רציתי להגיד

jahnon

New member
רציתי להגיד../images/Emo51.gif

נורא כיף לי לשמוע את הצרות שלכם ולו רק מהסיבה שאז אני מרגיש שאני במצב הרבה יותר טוב ממה שחשבתי אז שוב תודה לכולכם, מוכי יגון יקרים שלי כולי תקווה שיהיה לכם רק טוב אבל אם לא אני כאן לשמוע ולהתענג ואם אפשר אז לעזור טיפה עם ההומור הלא מצחיק שלי

שרוניק

New member
דורקה, איפה נעלמת?

מה היה בערב בפאב? למה לא מעדכן? מה צריך לעשות פה כדי לקבל עוד מידע? להתפשט? (ואל תענו לי כן !!!)

Dor K

New member
אני כותב, אם לא איכפת לך...../images/Emo123.gif

אבל שזה לא יפריע לך להתפשט...

שרוניק

New member
נו, כמה זמן?

תיכף אני צריכה ללכת לעוד ישיבה משעממת. יש לך 5 דקות, וזהו.

jahnon

New member
תודה רבה

דמעות חונקות את גרוני ,לשוני דבקה לחיכי וירושליים על רא שמחתי. ונחמה אחראית לכל צרותיי כאמור צרת רבים, נחמה. אין מילים בפי לתאר את האושר הזה(במבטא רוסי כבד). אני רוצה להודות להוריי שהביאוני עד הלום לכל חבריי וכמובן איך אפשר שלא להזכיר את האחת והיחידה אשת הברזל (לא, לא גולדה מאיר) (ולא, לא מרגרט ת´אצ´ר) הלו זוהי אפי האישה שעברה כל כך פעמים את קווי האויב כדי להשרות בטחון עלינו ועל אפסי עוד (סחתיין עליך ועל האפסיי עוד לפעמים אני מפתיע אפילו אותי) תודה תודה רבה. והפרחים לצה"ל

jahnon

New member
באמת על מה? הציניות הנוטפת ממך

עברה גם אליי ועל זה התודה

ותודה גם לך, ג´חנון

ואגב, ציניות היא תכונה חשובה לכל ילד ולכל ילדה. בלעדיה, אנה היינו? והנה אני שוב חורגת ממנהגי ומחפשת לך אייקון חביב בקשקושיה הזאת שנפתחת משמאל זה בסדר?

jahnon

New member
אפי אני מאוכזב ממך

אחרי כל החישולים שעברת במוסד את פונה לאייקונים? ועוד אחרי שביקשתי העברה ליחידה שלך? איך? איך נפלו גיבורים? עד מתי אנשים יחפשו במקומות המוארים במקום במקומות שאיבדו בם את מה שהם מחפשים. אין אין אין אין כמו במבה ובא לציון גואל. או הנה הגיעו החברים שלי עם החלוקים הלבנים לתת לי כדורים צבעוניים. להתראות.... עד לפעם הבאה

למעלה