רק אתם יכולים לעזור

הגי

New member
רק אתם יכולים לעזור

שלום לכל באי הפורום, זו הפעם הראשונה שאני נכנסת לפורום הזה ואני נפעמת מכמות ההודעות וההערצה. לפיכך, כחובבת אירוויזיונים אני פונה אליכם בבקשת עזרה (ככל הנראה אתם היחידים שתדעו על מה אני מדברת
). אני מחפשת בנרות מזה כמה זמן את שני הדיסקים של הזמר הספרדי העיוור Serafin Zubiri שהופיע באירוויזיון 92 ובאירוויזיון 2000. עד לפני זמן לא רב הוא היה קיים ברשת ואף היה לו אתר רשמי משלו וניתן היה לקנות את הדיסקים שלו באתר של Bol (לא קניתי אותם רק משום שלא מצאתי לנחוץ לשלם 300 שקלים נוספים עבור משלוח בנוסף ל-200 שקלים שווי הקנייה) מכיוון שעבר זמן רב מאז הוציא משהו חדש לשוק, הוא פשוט הוצא לחלוטין מהאתר של Bol וגם האתר הרשמי שלו כבר משום מה לא נמצא ברשת. לכן, בייאושי הרב, אני פונה אליכם: האם מישהו ראה, שמע או יודע אם אפשר להשיג את הדיסקים האלו או לפחות חלק מהשירים שלו (חוץ מאלו שאותם שר באירוויזיונים)? שמות הדיסקים: 1. Te veo con el corazon 2. Colgado de un sueno אשמח לשמוע מכל מי שיכול לעזור. תודה רבה מראש, הגר

איליה.

New member
אני בטוח שתוכלי למצוא אותם...

כאן: www.audiogalaxy.com אפשר למצוא שם ה כ ל ! תנסי באיזור חצות או קצת אחרי, כי אז הכי הרבה אנשים מחוברים. אם את צריכה עזרה, אל תהססי.

למעלה