שאלה בקשר למין בטוח

special someone

New member
שאלה בקשר למין בטוח

שאלה שהתחלתי לחשוב עליה בזמן האחרון : כמה ממכן בעצם מקיים מין בטוח אם אמצעי מניעה וכמה ממכן באמת ביקשה מחברה שלה לעשות בדיקת איידס , כי לי זה לא ככ נעים לבקש . או נגיד שאחרי כמה דייטים מגיעים למיטה , הרי אין פה צורך נורמלי לקונדום ... אז זה לא נראה מוזר לבקש לעשות מין בטוח . איך שואלים? . האם זה הנורמה אצל בנות לסביות ? ומה קורה עם יש התנגדות או גיחוך. אני מתלבטת כי אני יודעת שרוב הבנות שאני מכירה לא חושבות על מין בטוח ואם כן חושבים לעשות בדיקה רק אחרי שהקשר רציני (כלומר אחרי שכבר פעילים מינית ) כי מביך אותן לבקש להשתמש בקונדום בסקס חד פעמי .. "הרי הסיכויים מאוד נמוכים להדבק " . איך שואלים וכמה נפוץ מין בטוח אצל בנות ?

dify

New member
טוב... במה שאני יכולה לעזור...

אני לא יודעת כמה נפוץ. אני אפילו לא בטוחה שיש על זה סטטיסטיקות. עבור הרופאים אנחנו הרבה פעמים נשים רווקות ולא לסביות... לגבי סקס בטוח... אז הנה קישור לנושא המלבב של מחלות מין שנפוצות אצל לסביות לגבי הבטוח... אני יודעת שיש קונדום נשי שנועד לסקס לסבי שאפשר לקנות בחנויות סקס (זה מין בד גומי דקיק שמאפשר ירידה בלי מגע ישיר, לא ניסיתי אבל יש מי שהמליצה על ניילון נצמד. אני לא יודעת מה היעילות של זה.) אני יודעת שצריך לנקות היטב ויש גם דרכים מסוימות איך, מכשירים, אם משתמשים בהם. ובכלל לא מומלץ להשתמש עם פרטנריות לא קבועות. אני גם יודעת שיש כאלו שנעזרות בכפפות חד פעמיות במהלך סקס אני אישית בזוגיות ארוכת שנים, כך שאני לא מאד מאד מתמצאית. אבל עם כל הכבוד, ברצינות, נראה לי ש"לא נעים" כבר מת. עדיף שיהיה לא נעים לחצי דקה מאשר לא נעים לכמה שבועות-חודשים-שארית חייך בגלל איזו מחלה מגעילה שנצמדה אליך. איך מבקשים? אומרים: "וואלה, רגע, אני מוציאה את הקונדום שלי" :) ומוציאים את הכפפה החד פעמית... זה אולי יצחיק אותה, אבל תכלס גם היא צריכה לדאוג לבריאותה... ולגבי בדיקות- אני בעבר כן הלכתי עם אנשים שהייתי איתם ביחסים רציניים לבדיקות איידס אחרי תקופה מסוימת. להזיק זה לא יכול, ודווקא מי שאין לו סיבה לדאגה, אין לו סיבה להתנגד. בעבר הצעתי ולא נתקלתי באף בעיה עם זה.

למעלה