רעיונות לעוגת יום-הולדת לגיל שנה...

רעיונות לעוגת יום-הולדת לגיל שנה...

אין לי נסיון רב. עד היום קישטתי על ידי הזלפה של קרם (קרם וניל פשוט) שנצבע בצבעי מאכל. אני מחפשת משהו קצת יותר מרשים. יש לי סבלנות להתעסק שעות עם עוגה עם צריך. אני לא יודעת להכין עוגות פשוטות - כל העוגות שלי מורכבות מפנים אבל נראות די פשוטות מבחוץ (רק מאוד צבעוניות). יש לבן שלי יום הולדת שנה עוד שבועיים, והזמנו את כל המשפחה. אני רוצה להכין לו (ולנו) עוגה. רעיונות יתקבלו בברכה

טל של 4

New member
השאלה קצת כללית

אולי שווה להכנס למאמרים של פורום "האם" ולקרא קצת על בצק סוכר, אם זה נראה לך אז אפשר לתת כיוונים יותר ברורים.

1נרקיס

New member
ציור או פיסול?

אפשר ללכת על דברים שהילד מזהה או אוהב, כמו חיה מסוימת - כלב, אפרוח, חתול... נסי לומר מה הכיוון שלך פחות או יותר ונמשיך משם.

אני חושבת שפיסול...

כי עד היום אני יוצאת מהקווים כשאני מציירת
כלב זה הכי טוב, כי יש לנו שניים בבית והוא נורא אוהב אותם. הצצתי בפורום המתקדם לשאוב טכניקות, אבל אני מאוד אשמח לעיצות. ושאלת מתחילים: בצק סוכר ו- RFM זה אותו הדבר? ואם כן - האם RFM קנוי נותן את אותה האיכות של בצק סוכר שמכינים לבד?

1נרקיס

New member
זה אותו הדבר

דווקא בצק סוכר קנוי נראה לי נוח יותר לעבודה, כיוון שלפי הבנתי קשה להגיע למרקם טוב כשמכינים לבד. הבצק הקנוי מגיע ממש מוכן לעבודה, וחוסך הרבה הסתבכויות במטבח. בפיסול, לשים צבע לתוך הבצק הלבן ואיתו מפסלים. יש הרבה דוגמאות לכלבים פשוטים, כמו זה למשל שטל העלתה בהודעה של "העוגה הראשונה שלי" שמופיעה מיד לאחר זאת.

t a l talim

New member
כלבים...

שתי עוגות קלות לפיסול של כלבים- את הראשונה הכנתי אני בראשית דרכי, והשניה נעשתה בסדנאת טלטלים השבוע (ע"י תמר) מציעה לך להסתכל בתמונות, לחפור קצת במאמרים, ולחזור עם שאלות... אשמח לענות. מזל טוב! טל צפריר

איזה יופי! אני חושבת להכין כלב

אני אכין "עוגת נסיון" כבר בשבוע הבא (יש לי עוד שבועיים ליום ההולדת). אני רוצה לנסות ולהכין אחד שדומה לכלב שלנו - תראו אותו בעצמכם... איך מכינים כזה גוון של חום? לא הצלחתי למצוא צבע מאכל חום בשום מקום בבאר-שבע

t a l talim

New member
חום הוא בעצם ערבוב של שלושת

צבעי היסוד- אדום, כחול וצהוב. הגוון ייקבע ע"י המינונים. קחי פיסת בצק קטנה יחסית, וצבעי אותה עד שתגיעי לגוון הרצוי. לאחר נכן עיברי לכמות הבצק הרצויה, וצבעי ע"פ המסקנות.

ענתבר

New member
תראי את זו -

פעם כבר העליתי אותה. אני פשוט דלוקה עליה. היא מאחת החוברות שיש לי.

למעלה