רציתי להזמינכם לקומונה החדשה שלי

pratit

New member
רציתי להזמינכם לקומונה החדשה שלי

בס"ד אציין שהמוצר כשר בהכשר הרבנות הראשית לישראל . היי, פתחתי קומונה חדשה באתר תפוז אנשים. שם הקומונה: מרווה יפיפיה תיאור: בס"ד הקומונה נפתחה על מנת לחשוף אנשים לנפלאות האומגה 3 של המרווה המרושתת אליה נחשפתי בהמלצת חברה קרובה ,כאם לילד בעל צרכים מיוחדים הסובל גם מהפרעת קשב וריכוז והיפראקטיביות ,ותוך פחות מחודש ניכרה השפעתה הריבאונדים בתפוגת תרופת הרטלין נעלמו (למעט מעט חרדות שהיו גם קודם)הילד נירגע והפך להיות הרבה יותר קשוב .אני מאמינה שעל בריאות לא מוותרים וגם על איכות (ניסיתי אומגה 3 מהחי והתוצאות אצלינו היו מיזעריות אם בכלל )בדברי עם אנשים אחרים גיליתי את אותה התשובה , אציין שהאומגה 3 מרווה (פיתוח ישראלי של המכון הוולקני)עוזרת בעוד נושאים בריאותיים כגון :הורדת לחץ דם ,עייפות ,העלאת מצב רוח הורדת טליגריצירידים ועוד אז מה איתכם ? מחכה לכם אצלי בקומונה לשאלות שאשמח לענות עליהן תשובה ולתגובות ולאינפורמציה אז יאללה היכנסו בצל קורתנו וברוכים הבאים לכולכם יקרים בשם ה נעשה ונצליח אני מזמין אותך לבוא, לקרוא, להתעניין ולהגיב. על מנת להכנס לקומונה לחץ על הקישור הבא: http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?communaid=37359 אני מחכה לך בקומונה, pratit

למעלה