רעיון שלא ידוע ע"י מי,לפוסטר של ההמ

חחחחחחחחחחחחחחחח

אזיקים? שוט? סירופ שוקולד? קצפת? והחשוב מכל: פירה! אין סקס בלי פירה! פירה! *נופלת על הרצפה ומזילה ריר* אגב מדברים על ונסה, היכן אנחנו הולכות לשים אותה בזמן שאנחנו *משוחחות* עם בעלה כדי שלא יהיו הפרעות כלשהן?

Runaway Train

New member
כן כן הכלללל ראארר

את ונסה נסמם בעזרת כמויות המסקלין שתביאי (נו קדימה,את חייבת להיפטר מזה ניקול!!) נקשור אותה,ונכניס לארון,כמו לגנוב סוכריה מגבר!:)

בוהאאהאהאאה

באמת תהיתי מה אני אעשה עם כל המסקלין הזה שייש לי בארון, אבא שלי כבר מתחיל לחשוד למה אני תמיד מדברת אל השטיח... ולילי רוז וג'ק? אגב אממ איך אנחנו משכנעות את ג'וני? הוא יסכים או שנאלץ להשתמש בגורמים אחרים
?

Runaway Train

New member
אהההה..נקודה מעניינת

לילי רוז וג'ק,ישנו...שנה טובה...טובה מאוד..במשך יומיים אפילו,אבל לא נפגע בהם כמובן,ג'וני יתעצבן וחבל לא צריך לאנוס אותו. ג'וני-תסתכלי שניה במראה,נראה לך שאנחנו,אננננחחנו!! צריכות לשכנע מישהו??? נההה..:p ושטיחים יכולים להיות מאוד מעניינים,תתפלאי מה הם עברו

אני לא פוגעת בצאצאי ג'וני

לא מומלץ. הם גם עוד תמימים. אוקי אז אנחנו פורצות לאחוזה באישון לילה, מסממות את ונסה, גוררות לארון, נועלות. אח"כ ג'וני יתעורר בבוקר ואנחנו נגיד ש.... אמממ? :| השטיח שלנו עבר דיי המון, תשאלי את הכלב שלי, הוא יודע אפילו יותר ממנו על מה שהשטיח עבר אני מתארת לעצמי *זורקת מבט חדשני לעבר בולי ששוכב לו בנחת על מיטתה*

Runaway Train

New member
אנחנו נגיד ש.....

ונסה הלכה לצלם סרט לכמה שבועות,והשאירה אותנו , YOUR GODESS OF SEX JOHNNY!!! כדיי שלא תישאר ללא סיפוקך המיני:) אני נורא מצטערת על השטיח:( חבל..באמת חבל..

אוווווו

אל תדאגי הוא יצא מסופק מאוד למעשה הוא יצא כל כך מסופק שהוא ישכח שייש לו חברה... מה שמה... ו... ונצואלה? ו....ורוניקה? ו...נילה? הא? תודה בקשר לשטיח :\ הפרה הקטנה ששוכבת לי על המיטה ונוחרת כרגע לא ממש מצטערת :|

Runaway Train

New member
חחחחחחחח...אז עזבי את הקטע

עם המסקלין,בואי נתן לה ציאניד ונגמור עם זה (אהה חח "נגמור" כמה אירוני)...טוב הגמזנו קצת הא..:p בת כמה היא?גזע?מעורב?

חחחחחחחחח

אני חושבת שאם נגמור אותה ג'וני יגמור אותנו והפעם לא בדרך הטובה
נסמם אותה לתקופה של חודש, זה יספיק... ואז אחריי שנגמור את עסקינו עם ג'וני נעזוב ואמממ הוא יצטרך לשחזר את מה שקרה עם ונסה. אנחנ ו בכל מקרה, תמימות. הפרה, בולי, בן 6, בולודוג צרפתי גזעי
אני פשוט קוראת לו פרה כי יש לו צבעים של פרה, לבן עם כתמים שחורים גדולים הוא דיי חזיר האמת אוינקי

Runaway Train

New member
כן אבל ג'וני יצטרך להסביר לונסה

מה הוא עשה בתקופה הזו...זאת כבר בעיה שלו! אהה איזה חמוד..חח פרה..הייתי כורתת יד ורגל בשביל כלב
אבל ההורים שלי *ונות,לא משנה אני אסיסטנטית במרפאה וטרינרית:)

אבל מסכן למה לסבך אותו? ../images/Emo4.gif

I wuv him *חיבוק מוחץ לג'וני* איזה כיף לך שאת עובדת! אני מתה למצוא עבודה אבל אין כלום בחור המסריח הזה
ההורים שלי גם *ונות. אבל הם כאלה שאוהבים בע"ח אז דברים אחרים אני לא מקבלת... שיעורים פרטיים, שירותים רפואים, דמי כסף...

Runaway Train

New member
עובדת?!?!הלוואי!!!!אני מתנדבת!!!

אני חייבת למצוא עבודה..אין כלום!:( ההורים שלי אוהבים בעלי חיים,על הצלחת. וזהו,אין שום בעל חיים בבית אפילו לא דגים!!!!

אה מחויבות אישית?

אין לנו צער בעלי חיים פה ורציתי אבל לאאאאאאאאא בגלל שהעיר הזאת כל כך חרה שאפילו מחיות לא אכפת להם אז עשיתי במתנ"ס המזדיין ואז במרכז יעוץ לנוער האמת לא סיימתי את השעות אפילו למי יש כוח? לנו יש רק את הכלב הפאשיסט ואממ זהו

WallFlower

New member
אה, לפחות את לא גרה ביבנה...

יש על זה אפילו שיר שהולך ככה: "יבנה זה חור!"

Runaway Train

New member
לאאאא איזה מחויבות אישית

אני לא מבינה מה אנשים כל כך מתפלאים שאני מתנדבת מרצוני! אני אוהבת להיות עם בעליי חיים אני מתנדבת מרצוני

למעלה