שאלה בקשר לסטודיו של סילביה

יערית 16

New member
שאלה בקשר לסטודיו של סילביה

רציתי לדעת מה כל כך מיוחד בשיטה של סילביה דוראן?... שמעתי כל כך הרבה המלצות על השיטה שלה אז אני מאוד סקרנית לדעת איך היא מלמדת?אם מישהו או מישהי כאן למדו אצלה הייתי שמחה לשמוע איך היא מעבירה שיעורים תודה ביי ביי

flamenca

New member
בקשר לסטודיו של סילביה

לגבי השיטה של סילביה דוראן, אז קודם כל שיעורים אצלה זה לא "הרקדה" - בניגוד למקומות אחרים שבהם ישר מתחילים ללמד ריקודים מבלי לדעת את הבסיס. סילביה מלמדת את הטכניקה כמו שצריך מההתחלה, ומפרידה בין עבודת הרגליים, עבודת הידיים (יש לה את הידיים הכי יפות בעולם!!!), החצאית הקסטנייטות השל והמניפה. כשהבסיס יושב בצורה מוצקה, אז מתחילים לשלב בין הדברים. הרי אי אפשר ממש לרקוד כשאת כל הזמן חושבת איך לבצע את התנועה. סילביה יודעת להביא אותך למצב שבו זה כ"כ טמוע בגוף שאת לא צריכה לחשוב. ואחד הדברים הכי חשובים לדעתי זה שכל אחד קולט ומבין אחרת, וסילביה יודעת איך להתאים את הלימוד לכל אחד, כי היא קולטת אותך מיד. בנוסף, היא יודעת להוציא ממך בצורה הטובה ביותר את מה שיש לך בפנים - בין שידעת עליו או לא. בקיצור, היא פשוט מדהימה, ובקנה מידה בינלאומי!!! לא סתם היא נוסעת כל שנה כדי להעביר סדנאות בספרד! ומניסיוני עם המורים האורחים שמגיעים מדי שנה מספרד כדי לתת קורסי קיץ בסטודיו של סילביה, אני בהחלט יכולה להגיד שאין כמו סילביה!!!! אז אני בהחלט ממליצה בחום

shurik4

New member
היי אני חדשה ו...

הייתי רוצה לדעת היכן הסטודיו הזה נמצא ?

יערית 16

New member
הסטודיו

הסטודיו נמצא בתל אביב ועכשיו נפתחים עוד סניפים ביבנה ובראשון לציון ביי ביי

flamenca

New member
איפה הסטודיו נמצא

הסטודיו של סילביה דוראן נמצא בבן יהודה 53 בתל אביב, טלפון 03-5231453 יש סניפים של הסטודיו ברשל"צ וביבנה, ופרטים נוספים את יכולה לקבל במספר טלפון הרשום לעיל

למעלה