רשמים מההופעה בזאפה

אריה31

Member
מנהל
רשמים מההופעה בזאפה

היה ערב נהדר, ממלא כזה את הלב אפרת בשיאה - שעה ו-41 דקות, ההופעה הארוכה שלה אי פעם נראה לי שמחתי לפגוש את כל החברים, עם חלקם גם לשבת באותו שולחן. חבל שעופרית ומיכל נאלצו לעמוד מרחוק אני אנסה להעלות תמונות למרות שאלו של ענבל ועופרית יותר טובות

Francine1

New member
ההופעה

קודם כל, אני חייבת לומר שלמרות שהיינו מאחורה ועמדנו השתדלנו דווקא להינות, ולפחות היה נחמד שהיה לי אתמיכל להעביר איתה את הזמן:) דבר שני, ההופעה הייתה אדירה. היא ורד אורבך זה שילוב מצוין והם ממש מצחיקים יחד! היא הפגינה יכולות ווקאליות מטורפות, יותר מתמיד, וזו גם הפעם הראשונה ששמעתי אתאווה מריה אז ממש התלהבתי:) דבר שלישי, המפגש אחרי ההופעה: לא יודעת מה איתכם, אבל אפרת הייתה ממש חסרת אנרגיות, ולא רק בגלל שהייתה הופעה מתישה, אלא גם מבחינה מנטלית. היה לה מבט ממש עצוב ועייף בעיניים כשדיברתי איתה וכל פעם שאני נזכרת בזה אני מרגישה עצובה ותוהה אם הייתי מעיזה לשאול אותה משהו ואם היא הייתה עונה. מה שממש שימח אותי היה העובדה שהיא זכרה אותי, למרות שעברה יותר משנה מאז ההופעה האחרונה שלה. בקיצור, אני מאוהבת באפרת, והיא הזמרת הכי אדירה שאני מכירה והפרפורמרית הישראלית הכי טובה שיצא לי לראות. נחכה בציפייה לאלבום הבא:) דרך אגב, אריה, יצאו לך אחלה תמונות. דווקא התמונות שלי לא מדהימות אבל אני אנסה להעלות את הטובות יותר כשאחזור מהטיול:) ממש נהניתי להכיר ולפגוש את כולכם!3>

אריה31

Member
מנהל
עופרית, איך באילת?

יפה שנכנסת לפורום באמצע הטיול:) שמח שנהנית מאוד, טוב כולנו נהננו, היתה הופעה אדירה באמת! אני מעריך שאת צודקת, אפרת עברה משהו אחרי ההופעה. גם ראינו את השיחה שלה עם הנגנים. אבל בהופעה עצמה היו לה מלא מלא אנרגיות. כמה פעמים היא ירדה מהבמה וקיפצה בכל מיני מקומות כולל על הכסא שלי חחח

Francine1

New member
היה ממש מעולה! מצטערת על הדיליי

כן, אני מניחה שזה משהו שקשור לאחרי ההופעה.. ואו, ממש בא לי עוד הופעה שלה!! אוף. חחח כן שמתי לב שהיא ירדה לפחות פעמיים מהבמה.

אריה31

Member
מנהל
אני זוכר לפחות 3 פעמים חח

זה בסדר, העיקר שנהנית באילת
ואגב היה לי ממש כיף לפגוש אותך בהופעה:)

למעלה