רציתי לעדכן... המצב לא משהו...

מצב
הנושא נעול.

פינקי33

New member
רציתי לעדכן... המצב לא משהו...../images/Emo4.gif

לפני 4 ימים, אחרי שבועיים וחצי של הזרקת דקא+ כמה ימי גונל F 300 עשיתי בדיקת דם+US, ולאור היבול העלוב של 3 זקיקים קטנים בשחלה אחת ועוד כמה פיצים בשחלה שניה העלו לי את המינון של גונל ל-400 למשך 5 ימים במקום לעבור למנוגון. אחרי 5 ימים נוספים של גונל 400+חצי דקא הגעתי היום לבדיקות. היבול עדיין גרוע, 3 זקיקים בגודל 16,18,20 בשחלה אחת ובשניה קטנטנים. הייתי בהלם מהיבול לאור המינון הגבוה...הרופא המתלמד שאני לא מסמפטת בכלל רמז שאני מזדקנת.... עכשיו התקשרו להגיד לי שהיום ומחר אני מזריקה 5 מנוגון +חצי דקא, מחר בלילה (24:00) אני מזריקה אוביטרל, יום שלישי אני במנוחה מהזריקות וברביעי אני מגיעה בצום לשאיבה. מקווה שהכל יהיה בסדר, כולה 3 זקיקים... אם יהיה מה להחזיר אז יחזירו לי ביום שישי, זה אמנם חג והם לא תכננו לעבוד שם בתלה"ש אבל כנראה בגללי ובגלל עוד כמה הם כן יעבדו... ושאלותי-עד כמה אני אמורה להיות בדיכאון מ-3 זקיקים מובילים? האם זה לא רחוק מדי הזרקת אוביטרל מחר ב- 24:00 ושאיבה רק אחרי 30 ומשהו שעות? (נידמה לי שאוביטרל מתזמן באמת ל-36 שעות עד לביוץ לא?) תחזיקו לי אצבעות שיהיה מה לשאוב ושיהיה מה להחזיר. תודה !!!!

פינקי33

New member
ועוד דבר ששכחתי, בעצם שני דברים...

לפני 4 ימים, אחרי שבועיים וחצי של הזרקת דקא+ כמה ימי גונל F 300 עשיתי בדיקת דם+US, ולאור היבול העלוב של 3 זקיקים קטנים בשחלה אחת ועוד כמה פיצים בשחלה שניה העלו לי את המינון של גונל ל-400 למשך 5 ימים במקום לעבור למנוגון. אחרי 5 ימים נוספים של גונל 400+חצי דקא הגעתי היום לבדיקות. היבול עדיין גרוע, 3 זקיקים בגודל 16,18,20 בשחלה אחת ובשניה קטנטנים. הייתי בהלם מהיבול לאור המינון הגבוה...הרופא המתלמד שאני לא מסמפטת בכלל רמז שאני מזדקנת.... עכשיו התקשרו להגיד לי שהיום ומחר אני מזריקה 5 מנוגון +חצי דקא, מחר בלילה (24:00) אני מזריקה אוביטרל, יום שלישי אני במנוחה מהזריקות וברביעי אני מגיעה בצום לשאיבה. מקווה שהכל יהיה בסדר, כולה 3 זקיקים... אם יהיה מה להחזיר אז יחזירו לי ביום שישי, זה אמנם חג והם לא תכננו לעבוד שם בתלה"ש אבל כנראה בגללי ובגלל עוד כמה הם כן יעבדו... ושאלותי-עד כמה אני אמורה להיות בדיכאון מ-3 זקיקים מובילים? האם זה לא רחוק מדי הזרקת אוביטרל מחר ב- 24:00 ושאיבה רק אחרי 30 ומשהו שעות? (נידמה לי שאוביטרל מתזמן באמת ל-36 שעות עד לביוץ לא?) תחזיקו לי אצבעות שיהיה מה לשאוב ושיהיה מה להחזיר. תודה !!!!
אם יהיה מה להחזיר לי מה-3 זקיקים האומללים שיש לי, יחזירו לי אחרי יומיים, (שאיבה ביום רביעי והחזרה ביום שישי), אני יודעת שהאיכות אחרי יומיים היא פחות טובה מאשר אחרי 3 ימים לא? ודבר נוסף-הלוואי שיחזור על עצמו.. לפני 3 שנים שאבו לי ביציות ב-9.9 והחזירו לי ב-12.9, ממש ימים ספורים לפני ראה"ש באותה שנה. (היום העוברים הם עידו ועמית שיהיו בריאים) הפעם השאיבה תתבצע ב-12.9. גורל או לא גורל?

mamajoni

New member
מחזיקה לך אצבעות!!!

