רשמים מאסיפת הורים ראשונה אתמול

רlנית

New member
רשמים מאסיפת הורים ראשונה אתמול

פעם ראשונה לשניינו, הוא הבכור שלנו. בדרך אמרתי לו שאני קצת מתרגשת והוא ענה לי שהוא מאד מתרגש (-:
לא היה שום דבר מפתיע, המחנכת החמיאה לו מאד על זה שהוא מגיע תמיד מוכן לשיעור, משתדל, משקיע ועובד יפה, ומאידך היא ועוד כמה מורים מעירים כי הוא לא תמיד מרוכז בשיעור ומתעסק לפעמים בדברים אחרים.
אהבתי מאד את העובדה שהיא דיברה אך ורק אליו, אני כמעט הייתי אוויר בחדר. פנתה אליו, שוחחה עימו, שאלה איך הוא מרגיש, איזה מקצוע הוא הכי אוהב והאם יש מקצוע שהוא מתקשה. נתנה לו מדבקה ועוגיה.
רק בסוף הסתכלה אלי ושאלה בחיוך אם יש משהו שאני רוצה לשאול או להוסיף (אחרי ששאלה אותו את אותה שאלה אבל הוא נאלם דום רוב המפגש מרוב ביישנות). אני הרגשתי קצת כאילו חזרתי לבית ספר למרות שהמורה צעירה ממני (זה במקרה גם הבית ספר שאני למדתי בו...אבל יותר מהסיטואציה)
שורה תחתונה עברנו גם את זה, וחזרנו עם שלל עוגות שרכשנו במיטב כספנו מילדי כיתות ח' שאוספים כסף לספר מחזור.

כמה דברים

קודם כל אני מדמיינת את הסיטואציה שהיא מדברת איתו וזה מרגיש לי מקסים וקסום
דבר שני זה נחמד מאד לקבל משהו מתוק
נראה שהיתה לך ולו חוויה מאד נעימה
(לעומתנו שאמנם שמעתי דברים נעימים מאד אבל זה היה בחצי עמידה וערך חצי דקה)
וקטע שמכרו אתלכם עוגות אני זוכרת את זה בתור תלמידה

רlנית

New member
אצלנו זה נמשך כמה דקות

לא הרבה אבל אני מניחה כי לא היתה סיבה שיהיה יותר ארוך (הילדה שלפנינו היתה יותר זמן ואחרי זה גם אמא שלה נשארה לשיחה לבד). אבל מאד נעים ונוח. אני דווקא לא זכרתי את העניין עם העוגות (רק בפורימון).

רlנית

New member
לגמרי, לא התכוונתי למשהו אחר

פשוט לי לא היה כ"כ מה להגיד אז זה נגמר מהר ...

גם אצלנו הילדים תמיד מוזמנים לימי הורים
אם יש בעיה, מדברים גם עם הילדים וגם ביחידות.
אצלי הבכור אף פעם לא רצה להיכנס, זה תמיד מביך אותו. עד השנה תמיד חיכה לי בחוץ עם חברים, והשנה בכלל לא טרח להגיע איתי.
בעקבותיו הולך הצעיר שלא רצה לבוא, אם כי שלח איתי מסר ברור למחנכת

אצלנו מוכרים עוגות בד"כ ביום ההורים של המחצית השנייה, וכיתות ו' אוספים כסף למסיבת הסיום שלהם. בעיניי זה מאוד תמוה מאחר וההורים נדרשים לשלם סכום לא פעוט עבור מסיבת הסיום הזו...

למעלה