רעש סטטי בקאונטר סטרייק 1.6

Hankey

New member
רעש סטטי בקאונטר סטרייק 1.6

אני די חדש... שיחקתי כמה חודשים עוד ב1.5 לפני איזה 3.5 שנים והשבוע חזרתי לשחק ב1.6 השאלה שלי היא למה בסיום סיבוב בחלק מהסרברים אני שומע רעש סטטי חזק מאוד. זה ממש ממש מעצבן ולא מצאתי את הסיבה או הפתרון כרגע.... עוד שאלה.. בחלק מהסרברים אחרי משחק בהם כשאני לוחץ על ספריי הוא מתחיל לפרסם סרברים ואיי פי... איך אני מפסיק או חוסם את זה ככה שהקונפיג וההגדרות לא ישתנו...? (מה שאני עושה בנתיים זה שיש לי עותק של הconfig.cfg וכשהוא משתבש אני מחליף את הקונפיג לעותק.) אני אשמח לעזרה :) תודה מראש

KillerA

New member
בנוגע לדבר השני

הפירסום זה בגלל אדמינים שמשנים לך את הקונפיג (תופעה מוכרת מאוד בפרוץ) כדי להמנע מזה תעשה את קובץ הקונפיג שלך לקריאה בלבד ואז כשתצא משמשחק זה יחזור לעצמו

Hankey

New member
תודה רבה../images/Emo140.gif...אחלה פתרון..:) will do

למישהי/ו יש מושג לגבי הרעש הסטטי?

Apoca Lypse

New member
עזוב... לא קראתי את ההודעה המקורית אבל..

אני יודע שבחלק מהסרברים בסוף סיבוב במיוחד בפרוץ יש מין קטע של שיר.. יכול להיות שיש לך בעיה עם הקבצים שמושמעים

Hankey

New member
אממ ככה...

כרטיס קול זה לא (ואני מבין שגם אתה לא חושב שזה הכרטיס קול כבר) זה באמת יכול להיות קובץ מוזיקה פגום... אבל לא יודע.. זה לא רק אצלי גם אצל בנדודה שלי יש את הבעיה הזו בחלק מהסרברים.... רעש סטטי בסיום חלק מהסיבובים. וגם אם כן, איך אני אמור לזהות אותו? :\ תודה בכל מקרה..

Apoca Lypse

New member
אממ...

לא יודע אם זה אפשרי... אבל בתיקייה של SOUNDS יהיה לך את כל הקולות (אני חושב... אם יש כזאת תיקייה XD) אם תזהה תקובץ לא יודע איך תנסה להחליפו עוד אפשרות... אתה יכול למחוק תתיקיה SOUNDS ולהיכנס למשחק.. וכשתיכנס לסרבר זה יוריד לך לבד תSOUNDS (יש מצב שתתצטרך למצוא מקור אחר לגרסאת פרוץ שלך :D או לא לשחק בסרברים המציקים)

Hankey

New member
תודה, זה באמת רעיון../images/Emo60.gif

יצרתיים אתם
אני אבדוק פעם הבאה באיזה סרבר יש בעיות ואשמור את הכתובת שלו בצד כדי לדעת אם זה חד פעמי או בעיה בסרבר. ואם לא אצליח לפתור את זה אז אני אדע שלא להיכנס אליו.. ואז נראה לי אני אמחק את התיקייה sound או את התוכן של התיקייה ואז אוריד את הקבצי אודיו בכניסה לסרבר... ולמה התכוונת שאני אצטרך למצוא מקור אחר לקאונטר? למה בעצם? וזו באמת בעיה בסרברים? כי זה רק בסרברים מסויימים..

Apoca Lypse

New member
../images/Emo3.gif

שמחתי לעזור... אממ... עזוב למצוא מקור אחר לקאונטר (בעקרון יש כמה גרסאות לפרוץ...יותר מבן אדם אחד פרץ את הCS) יש מצב שזה בעיה בסרברים... אבל אני באמת שלא יודע
אבל הפתרון שבאמת הייתי מנסה זה למחוק תsound ואם לא אז אין ברירה וצריך להתעלם...

Hankey

New member
זה לא זה.. תודה בכל זאת...

אין סלולרי באזור... וברעש סטטי הכוונה הייתה לרעש כמו שיש "גשם" בטלויזיה... אם אתה מבין למה אני מתכוון... קצת קשה להסביר סאונד אבל בכל זאת.. רעש די צורם..

למעלה