שאלה בנוגע לעבודות בחול..

rotembmb

New member
שאלה בנוגע לעבודות בחול..

אני אוטוטו משתחררת ומעוניינת לעבוד בחול..חשוב לי שאנשים שדווקא לא כל כך הצליחו יגידו לי מה החסרונות כי באתרים של העבודה זה נשמע טוב מידי ומגרה...בתכלס האם זה שווה ההשקעה על הטיסה וכמה זמן הכי כדאי לעבוד בחול בשביל לקבל משכורת נאה.

EmGee

New member
מה לא אומרים לך בפרסומות

במידה ואת מתכוונת לעבודה במכירות: ברוב המקרים העבודה אינה חוקית, מי שטוען שהיא כן חוקית תבדקי בעצמך מול השגרירות שאליה את טסה ואל תאמיני למשפטים כמו "תגיעי וכאן נביא לך את האישורים" כי הם לא. השכר אינו שכר בסיס, אלא אך ורק על עמלה (יש מקרים בהם יש "הבטחת הכנסה" ל2-3 שבועות), כלומר את יכולה להרוויח מלא כסף, ואת בהחלט יכולה לעבוד יום שלם ולא להרוויח דבר. מדובר בעבודה של אנשים שמתעניינים אך ורק באיך להרוויח כמה שיותר כסף בכמה שפחות הוצאות\השקעה. זה יכול לבוא לקראתך כי באמת כמה שאת תצליחי יותר אז גם את וגם הם ירוויחו יותר, אבל לדעתי רוב האנשים לא אוהבים לחיות בכזאת מנטליות של לרדוף כל רגע אחרי דולרים. את נאלצת לספר לאנשים הרבה שקרים וחצאי אמיתות כדי להרוויח טוב, זה נכון בעיקר לגבי תמונות שמן (שבתחום הזה מדובר בלא פחות גועל נפש) אך גם לגבי מכירה של מוצרי ים המלח, צריך לשחק לאנשים על הנקודות הרגישות, לגרום להם להרגיש לא בנוח, ועוד. בנוסף מדובר בעבודה מאוד קשה מנטלית, ולחלק מהאנשים גם פיזית. יש מן הסתם גם לא מעט נקודות טובות, אבל את זה תשאירי למגייסים שעושים עליך המון כסף במידה ואת מועסקת דרכם.

למעלה