רק שתדעו

רק שתדעו

רציתי להגיד לכם תודה ענננקית על כל התמיכה ואהבה שאתם נותנים לי פה, אתם נותנים לי כח אדיר... סיפרו לי שהופענו בעמוד הראשי של תפוז בגלל ההודעה שלי, אז רציתי שתדעו שזה בגללכם, בגלל שאכפת לכם, שאתם שמתעניינים ושואלים. אבל יש לי כמה הסתייגויות ממה שקראתי בכל השרשור ואני מרגישה את הצורך להבהיר את הדברים: א. אני נורא מבקשת שלא תתווכחו האחד עם השני- כי כל אחד מרגיש וחושב קצת אחרת וכל אחד מביע פה את דעתו וזה המקום ויש לו את כל הזכות. ב. נראה לי שחלק מהאנשים פה לא הבינו אותי נכון, והפכו את השרשור לשרשור שידוכים ולא זאת הכוונה עם כל הכבוד וזה די מחמיא למען האמת. מה שמוביל אותי לנקודה הבאה- ג. אני שמחה שאתם מציגים את עצמכם בפניי, אבל אני לא מעוניינת בלפתח קשר עכשיו אני מקווה שתוכלו להבין את זה אז כל ההצעות אומנם מחמיאות אבל הן לא ממש רלוונטיות (או שמא עליי להגיד "אקטואליות") ד. אני מאוד מבקשת שלא תשאלו אותי לשמי, או לכל פרט מזהה אחר לגביי, כי גם לא סיפרתי את זה עוד לאף אחד (משפחה, חברים) וגם אני צריכה לעבור כמה תהליכים עד שאני ירגיש בטוחה "לחשוף" את עצמי. ובטח שאני לא יכולה להגיד איפה אני משרתת וזה לא בגלל שאני מתביישת... לזה קוראים בטחון מידע צבאי וזה עבירה חמורה. ושוב תודה ענקית על הכל... ואם יש לכם עוד שאלות, הצעות, בקשות ומענות... אני כאן, שתפו אותי.

ב18

New member
כן ההודעה היתה בתפוז בראשי ראיתי..

מאז חיפשתי את הפורום הזה..ולא הבנתי למה זה אסקסואלים ולא א מיניים אבל לא משנה..מצאתי..

Limbonic Art

New member
אנחנו מכבדים את הפרטיות שלך

האנשים הקבועים של הפורום בהחלט מכבדים את מי שמעוניין לא "להחשף". מה שהיה בשרשור שלך בלשון המעטה היה מרגיז - לא הבנתי בעצמי למה ניסו לשדך לך לאחר שהסברת שאינך מעוניינת שיהיה...סלחי להם
לגבי ויכוחים כאלה ואחרים, את צודקת לכל אחד יש את הזכות לומר את דעתו , אך יחד עם זאת גם לא לנסות לשנות את זו של האחר הבעיה שהרבה אנשים לא מבינים זאת וזה מה שיוצר את הויכוחים הבלתי נמנעים למזלך הטוב, לא קראת את כל מה שהלך שם-חלק מהויכוחים נמחקו (הם לא היו בכלל קשורים בכל מקרה) שיהיה לך סוף שבוע מקסים!

Limbonic Art

New member
התפתח שם דיון מטומטם

אבל זה התגלגל איכשהו ובכלל לא קשור למה שאמרת/כתבת אל תדאגי - את בסדר את

אוף זה מעצבן

הלוואי והייתי יכולה להיות יותר מעורבת, אני כלואה שבוע שלם בצבא ואני מפספסת את הכל... הייתי רוצה לקרוא את הדיון שהתנהל שם, יש איזה סיכוי שזה יקרה? אני בסדר?! לאאאא אני לא חושבת :)

Limbonic Art

New member
זה באמת לא היה קשור אלייך

בא איזה מישהו מבחוץ ואיכשהו התנהל שם בין הסקרן לכמה מחברי הפורום דיון על פדופיליה - אם הם נורמלים או לא (או לא יודעת מה ) בקיצור, באמת לא משהו שהיה קשור למה שכתבת שם
עד כמה שידוע לי זה נמחק וטוב שכך... למה את חושבת שאינך בסדר?

כי ככה

כי אפילו שהגענו לעמוד הראשי של תפוז לא ראיתי את זה... ואנשים דיברו שם ואני רוצה להיות יותר מעורבת, לראות מה שקורה, ואני מרגישה שאני מחמיצה הכל.

שולחת לך במסר

אפשר להכנס לפורום גם באינטרנט בסלולרי, אם את במבצע שבו זה משתלם. העיקר שלא תרגישי מנותקת, גם אם את רחוקה מהמחשב.

למעלה