שאאאאאלום!!!!!!!!!!!!!!

שאאאאאלום!!!!!!!!!!!!!!

אני פותחת מועדון ליפונים!!!! כל מי שרוצה להירשם למלא את הטופס הזה בקשה!! שם: גיל: תאריך לידה: למה אתה רוצה להצטרף: למה אתה חושב שנקבל אותך: כמה זמן אתה מגדל ת'שיער: סוג שיער (חלק, מתלותל, או משו אחר): הגדר ליפה: 2 יתרונות בליפה: 2 חסרונות בליפה: הקריטריונים!!! * רק לבנים * רק לאנשים עם שיער עד הכתפיים (אפשר קצת פחות)!

היי היי!!!!!!!!!!!!

זאת הליפה הכי שקסית בעולם ס'עמק!!!!!!!!!!!!

De-Panther

New member
אוקיי אני אמלא את..|זבנג|../images/Emo23.gif../images/Emo185.gif

הטופס רק לא לדחוף
שם: אורן גיל: 16 תאריך לידה: 22/2 למה אני רוצה להצטרף: יש לי ליפה למה אני חושב שתקבלו אותי: יש לי ליפה כמה זמן אני מגדל ת'שיער: כמעט שנה סוג שיער: מתולתל הגדר ליפה: שיער כזה שלא הולך לעשות איתו כלום לא משנה מה והוא לא הולך איך שאתה רוצה 2 יתרונות: אפשר להיות חבר במועדון הליפה, אפשר לעשות חיקוי לא מוצלח של הפירסומת של פינוק עם האוכל 2 חסרונות: הליפה לא מסתדרת טוב, אחרי יום שלא חופפים יש מלא קשרים אני בן יש לי שיער עד הכתפיים בעיקר כשהוא עומד

כמו ב177...

ואני מיקי ואני רוצה להצטרף למועדון כי...אני צריך לישון איפושהו... ואני מגדל את השער בערך ארבע וחצי שנים סוג שיער: חלק עד בערך 15 סנטימר מתחת לפיטמה. כמו זה משר הטבעות רק שאצלי עדיף לצלם שאני עם הגב למצלמה... 2 יתרונות: מחפה על הפנים.. ו... אפשר להכניס מתחתיו אוזניות ולשמוע בשיעור!

למעלה