שאלה בנושא מימון קופ"ח

מצב
הנושא נעול.
שאלה בנושא מימון קופ"ח

שאלה בנושא מימון קופ"ח
אני חברה בקופ"ח "מכבי" ואתמול כשבאתי לקחת טופס 17 לטיפול הנוכחי, הודיעה לי הפקידה כי שינו את החוקים ב"מכבי" וכעת מותר 4 טיפולים בשנה קלנדרית (למי שמתחת לגיל 35). עד לאחרונה אמרו לי, כי מותר 4 טיפולים בשנה, ובמקרה שלי - מאחר ועברתי הריון מחוץ לרחם והפלה, הספירה היתה אמורה להתחיל מחדש ואז זהו בעצם הטיפול השני שלי בשנה זו. אתמול הובהר לי, כי גם טיפולים אלו נספרים בשנה הקלנדרית ואני זכאית השנה רק לטיפול הנוכחי. האם מישהי יודעת מה אומר החוק ב"מכבי" (מה זה בעצם משנה... הרי בכל מקרה הפעם אנחנו נצליח- נכון?... )

אולה *

New member
בספירת 4 הטיפולים מחשבים גם

שאלה בנושא מימון קופ"ח
אני חברה בקופ"ח "מכבי" ואתמול כשבאתי לקחת טופס 17 לטיפול הנוכחי, הודיעה לי הפקידה כי שינו את החוקים ב"מכבי" וכעת מותר 4 טיפולים בשנה קלנדרית (למי שמתחת לגיל 35). עד לאחרונה אמרו לי, כי מותר 4 טיפולים בשנה, ובמקרה שלי - מאחר ועברתי הריון מחוץ לרחם והפלה, הספירה היתה אמורה להתחיל מחדש ואז זהו בעצם הטיפול השני שלי בשנה זו. אתמול הובהר לי, כי גם טיפולים אלו נספרים בשנה הקלנדרית ואני זכאית השנה רק לטיפול הנוכחי. האם מישהי יודעת מה אומר החוק ב"מכבי" (מה זה בעצם משנה... הרי בכל מקרה הפעם אנחנו נצליח- נכון?... )
בספירת 4 הטיפולים מחשבים גם
את הכשלונות הכואבים, כמו הריון מחוץ לרחם. ומאשרים רק 4 טיפולים בשנה, אלא אם כן הרופא יכתוב מכתב בקשה לועדה ויבקש לאשר עוד טיפול - ע"ח השנה הבאה.

עוד שאלות באותו נושא

שאלה בנושא מימון קופ"ח
עוד שאלות באותו נושא
הדג של נועה, אין לי תשובה, אבל יש לי עוד שאלות: 1. מהטיפול האחרון בו הריתי נשארו לי 8 עוברים מוקפאים ב-2 מבחנות. האם החזרות המוקפאים ייחשבו כטיפולים נפרדים או כחלק (שלב ג´) מאותו טיפול בעבר? אני במכבי. כבר החזירו לי פעם מוקפאים וחישבו את זה כשלב ג´ אבל נדמה לי ששינו את זה. 2. כאשר בעזרת השם אני ארצה את הילד השלישי (בינתיים יש לי ילדה אחת), מה המימון שאקבל עם מגן זהב? הבנתי שמחצית מההשתתפות העצמית לאסותא (על 2 ראשונים מקבלים 85%). מה לגבי התרופות? והבדיקות? תודה לכולכן, רחל

השתתפות מכבי מגן בילד שלישי

עוד שאלות באותו נושא
הדג של נועה, אין לי תשובה, אבל יש לי עוד שאלות: 1. מהטיפול האחרון בו הריתי נשארו לי 8 עוברים מוקפאים ב-2 מבחנות. האם החזרות המוקפאים ייחשבו כטיפולים נפרדים או כחלק (שלב ג´) מאותו טיפול בעבר? אני במכבי. כבר החזירו לי פעם מוקפאים וחישבו את זה כשלב ג´ אבל נדמה לי ששינו את זה. 2. כאשר בעזרת השם אני ארצה את הילד השלישי (בינתיים יש לי ילדה אחת), מה המימון שאקבל עם מגן זהב? הבנתי שמחצית מההשתתפות העצמית לאסותא (על 2 ראשונים מקבלים 85%). מה לגבי התרופות? והבדיקות? תודה לכולכן, רחל
השתתפות מכבי מגן בילד שלישי
היא בדיוק כמו לילד ראשון ושני, למעט אחוז ההחזר בהשתתפות העצמית בבית חולים פרטי (אסותא וכו´), כפי שכתבת. לגבי התרופות והבדיקות אין כל הבדל.

חשוב לדעת שבמכבי סופרים החזרת

עוד שאלות באותו נושא
חשוב לדעת שבמכבי סופרים החזרת
מוקפאים כחצי טיפול !!! וגם מחזור שלא הגיעו בו לשלב ב´ כלומר שאיבה, נספר כחצי טיפול. במחזור הראשון של הסבב הנוכחי ניסיתי גונל F והזקיקים שלי לא הגיבו כראוי לכן לא הגענו לשאיבה וזה נספר לי כחצי טיפול . ולגבי ילד שלישי "רוצה עוד 1" אכן צודקת, מכבי זהב ממנים עבור ילד שלישי 50% במקום 85% , ולגבי התרופות והבדיקות לא משתנה כלום. בהצלחה

מצב
הנושא נעול.
למעלה