שאלה בענייני מטבעות

H N 1

New member
שאלה בענייני מטבעות

אני צריך להשתמש הרבה במהלך המסמכים שלי בסימני המטבעות (בעיקר ש"ח ו אירו). אני מחפש איך לעשות קיצור לסימנים האלו, ככה בלחיצת כפתור אחת אני אכניס למסמך. תודה לעונים ======================= לייעוץ טכנולוגי איכותי - הכנסו לאתר

H N 1

New member
אף אחד לא יודע?

נדין, מה קורה? הפורום רדום? מישהו?

מיכאל אבידן

Member
מנהל
הייתי בטוח שמשתמש ברמה גבוהה . . .../images/Emo43.gif

[וזה ציטוט מדבריך] מכיר ויודע שבכל תוכנה חלונאית ניתן להפיק את סוגי המטבעות ע"י שילוב פשוט של מקשים: השילוב: 0164+ALT יניב: ₪ והשילוב: 0128+ALT יניב: € כעת, כל שנותר לך הוא לכתוב 2מקראים קטנטנים ולהקצות צלמית, מתאימה, לכ"א מהם.

הערה מיותרת

גם למשתמש מנוסה מותר לשאול שאלות. אנחנו לא בבית ספר ולא נחלק ציונים על השאלות. תודה על תשובתך וחג שמח

מיכאל אבידן

Member
מנהל
משתמש "מנוסה" אמור לדעת הכל . . .../images/Emo43.gif

לא כתבתי שאסור לו לשאול שאלות אבל אם תעיני בתגובה שאליה התייחסתי תביני, בדיוק
, על מה ולמה... וזכור לי במעורפל, עוד מימי המורה יוכבד מכיתה ד', שציונים מחלקים על תשובות
- לא על שאלות.

ממש סגנון מיותר

הפורום נעים וידידותי (תודות לנדין ולגולשים האחרים). אולי תנסה להתאפק קצת

מיכאל אבידן

Member
מנהל
הייתי גורס כמו שגרסו חז"לינו . . .../images/Emo43.gif

ש"נאה דורש נאה מקיים" [בקשר למסרים] אבל לא נראה לי שזהב ייפול על אוזניים קשובות. ד"א - התאפקות גורמת, בין היתר, לאבנים בכליות [גם אצל בנות המין החלש...].

H N 1

New member
נדין תודה

אל תתרגשי, יש אנשים שזהו סגנונם... לעניין התשובה - את זה אני יודע, זה לא מה שאני מחפש, אני צריך להכניס, בסופו של דבר, את הפיתרון לכמות גדולה של מחשבים ואני לא רוצה להיות תלוי ביצירת מאקרואים על כולם (או העתקת המאקרו לצורך העניין). זה אמור להיות משהו הרבה יותר בסיסי... אני ממשיך לחפש ====================== לייעוץ טכנולוגי איכותי - הכנסו לאתר

מיכאל אבידן

Member
מנהל
דר', תבדוק בבקשה מה קרה ל-../images/Emo31.gif שלך. . .../images/Emo43.gif

לאחרונה רבו ה-
שאתה מציג - גם כאן וגם בפורום 'אופיס' - ואני מודאג, במקצת, לנוכח התופעה...

למעלה