אם יהיה מה להחזיר לי מה-3 זקיקים האומללים שיש לי, יחזירו לי אחרי יומיים, (שאיבה ביום רביעי והחזרה ביום שישי), אני יודעת שהאיכות אחרי יומיים היא פחות טובה מאשר אחרי 3 ימים לא? ודבר נוסף-הלוואי שיחזור על עצמו.. לפני 3 שנים שאבו לי ביציות ב-9.9 והחזירו לי ב-12.9, ממש ימים ספורים לפני ראה"ש באותה שנה. (היום העוברים הם עידו ועמית שיהיו בריאים) הפעם השאיבה תתבצע ב-12.9. גורל או לא גורל?
מחזיקה לך אצבעות!!!
שהכל יהיה תקין וקבלי מתנה נהדרת לחג השבועות בשנה הבאה

TWEETY =^.^=

New member
עובר שמוחזר אחרי 48 שעות הוא מצויין

מחזיקה לך אצבעות!!!
שהכל יהיה תקין וקבלי מתנה נהדרת לחג השבועות בשנה הבאה
עובר שמוחזר אחרי 48 שעות הוא מצויין
זה המקום הטבעי שלו לכן זה מצב אופטימי. כל ההחזרות שלי היו 48 שעות אחרי. ובעניין תגובת הגוף,,,כל פעם הגוף שלנו מגיב אחרת, וזה שהגבנו בצורה X לפרוטקול מסויים לא אומרת שנגיב אותו הדבר גם בפעם הבאה. יש לך מס' זקיקים שראויים לשאיבה, ואני מחזיקה לך אצבעות לשאיבה מוצלחת, להפריות יפות ולהחזרה שתשתרש למשך 9 חודשים ולא יום אחד פחות.

anguly

New member
זה נראה לי בסדר

זה נראה לי בסדר
עוברים בני יומיים זה מצויין כשאי הרבה מה לבחור. הגידול הנוסף הוא בעיקר כדי לסנן את היותר טובים שממשיכים וגדלים. אם במילא יש רק שלושה במילא אין מה לסנן - כך שיום 2 זה בהחלט טוב. וסתם אנקדותה - הפער בתל"מ בין מיכל וענת לנעה היה 4 ימים. וכפי שכתבתי פה בעבר, יש תאוריה שגורסת שלנשים יש תקופה בה הן יותר פוריות ולכן רואים משפחות בהן כל הילדים בערך באותם תאריכים. בהצלחה

פינקי33

New member
אנג'י, כתבנו כמעט ביחד...

זה נראה לי בסדר
עוברים בני יומיים זה מצויין כשאי הרבה מה לבחור. הגידול הנוסף הוא בעיקר כדי לסנן את היותר טובים שממשיכים וגדלים. אם במילא יש רק שלושה במילא אין מה לסנן - כך שיום 2 זה בהחלט טוב. וסתם אנקדותה - הפער בתל"מ בין מיכל וענת לנעה היה 4 ימים. וכפי שכתבתי פה בעבר, יש תאוריה שגורסת שלנשים יש תקופה בה הן יותר פוריות ולכן רואים משפחות בהן כל הילדים בערך באותם תאריכים. בהצלחה
אנג'י, כתבנו כמעט ביחד...
אני זוכרת שכתבת לי פעם על התזמון הזה בתאריכים, העניין הוא שעכשיו זו התקופה הכי לא מתאימה מבחינתי ואני די מתחרטת שלא דחיתי בחודש אבל כדברי הרופא ה&^^%% שאמר לי היום את מה שאמר (שאני מזדקנת...) אולי אין לי הרבה מה לחכות... בכל מקרה לא מעודד אבל תחזיקו לי אצבעות בבקשה שכמו שתהיה שאיבה שתהיה גם החזרה.

פינקי33

New member
תודה בנות, והאוביטרל, לכמה זמן הוא "תקף"?

כלומר אם אעשה שאיבה כ-30 שעות אחרי הזרקת אוביטרל זה בסדר? טוויטי-תודה חמודה, הלוואי, פשוט חשבתי שעובר עם יותר תאים הוא איכותי יותר, לא? יש פה מישהי שהרתה בעבר עם עובר בן יומיים????

בד"כ עושים את השאיבה 30 שעות אחרי אוביטרל

כלומר אם אעשה שאיבה כ-30 שעות אחרי הזרקת אוביטרל זה בסדר? טוויטי-תודה חמודה, הלוואי, פשוט חשבתי שעובר עם יותר תאים הוא איכותי יותר, לא? יש פה מישהי שהרתה בעבר עם עובר בן יומיים????
בד"כ עושים את השאיבה 30 שעות אחרי אוביטרל

TWEETY =^.^=

New member
אני../images/Emo9.gif

אני

גם אני הריתי עם עובר שהיה בן פחות מ40 שעות!!!

גם אני הריתי עם עובר שהיה בן פחות מ40 שעות!!!

נמש קטן

New member
אם זה מעודד-

אם זה מעודד-
אז גם השפרוח שלי הייתה בת יומיים בהחזרה...

