שאלה בנושא מיניות

tapuz3k

New member
שאלה בנושא מיניות

אם מין זה משהו שמגעיל אותי אבל אני כן אוהב פנטזיות האם אני אמיני או שאולי יש לזה שם אחר?

muadib68

New member
יכול להיות

היי - גם לי יש פנטזיות וגם אותי המימוש שלהן מגעיל אותי. זו הסיבה שאני חושב שאני א-מיני. אולי לא מצאתי את הפרטנר המתאים. אני מאד אשמח להנות מיחסים אינטימיים-פיזיים. בעבר נהניתי מאד מפעם לפעם. עם השנים ההנאה פחתה והגועל עלה. עכשיו יש כמעט רק גועל. מקווה שהועלתי במשהו

תן לי לנחש ../images/Emo8.gif

מדבר רחב ידיים. מחסור משוועה למים. מערה במרחק של כמה טמפרים מהישוב הקרוב. גבר ואישה, ערומים מחליפות הזיקוק שלהם, מתייחדים להם.
איך אני?

muadib68

New member
לוגם את נוזלי בשמחה

את/ה נפלא. יש המשפט הידוע - מים שחקו אבנים...

Julia307

New member
אצלי

זה בדיוק ככה. יש לי פנטזיות אבל המימוש שלהן עושה לי רע. ולכן עם הזמן נראה לי שאני א סקסואלית ...

tapuz3k

New member
הקטע שגם אף פעם לא התנסיתי

ויש הרבה הזדמנויות ואני דוכה הכול כי מין זה מגעיל אותי אבל מצד שאני אני מתפקד מצויין מינית אבל רק פנטזיות

יכול להיות

סליחה על העיכוב בתשובה
על פי העמדה המקובלת, יש א-מיניים שחווים פנטזיות. הם פשוט לא רוצים לממש. יכול להיות שאתה א-מיני, יכול להיות שלא.

p019

New member
חוסר משיכה מינית

זו ההגדרה של א-מיני. זה לא אומר שאי אפשר לאהוב או לחשוב על פנוזיות (גם בלי לאהוב אותם). זה גם לא אומר שצריך להיגעל ממין.

tapuz3k

New member
אתה סותר את עצמך

אי אפשר לפתח פנטזיות ללא משיכה מינית אבל שוב כפנטזיה זה מושך אותי אבל במציאות זה מגעיל אותי

משיכה מינית לאדם אחר

הנושא של משיכה בינך לבין עצמך לא ברור, ובדרך כלל אם אתה לא נמשך מינית לאחרים ומרוצה עם ההגדרה של "א-מיני" אתה באמת א-מיני. תלוי את מי אתה שואל. יש פנאטים שאומרים שאם אי פעם העזת לחשוב על זה, אתה לא א-מיני, גם אם אתה לא חווה שום משיכה. רוב האנשים לא מסכימים עם הגישה הזאת, בדרך כלל מסכימים עם הגישה שהמשיכה לאחרים היא שקובעת.

p019

New member
כניראה בעית הגדרות

כנראה שההגדרה שלי ושלך לפנטזיה שונה, כיוון שאני לא מוצאת כאן סתירה.

tapuz3k

New member
זה מורכב

זה מורכב... מין אותי אישית זה מגעיל רק לא מזמן נכנסתי לאתר פורנו סתם לראות מה יש שם וזה ממש ממש מגעיל.... חבל שאכלתי 10 דקות לפני. אבל אני כן נמשך לבנות רוצה חברה ורוצה להתחתן

gabriel1349

New member
עד כמה שידוע לי

מין מוצג בפרונו כדבר מלוכלך ככה שאין פלא בדבר במציאות זה לא חייב להיות ככה - תלוי רק בך וכמובן במי שאתה

למעלה