רציתי להציג עצמי ולהצטרף (ארוך)

רציתי להציג עצמי ולהצטרף (ארוך)

שלום לכל דיירי הפורום, רוצה להקדים ולאמר שאני מקווה שבהודעתי זו אני לא עוברת על אף אחד מחוקי המקום. ואם כן, אין לי בעיה שתעירו לי ותתקנו. לאט לאט אלמד... שמי שירלי ואני אמא לתומר בן כמעט 5 חודשים שנולד אחרי תקופה ארוכה של טיפולי הפריית מבחנה. אשמח להצטרף לפורום שלכם. אמנם אין לי רבות מה לתרום כי הנסיון שלי מאוד מועט ואין לי הכשרה כלשהי בנושאי חינוך. אבל אשמח ללמוד מכל הבחורות המשכילות ובעלות הנסיון כאחד. קראתי ביממה האחרונה את הפורום שלכם בעקבות כל הבלאגן שהיה פה עם ``פליטי`` פורום הורים מהמיזוג של וואלה ו- IOL. אני שמחה לאמר שלולי כל הבלאגן הזה לא הייתי מגיעה לפה כך ש``מעז יצא מתוק`` ;-) אני רוצה לאמר ששני הפורומים הללו שונים מאוד ואשמח ``להרוויח`` משניהם. פורום הורים היה וימשיך (אני מקווה) להיות לי בית חם, תומך, מפרגן ואוהב אליו אני יכולה לפנות בכל בקשה ועיצה החל מהשווצה עם תמונה של תומר, מחלה , התייעצות בקשר לאוכל או שינה וכלה בהמלצה על מסעדה טובה כדי לצאת עם בן זוגי ולשמור על גחלת היחסים הזוגיים אחרי ההתרחבות למשפחה :) אני מבינה שפה הדיונים הם בנושאי חינוך בלבד ומתוך קריאה קצרה הרי שהתשובות פה מאוד מאוד מחכימות אותי כאמא עם נסיון מאוד מועט ואני בטוחה שאשמח להיעזר בכן. אני מצרפת קישור לאתר של תומר שמכיל פרט לתמונות שלו ושל משפחתו גם קישור להסברים על הפריית מבחנה. שירלי.

נעה גל

New member
ברוכה הבאה, שירלי, ולמרות שאין לך

ניסיון, אני בטוחה שיש לך מחשבות ורעיונות איך את היית מטפלת במצבים שונים, ואת מוזמנת להעלות אותם על הכתב כשאת מרגישה שאת רוצה (תמיד אפשר לכתוב, ``אין לי נסיון... אבל...``). לא לכולנו יש כאן ניסיון עם כל הגילאים, והאמת? לא תמיד הניסיון עוזר, ולפעמים, דווקא בגלל הנסיון (הלא מוצלח :-( ) אנחנו כאן כדי לשאול שאלות.

למעלה