רק בשורות טובות

תמי ס

New member
רק בשורות טובות

מעדכנת בשם נורית היום המיוחל סוף סוף הגיע והיינו היום בבדיקת אולטרסאונד אצל המומחה. אז הכל הכל תקין!!! (חמסה חמסה שום בצל מלח פטרוזיליה טפו טפו טפו וכל מה שעוד צריך). המים בכמות תקינה (אנחות הרווחה נשמעו עד ישראל) הדבש המתוקה שלנו זזה ועשתה שלום לאמא ואבא (וגם לי). אז נכון שזה עוד לא הסוף והדרך עוד ארוכה ונורית פוחדת להיות אופטימית מידי אבל אני מאמינה שיהיה טוב וחוזרת שוב ושוב על כך שאחרת לא יכול להיות. הפעם זה שלנו הריון בריא מושלם וטוב. ד"ש מנורית ומצרפת.

נפלא../images/Emo70.gif

ואפילו שכבר גילו לי בטלפון, נהדר לקרוא את זה גם כאן ("טוב מראה עיניים ממשמע אוזניים"). שימשיך ככה ויגמר בטוב
אמן.

ענתש

New member
צמרמורת בכל הגוף יש לי.

נשיקות רטובות לנורית וגם לך, איזה כוחות יש לך וכמה אופטימיות את מפזרת סביבך. אתם שומעים את ההדים בצרפת של אנחת הרווחה שלי ? שיחררתי אצבעות (כבר יש לי נקע).

שלי34

New member
יש יש יש

שמחה מאד לשמוע שהכל בסדר גם אני עכשיו נשמתי נשימה ארוכה ארוכה ל ר ו ו ח ה שולחת
גדול מרחוק

מקסימה ונהדרת

למרות שלא ראיתיך אף פעם ,מקווה שזה ישתנה מרגישה את הכוחות והתקווה שאת נותנת לכולם ועכשיו נורית במיוחד, שמחה מאוד על התוצאות החיוביות ובטוחה שימשיך ככה חיבוקים ונשיקות

ariane

New member
כל כך שמחה

אני ממש מקווה שהכל ימשיך בצורה תקינה. אני יודעת נורית תרגע רק אחרי הלידה כשתחזיק את הדבש בידיים. אבל זה כבר בדרך הנכונה. אני מקווה שיום אחד הדבש שלה והליידי שלי יפגשו. הרבה נשיקות לנורית. ו- un gros bisous a Michel.
מחכה לעוד בשורות טובות מצרפת.

תולו

New member
יופי ../images/Emo45.gif יופי ../images/Emo45.gif יופי ../images/Emo45.gif

שרק ימשיך ככה.

נוריה

New member
נ-ה-ד-ר

לא יכול להיות אחרת. האמת היא, שהיה לי שלב כזה בהריון של טל, שבו כבר לא האמנתי שהריון אצלי יכול להסתיים טוב (למרות שילדתי כמה שנים קודם את רותם ללא בעיה!). וכל משבר, כל שלב קשה, הסתיים אצלי בהפתעה מוחלטת שאכן הכל זורם כראוי. כל הכבוד לך תמי על התמיכה חוצת הגבולות.

קטיה 007

New member
שימשיכו לזרום...../images/Emo57.gif

אני מאושרת לקרוא את הודעתך ומאמינה כמוך שאחרת לא יכול להיות. הפעם זה שלנו הריון בריא מושלם וטוב. מסרי ממני
ו
ענקיים ושאני מאמינה בה ובדבש קטיה

משוש30

New member
איזה יופי!! איך נכנסתי לפורום בזמן

נוריתי יקירתי אני יודעת שאת לא רוצה להיות אופטימית מדי מסיבות מובנות אבל אני בטוחה בטוחה בטוחה שהפעם הדבשונית שלך תעשה את זה ועוד מעט עוד קצת תחזיקי אותה בזרועותיך אני לא יכולה לחכות ליום הזה

אור67

New member
וואו. איך שאני מתרגשת. ../images/Emo23.gif

נורית יקירתי. מזל טוב. כל כך הרבה פעמים אני חושבת עליך ומייחלת לטוב עבורך. שמחה לשמוע על הריון תקין.שימשיך ככה. אמן.

נפלא!!!../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif../images/Emo57.gif

תמי, איזו שליחה נהדרת את! כמה טוב לשמוע את הבשורה הזו. נכון! אי אפשר אחרת. ההריון הזה יהיה שונה מקודמיו הדבש הזו היא משהו מיוחד ותגיע אל הורים מיוחדים עם חברים מיוחדים. ד"ש לנורית וכמובן גם לך
ים.

למעלה