רפואה סינית ופריון

רפואה סינית ופריון

שלום, אחרי שנים עם גלולות הפסקתי על מנת להיכנס להריון המחזור שלי השתגע לגמרי,הוא לא סדיר ואני לא מצליחה לזהות ביוץ הרופא לא קבע חד משמעית האם יש לי שחלות פוליצסטיות אבל יש לי חלק מהתסמינים השאלה שלי היא כזאת תרופות קונבנציונליות אני לא יכולה לקחת כרגע (צריך לנסות שנה ואנחנו "רק" חצי שנה) האם לרפואה הסינית יש פתרונות בשבילי?

RanLoel

New member
מחזור משוגע :)

שלום סוויפטי, המצב שאת מתארת הוא מצב מוכר. אחרי שנים בהם צרכת הורמונים מבחוץ, הגוף שלך התרגל. עכשיו, כשהפסקת עם הגלולות, הגוף צריך לעשות את העבודה בעצמו, להסתגל למצב החדש ולאזן את עצמו. זה יכול לקחת זמן. אז קודם כל לנשום עמוק.... זה לא בהכרח אומר שאת סובלת משחלות פוליציסטיות. לרפואה הסינית יש מגוון רחב של כלים לסייע לגוף להתאזן ולמחזור להתייצב. כמובן שיש להשאר במעקב רפואי ולוודא רמות של הורמונים ואינסולין בדם. מקווה שעזרתי רן

רפואה סינית ופריון

סוויפטי1 בוקר טוב, כפי שכתב רן, אחרי שנים של שימוש בגלולות, לגוף לפעמים לוקח זמן להתאפס על עצמו. מעניין אותי לדעת מה היה לפני תחילת השימוש בגלולות- אך היה המחזור? ואיך הייתה הווסת? והאם דאז היה חשד לשחלות פוליציסטיות? רפואה סינית, באמצעות הכלים שהיא מציעה, בהחלט יכולה לעזור, אבל בשביל לדעת בדיוק מה לעשות ואיך, צריך להיפגש עם מטפל שייפגש איתך, יאבחן אותך כמו שצריך ויקבע טיפולים בצורה מסודרת. מומלץ בחום.
בהצלחה, יעל

לפני הגלולות

גם לא היה לי מחזור סדיר אבל לא כאלה "איחורים" כמו שיש לי עכשיו לא נבדקתי באותה התקופה אז לא יודעת לומר

ofir tcm

New member
בוקר טוב סויפטי

כמושיעל ורן כתבו לרפואה הסינית כלים יעילים למדי בתחום זה. מחזור נאחר או לא סדיר יכול לנבוע ממגוון סיבות וגורמים ויש אבחנה מבדלת רחבה בתחום זה ברפואה הסינית. בד"כ יש צורך בטיפול במשך מספר חודשים עד הסדרת המחזור. אם תכתבי מהיכן את נוכל להפנות אותך למטפלים מאזורך. בהצלחה ובריאות שלמה. אופיר [email protected]

למעלה