עשבי דשא.... היה יכול להיות נחמד לראות פריים יותר נקי ישירות מהרנדרר או רק קימפוז ראשוני של תיקון צבעים. בהצלחה, ותודה ששיתפת אותנו.

shauli3d

New member
פרויקט מיסחרי

פרויקט מיסחרי כמובן vray>photoshop>max אכן הפוסט כבד מסכים איתך עבודה של 9שעות כולל מידול רנדר ופוסט תודה על הביקורת אשים לב לפרטים שמשכו את צומת ליבך אתר הבית שלנו http://the-cube.co.il/

shauli3d

New member
האם אפשר ליראות עבודות שלך לפני שאני בולע את

האם אפשר ליראות עבודות שלך לפני שאני בולע את הביקורת?

יNOT

New member
אני פוטר אותך מ"לבלוע" את הביקורת ../images/Emo13.gif...

אני ההדיוט שלא שייך לתחום הזה, אני הגבתי רק על מה שראיתי, השאלה אם זה באמת כל כך לא סביר/לא במקום שסתם עובר אורח בפורום יעביר ביקורת? ואם כן, האם יש לביקורת משקל שונה?! בכל מקרה,היות ואין לי בעיית אגו, אני יכול לומר שאני מאוד מקנא בך על היכולת שלך ליצור עבודה כזו, אפילו אם אדם "טרחן" כמוני מוצא בה פגמים. צר לי, אין לי עבודות להצגה ולא מקצועיות בתחום, לא שטענתי אחרת מעולם.
בהצלחה.

galrt

New member
אגו = כשלון בתחום

כל אחד יכול לתת ביקורת בלי קשר למה שהוא יודע לעשות,כל מי שיש לו זוג עיניים

shauli3d

New member
אני מסכים אבל לא צריך להישתמש במושגים קשים

אני מסכים אבל לא צריך להישתמש במושגים קשים כמו פוטו רצח עברתי את המקום שאני בודק את מה שאני עושה בהצלחה או קישרון אבל סחטיין על המישפט

לא שההערה שם ברורה לי לגמרי, אבל הוא כתב

פוטושופ רצח. שזה די שונה במהות. ויותר מצביע על כיוון הפוסט. אני מסכים עם דרור. עוד הערה אחת קטנה, בד"כ צינורות דלק הם שחורים. בחלק מהתחנות של דלק יש הפרדה בין דיזל לבין בנזין ואז צינורות הדיזל אפורים. בתחנה שבה כל הצינורות אפורים זה אומר שכל המשאבות עברו תיקון ולא היה במלאי צינור שחור. יש לזה כל מני סיבות שהם לא באמת חשובות אבל אם אתה מדמה תחנה חדשה אז כדאי שהצינורות לא יהיו אפורים.

drorlazar

New member
בהנחה שאתה פתוח להערות....

