שאלה: אירוח מומחים

oshiko

New member
שאלה: אירוח מומחים

שלום לכולם, הייתי מעוניין לקבל את הצעותיכם בקשר לאירוח מומחים. אנא הציעו תחומי מומחיות או בעלי תפקידים שבהם אתם מעוניינים ביותר. לדוגמא: -- בכיר בנושא שיבוצים בבקו"ם -- מומחה בנושא פרופיל -- בעל תפקיד במיונים למודיעין וכד'

sivan 11

New member
תגובה...

אני מאוד מבקשת בעלי תפקידים או מומחים בחיל הים שמומחים בנושאי חיל הים (שיבוץ בחיל הים, היחידות, הבסיסים והתפקידים ביח הים-עורפיים, תומכי לחימה וקרביים-קורסים בחיל הים וכל מה שקשור לחיל הים...) אני מבקשת את זה מאוד בגלל שאני משרתת בחיל הים..תודה...

לדעתי אם יתבצע אירוח

של ראש מדור איתור חמ"ן יהיה לו הרבה ביקוש לאור כל הבעיות שהם עושים למועמדים,.. או בכלל איתור קד"צ אבל מכיוון שזה פורום להורים לחיילים בעיקרו לפי דעתי צריך מישהו שיכול לעזור לאלו שכבר התגייסו.. למשל מישהו מקבילות חיילים..

סמדר בנ

New member
רמ"ד קד"צ

זה רעיון מצוין כי זה פורום גם להורים של חיילים בעתיד הקרוב, וזה מתקשר לשרשור שיש מתחת על המיונים.

../images/Emo45.gif

ד"א יש באתר "עולים על מדים" של אכ"א כל פעם פורומים עם רמ"ד קד"צ, מדור סיירות, מנהל גיוס וכו' ההורים יכולים להעזר, לא צריך סיסמא כדי להיכנס לשם אפשר לשים בקישורים של הפורום..

סמדר בנ

New member
../images/Emo4.gif

כן ראיתי את זה, אבל לרוב יש להם תשובות "פרווה" בסגנון - "נקבע לפי צרכי הצבא" וכו'. זה אולי נכון אבל לא ממש עוזר.

מוכר..

אבל לפעמים זה טוב.. אם נותנים להם ת.ז. הם מבררים ואומרים לך את התשובה ויכולים להזיז עניינים לעומת הפקידות בלשכת גיוס.. אבל זה רק במקרה הטוב, לרוב התשובות שלהם הן כמו שאמרת שווה לנסות גם שם

oshiko

New member
תודה על ההצעות, בקרוב סקר

קודם כל כמה רעיונות משלי: -- מומחה בענייני תזונה - הצעותינו לשיפור. הנושא יותר רציני ממה שחושבים. חיילים שנתונים למאמץ פיזי קשה (חי"ר, סיירות וכו') חייבים לקבל הרבה סידן, למשל, אחרת מקבלים שברי הליכה. יש בהחלט מה לשאול. -- זהירות בדרכים - כולנו קשורים לבני 17 עד עשרים ומשהו - אלה שצריך משנה זהירות כשנותנים להם את ההגה בידים, בעיקר בסופי-שבוע אחרי שבוע מפרך -- פסיכולוג - מישהו שמתמחה במשברים המיוחדים הקשורים ךשירות ולתהליך הגיוס -- הרס"ר של שיבטה, או מפקד הבסיס - אולי נשכנע אותו שגם לחיילי התותחנים מגיע סוף-סוף ליהנות מההמצאה הנפלאה של החשמל ... ושתרגילי דיסטאנס מהסוג הזה בין סגל לחיילים לא יקדמו את התותחנים לשום מקום. הלוווו - החילות האחרים מזמן שינו את הגישה לטירונים. תתעדכן!

למעלה