שאלה בעניין מדור

מצב
הנושא נעול.
המשך...

שאלה בעניין מדור
מזונות משלמים עד גיל 21 עפ"י ההסכם מדור, עד איזה גיל?
המשך...
אני גרה עדיין בדירה המשותפת, שנינו משלמים משכנתא בהסכם הגירושין לא נכתב כלום בעניין "מדור" האם במקרה כמו שלנו שאני מתגוררת בדירה המשותפת, משלמת חצי מהמשכנתא אין צורך בתשלום מדור? ואם כן, ניתן לקבל בדרך כל שהיא רטרואקטיבית את סכום המדור מאז הגירושין? כמובן זה בהמשך לשאלתי הקודמת

מיקי שלום

המשך...
אני גרה עדיין בדירה המשותפת, שנינו משלמים משכנתא בהסכם הגירושין לא נכתב כלום בעניין "מדור" האם במקרה כמו שלנו שאני מתגוררת בדירה המשותפת, משלמת חצי מהמשכנתא אין צורך בתשלום מדור? ואם כן, ניתן לקבל בדרך כל שהיא רטרואקטיבית את סכום המדור מאז הגירושין? כמובן זה בהמשך לשאלתי הקודמת
מיקי שלום
אינני יודעת מה סכום המזונות שנפסק לך, וייתכן שמדובר בסכום שסביר שהוא כולל בתוכו את אלמנט המדור. אינני יודעת גם כמה ילדים יש לך, וזה רלוונטי לגבי שווי סכום המדור המגיע לך במזונות. כלומר הנוהג בפסיקה הוא שבגין ילד אחד נהוג לפסוק 30% הוצאות מדור, בגין שני ילדים נהוג לפסוק 40% הוצאות מדור, ובגין שלושה ילדים50% הוצאות מדור וכך הלאה. כמו כן, קחי בחשבון גם שאת קיבלת את הזכות להמשך מגורים בדירה המשותפת, שלפי החוק גרושך זכאי בגינה לדמי שימוש, ויש להניח שאת לא משלמת דמי שכירות או שימוש לגרושך. שוב הפרטים שנתת די חסרים אבל מקווה שנתתי לך כיוון כללי להבין את מצבך. בברכה עורכת דין אתי סדיס

מצב
הנושא נעול.
למעלה