דבר ראשון אפתח ואומר שהאוברול יפה, ההתעכבות שלי היא על הדברים הקטנים שיכולים להביא את הפריים הזה למקום טיפה יותר מוצלח, בעיניי... ובתור הקדמה אומר שכל מה שאני כותב פה הוא דעתי, תרגיש חופשי להתעלם או לא ... 1. המושן בלר על המכוניות לא תורם לפריים כזה, הוא מייצר דינמיות שאין לה מקום בפריים סטטי כזה. 2. שאריות הטקסט והחיתוך הגס של הפוסטר מוזרים 3. ההילייטס חדים ומוגזמים מדי, הם יוצרים תחושה של אובייקט "נמוך" או של רנדר לא נכון, הייליטס יותר רכים ומתפיידים היו עושים את העבודה 4. ההשתקפויות על העמודים מוגזמות וברורות מדי, בלר קטן והנמכה של ההשתקפות היו עושות רק טוב 5. השלט נבלע באדום מאחוריו, הייתי הופך את הרקע ללבן ואת הכיתוב לאדום, זה היה מקפיץ את הכל. אולי גם להעביר את השלט לצד שמאל של הפריים וקצת להגדיל אותו, כרגע הוא מאוד הולך לאיבוד (ואז גם צריך לסובב את התאורה שהוא לא יהיה בצל), אבל מבחינת קומפוזיציה זה יותר נכון כי העין הולכת יותר לאזור שקרוב למצלמה שהוא גם האזור המעניין, בין קצה הגגון לשלט הגדול של "דלק" 6.הרכבים מתחת לסככה כהים מדי, יכול להיות שהם בצל, אבל הלוק הכללי שלהם הוא כהה מדי, גם רכב שחור היה מקבל הרבה יותר השתקפות של הסביבה הבהירה במקום שבו הוא נמצא 7. ההיילטס על השלטים הללו נראה מוזר, מעין הדבקה של ספקולר ולא כמו עגלוליות האובייקט, גם פה רכות הייתה עובדת טוב יותר (כמו שיש לקצה המוצל של השלט) 8. העשבים גורמים למקום להראות מוזנח, וזה הולך בניגוד לכל הניקיון של הפריים, הייתי מוריד אותם לגמרי. הערות כלליות * הוינייטה הכללית היא חזקה מדי, בצד שמאל למעלה השמיים על גבול השחור, זה מוזר בשמיים כאלה. * השמיים שלך הם כחולים, שמי אמצע יום, התאורה היא של אחה"צ לפני שקיעה (ורוד-כתום-צהוב) גם על פי הצללים, כנ"ל גם לגבי העצים, צריך לאחד את האלמנטים הללו. *לטקסטורת עצים אתה צריך לשחק עם הפרה-מולטיפליי אלפא, כרגע יש להם מעין נימה לבנה בקצוות. * הDOF פה הוא מיותר לדעתי, ואין לא הצדקה, בעדשה כזאת עם אובייקט בסדר גודל כזה לא תרגיש את הDOF, אם כבר זה יקרה על האובייקט המרוחקים (עצים/עננים) ולא על האובייקטים שנמצאים כרגע בקדמת הפריים. * ככלל במיוחד בפריים בודד לפרינט ולא לשידור הייתי הולך על רנדר יותר חד ונקי. תסתכל על עבודות של מני הילסנרד, הרנדרים שלו מרגישים קריספיים וזה מייצר תחושה של בהירות וחדות. זהו... מקווה שזה עוזר...

shauli3d

New member
תודה רבה על הביקורת

הביקורת שלך מאד מדוייקת .. אני מסכים עם 90% דווקא את המוישןבלייר הייתי משאיר .. אכן יש עבודה על החומרים לגבי השמיים אני ניפגש בביקורת הזאת כבר פעם שלישית אני צריך לבדוק עם עצמי את הבעיה. בגדול חוץ מזה הכל נכון תודה על צומת הלב לא לשכוח שהעבודה נעשתה ב10שעות כולל מידול ופוסט.

drorlazar

New member
לגבי כמות הזמן

כשיש לי כזו משימה עם זמן כזה תחום אני לרוב מעדיף לעבוד בשיטת "מקסימום אימפקט במינימום זמן", כלומר להתמקד בתמונה הגדולה ולהשאיר את ה"ליקוקים" והפרטים הקטנטנים לסוף, בחזקת "אם יהיה זמן....". זה יפה מאוד ומרשים להרים כזה דבר בזמן כזה, למרות שאני מניח (וגם רואה) שלא מעט חלקים הגיעו מevermotion, שזה סבבה אז אני לוקח את זה בחשבון, מה מודל מאפס ומה נלקח מוכן?

shauli3d

New member
צודק הרבה evermotion ומלא הנאה

אני בערך 4 שנים בתחום לפי עבדתי כעורך וצלם בטלויזיה בחודש האחרון קיבלתי מין שידרוג כזה ואני נהנה כאילו עכשיו התחלתי ללמוד. בלבוליי ביצים שלחתי לך הודעה רצינית בפרטי

shauli3d

New member
כל העבודות האלה מאד ישנות אבל עדיין נהנה להבי

כל העבודות האלה מאד ישנות אבל עדיין נהנה להביט בהן

למעלה