פינקי אנחנו באותה סירה!

פינקי אנחנו באותה סירה!
אני הזרקתי 6 ימים 450 גונל (קיבלתי שוב וסת
) ושבועיים 6 מנוגון!!!! ומה יצא????? 3 זקיקים והרבה קטנטנים (מי מתייחס לקטנים) איזה מעצבן!!! אצלי הסיפור מסתבך כי ביום שלישי שאיבה וביום רביעי אני אמורה להחזיר
כי אנחנו טסים !!! אז בטוח לא יצא מזה בייבי....

ורציתי להוסיף לך בהצלחה ../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif../images/Emo45.gif

פינקי אנחנו באותה סירה!
) ושבועיים 6 מנוגון!!!! ומה יצא????? 3 זקיקים והרבה קטנטנים (מי מתייחס לקטנים) איזה מעצבן!!! אצלי הסיפור מסתבך כי ביום שלישי שאיבה וביום רביעי אני אמורה להחזיר
ורציתי להוסיף לך בהצלחה

ממש לא בהכרח ../images/Emo88.gif

פינקי אנחנו באותה סירה!
ממש לא בהכרח

כמו שאנג'י הסבירה, נוהגים לגדל את העוברים במעבדה במשך 72 שעות על מנת שיהיה להבדלי האיכות ביניהם מספיק זמן לבוא לידי ביטוי, אבל זה לא אומר שעוברים שגדלו במעבדה במשך פחות זמן מזה אינם טובים. להיפך, יש מי שיגיד לך שהמקום הטוב ביותר לעובר לגדול בו הוא הרחם, ושככל שיקדימו לחזור לשם כן ייטב להם. אגב, לא עושים לך ZIFT, נכון? עתליה

עתליה אם שאלת אותי אז אין לי מושג ב ZIFT ../images/Emo2.gif

ממש לא בהכרח

כמו שאנג'י הסבירה, נוהגים לגדל את העוברים במעבדה במשך 72 שעות על מנת שיהיה להבדלי האיכות ביניהם מספיק זמן לבוא לידי ביטוי, אבל זה לא אומר שעוברים שגדלו במעבדה במשך פחות זמן מזה אינם טובים. להיפך, יש מי שיגיד לך שהמקום הטוב ביותר לעובר לגדול בו הוא הרחם, ושככל שיקדימו לחזור לשם כן ייטב להם. אגב, לא עושים לך ZIFT, נכון? עתליה
עתליה אם שאלת אותי אז אין לי מושג ב ZIFT

../images/Emo20.gif עדכון קטן

פינקי אנחנו באותה סירה!
עדכון קטן
היום הייתה לי שאיבה ועשיתי אותה ללא הרדמה, לא נורא קצת כואב אבל נסבל, העדפתי את זה על ההתאוששות הארוכה של ההרדמה. לצערי לא היו ביציות
אני והחצי בכינו כל הדרך הביתה אבל התאוששנו מהר מאוד כשהגענו וראינו את ה
שלנו בבית. חייבים להתאושש מהר מחר טסים
את האיחולים כבר איחלתי, אז נתראה בעוד כחודש ומקווה לחזור ולקרוא על הרבה בטאות גדולות ותקינות!!!

אני כל כך מצטערת לשמוע, יקירה ../images/Emo10.gif

עדכון קטן
היום הייתה לי שאיבה ועשיתי אותה ללא הרדמה, לא נורא קצת כואב אבל נסבל, העדפתי את זה על ההתאוששות הארוכה של ההרדמה. לצערי לא היו ביציות
אני והחצי בכינו כל הדרך הביתה אבל התאוששנו מהר מאוד כשהגענו וראינו את ה
שלנו בבית. חייבים להתאושש מהר מחר טסים
את האיחולים כבר איחלתי, אז נתראה בעוד כחודש ומקווה לחזור ולקרוא על הרבה בטאות גדולות ותקינות!!!
אני כל כך מצטערת לשמוע, יקירה

"אפס ביציות" זה אולי הבשורה הכי מדכאת שאנחנו יכולות לשמוע, כי זה חיסול מהיר ואכזרי של כל תקווה, ולכן כל כך קשה להתאושש ממנו. כל כך מבינה למה בכיתם, אבל שמחה לשמוע שבזכות האוצר שלכם הצלחתם להתעודד (ואגב, כל הכבוד לך על שהסכמת לשאיבה בלי הרדמה, בעיניי זה דורש אומץ בלתי מבוטל!). אני מקווה שהטיול שאליו אתם יוצאים ישנה לכם את האווירה, יחזיר לכם חיוכים ושלווה ויביא אתכם למקום טוב יותר, בין אם בהקשר של הטיפולים ובין אם בכלל. נסיעה טובה, וכמובן שתהיה שנה טובה וחג שמח! עתליה

מצב
הנושא נעול.
למעלה