שאלה :) אינטמית (מה לא?? כאן??)

coaxcable

New member
>ודה אבל לחוץ לי מוות

אני לא רוצה שזה ישפיע על קשריי עם החברה וכאלה :( התבאסתי מזה לפני יום יומיים...פעם אחת לגמור..ואז....:( כשיום לפני זה...גמרתי 3-4 פעמים...וזה קורה פעם בכמה זמן

coaxcable

New member
שאלה :) אינטמית (מה לא?? כאן??)

יש לי בעיה מוזרה (_או לא) כשאני מתמזמז עם חברתי אני פשוט נדלק...הפין נעמד..אך רק לכ-4 עד 6 דקות. וכך קורה כמה פעמים. הוא לא מזדקף במלואו (לא כמו בזעקפות בוקר או כשאני צופה בקטעים ארוטיים)...מה יכולה להיות הבעיה? דרך אגב חברתי היא חדשה (כלומר יוצאים זמן קצא מאוד של שבועיים) אבל מאוד פתוחים ולא מתביישים מכלום....קיימנו יחסים מלאים ואוראליים אבל..אני לא יודע איך לשמר את הזיקפה לאורך זמן ארוך יותר..זה משגע אותי ומוציא כמעט מהכלים. מעצבן! דוקא כשהיא בתנוחה מגרה או רוצה חדירה מלאה..הוא מאבד שליטה ונונפל..אחר עולב, ושוב...אז לפעמים אני חודר איתו כשהוא חצי עומד אבל זה לא נוח לי :(...מדוע? ולמה למרות כל הליקוקים, השיפשופים שלה אותו וכדומה..הוא נעמד אבל לא במלואו, והאם זו טכניקה טובה - שהחברה תעבוד איתי על שימורו שלי פין מתוח ע"י אוננות וכדומה ? אם כן משהו יותר מעניין..שיטות וכאלה...לגבי תרופות..אני לא אוהב אותן ולא נראה לי שיש בעיות כלשהן...אז מדוע הפין רפוי?....היא לא הראשונה שאני מקיים יחסים כאלה ואחרים, ואני גם לא מתבייש..אז מבחינה פסיכולוגית לא אמורה להיות בעיה כךשהי...אני צעיר..בן 26...מוזר...האם יש דרך "טבעית" יותר לשימור פין עומד בלי מרשם רופא, ואם לא...אני מתבייש ללכת לרופא (המשפחתי) ולבקש ממנו מרשם :)..יחשוב עלי: גם צעיר גם לא יודע ולא יכול לXXXן :(! אנא הצעו דרכים לטיפול..במהירות האפשרית כי אני אמור לפגוש אותה השבוע עוד פעם-פעמיים אני מת עליה - היא מבינה שיש בעיה קלה ומנסה לעזור לי להתגבר על הכול אבל עדיין לי יש בעיה עם זהה..שאי אפשר לקיים יחסים מלאים יותר מפעם וחצי שפרו את מצבי ואת רוחי :)

../images/Emo24.gifשאלה זיקטימית../images/Emo94.gif

coaxcable יקר!! קראתי בעיון את פנייתך!! התופעה אותה אתה מתאר ידיעה ורווחת!! (לא שזה אמור לנחם אותך...) התופעה אינה קשורה בהכרח לבעיה רפואית ו/או בעיה פסיכולוגית. יתכנו מספר סיבות לקושי: 1)יש רכבים שבעבר,הלא רחוק, היו נדלקים ישר ומרביצים full-gas בלי בעיות. עם הזמן לרכבים אלו לוקח יותר זמן להדלק וקיימים מיקרים שיש צורך בחימום.... 2)מכיוון שהתופעה קרתה, יש להניח שאתה נכנס למיטה עם חרדה מסויימת שזה יקרה שוב, וכמו נבואה שמגשימה ת´צמה....אופפפס הבעיה אמנם קלה, אך אם תמשיך לתת full-gas אתה עלול להתחפר עמוק בבוץ !!!! הצעתי לך היא פשוטה אך מוכיחה ת´צמה: כנס עם חברתך למיטה מספר פעמים עשו הכל...חוץ מיחסי מין מלאים!!! כאשר תרגיש יותר נוח עם עצמך...זה יגיע..הסבלנות משתלמת!! שלך ובשבילך עידן מיליצ´ר

coaxcable

New member
אוקי אני עושה זאת

לא מקיים כלום...הפין עומד ו.........נופל......עומד.....ונופל :D שב"כ ס, היו מתים לכתוב עליו שיר מספר 2....יחסים מךאים..כן..אבל גם אז הפין אינו במלוא עוצמתו קיבינימאט..הוא מונע..ומתבאס :)..מה לעשות...בשביל הבדיחיהכ אן הייתי אומר.."איזה זין?!" <סליחה אנשים..אבל הייתי חייב> כלומר...מעצבן ומטריד..אבל נקווה שהכל \יהיה חביב..דרך אגב....מין אוראלי ואוננות שלה לי..אינם תמיד עוזרים....מה לנסות..אולי סוגי לחץ או זויות שיפשוף למרות שלכל אחד ההרגשה וקצב הדלקות משלו :) תודה..אני!

למעלה