רציתי לספר לכן

b o t t e n

New member
ברוך שפטרנו../images/Emo8.gif../images/Emo6.gif

יקירתי מאחלת לך להמשיך לעשות את מה שעושה לך טוב. ויש לך הרבה עוד לכבוש בעולם. הפורום הוא נעים וכייפי על שלל משתתפותיו. ואת נעימה לי ביותר.

ואני באתי להעניק לך חיבוק

ולהגיד לך שאני מאוד מבינה אותך
לאן שלא תלכי ומה שתעשי שיהיה בהצלחה אל תעלמי מהפרדס

עצוב היה לי לקרוא ../images/Emo140.gif, מעריכה מאוד את העובדה

שעשית המון למען הפורום, ניסית לקדמו, לעשות אותו מעניין ואיכותי-כמו שהוא, מקום שהוא בית לגולשות. שולחת
ענקי לחיזוקים, זה צעד לא קל מניסיון.

שרונית28

New member
ליידי תודה רבה על הפורום המקסים שהתחיל

בקומונה והיה לי העונג להיות חלק ממנה. אמנם כיום כמעט ולא כותבת אבל קוראת כאן יום יום, תודה על פורום מעולה, ותודה לך הניהול האכפתיות, הדאגה.

יקירתי ../images/Emo24.gif

אני מאלו שהיו כאן קצת קבועות, וגם קצת סמויות, וגם קצת אורחות לרגע, ותמיד, תמיד הרגשתי רצויה. גם כאן. גם מאחורי הקלעים. תמיד עזרת לי, תמכת, אמרת מילה טובה כשהיה צריך, או סתם אירחת לי לחברה כשהייתי צריכה. אני חושבת, שהפכת את הפורום למעניין, מלא דיונים, וידעת איך להרגיע שסערו הרוחות... מי שלא תהיה שתכנס לנעלייך, יהיו לה נעליים גדולות למלא!
בכל אשר תבחרי לעשות, במרחב הוירטואלי ובזה האמיתי!

חבל מאוד מאוד שאת עוזבת

יכולה להתגאות בזה שאני שייכת לאלה שחברות בפורום כשהיה רק קומונה לפני המון זמן וראיתי את הפורום גדל והצליח בזכותך. הרגישות, הייחודיות, הצבע השונה שהבאת לכאן, תובנות מופלאות ושמחה ואהבה גדולה לכל המשתתפות. מאחלת לך בהצלחה בדרכך ומקווה שתבואי לבקר לפעמים.

רק עכשיו ראיתי

עצוב לקרוא אבל כנראה שזה דרכו של עולם מקווה שמחליפתך תהא תהייה נעימה כמוך

רדבק

New member
אבל רק הגעתי! זה לא מנומס!

ומלקרא את תגובתן של הוותיקות אני מבינה עד כמה גדול ההפסד! אשרי מי שירוויח אותך בזמן שייתפנה!

עינבלית

New member
../images/Emo24.gifתודה על הנוכחות שלך,על הניהול,על הנועם

ומאחלת לך שתמשיכי לגלוש פה, בלי כחול ועם הרבה הנאה ואהבה! (גילוי נאות: לא מושך אותי לנהל פורום בתפוז אבל אם היו מוותרים לי על הראיון בחו"ל =חוץ לבית, הייתי הולכת על זה).

ע נ נ ת

New member
חבל לי מאד

שאת עוזבת, אני חושבת שהרבה מהאווירה בפורום תלויה במנהל - ואת משאירה נעלים גדולות למלא. בהצלחה לך, ותמשיכי לגלוש

1שייכת

New member
ההפסד כולו שלנו... חיבבתי אותך מאוד...

וסתם לשם הסקרנות, היה מעניין אותי לשמוע מה זה אומר לנהל פורום. למה בעצם זה עומס כזה, שאת צריכה לפרוש... בכל מקרה מקווה שתמשיכי לפקוד אותנו - כאן, שם ובכל מקום...

את יכולה להמשיך לחבב אותי../images/Emo3.gif

מה זה אומר לנהל פורום? לדאוג לפעילות, להעלות נושאים לשיחה, לשמור על הגינות וכבוד בין הגולשים/ות, למחוק הודעות שאסורות על פי חוקי תפוז , לדאוג לקידום הפורום בתפוז, זו לא עבודה קשה אבל היא דורשת זמן ומשאבים. עזבתי כי אני זקוקה לפסק זמן מהמרחב הוירטואלי כדי לפנות זמן לדברים אחרים ונוספים בחיי. אמשיך לגלוש פה - בוודאי

1שייכת

New member
אמשיך אף אמשיך...

ותודה ששיתפת. שיהיה בהצלחה ביעדים הבאים שלך שבהם תשקיעי אנרגיה...

למעלה