שאלה בקשר לצורב DVD

נ ר ק ו

New member
במאמר הזה

המרה ל-VCD באמצעות TMPGEnc + אפשרות להצמדת כתובית (הסרט שלי בעברית, ככה שאין בו כתוביות)

kkdd

New member
השתמשת במאמר מצויין

נסה לעשות מה שהסברתי לך בקשר ל NERO בהודעתי הקודמת

נ ר ק ו

New member
שזה אומר

לצרוב את קובץ ה-AVI דרך NERO
פשוט לצרוב את זה כ-VCD

kkdd

New member
לפתוח את NERO לך ללשונית VCD

וגרור לשם את AVI והוא יתחל המרה + צריבה יקח כמה שעות

נ ר ק ו

New member
עשיתי את זה אבל יש בעיה...

מסתבר שהקידוד לפי המדריך היה בסדר. מה שלא היה בסדר זאת הגדרה כלשהי בDVD שעכשיו סידרתי את זה. קודדתי את הסרט בדיסק אחר בעזרת NERO וזה גם עובד. הבעיה היא ששני הדיסקים נתקעים כל כמה דקות וממשיכים לפעול רק אחרי כמה שניות... הבעיה מוכרת? ידוע לך מה הפיתרון? ובלי קשר לכל זה, אם אני קונה צורב DVD, אפשר לצרוב בו הרבה קבצי AVI בדיסק 4.7GB
זה אמור לעבוד כמו שצריך
אם זה יחסוך לי את כל הבלאגן של הקידודים, אולי שווה לי לקנות...

kkdd

New member
כל התשובות

להבא לצרוב על מהירות נמוכה, ועדיפות לא לעשות כלום במחשב (למרות שיש BUFFER בצורב) אם יש לך DVD קורא DIVX וכתוביות כמו שצריך, אתה יכול לרכוש צורב DVD ולצרוב מקסימום 6 קבצי AVI על מדית DVD אחת (תלוי בגודל הקובץ וכו'...)

נ ר ק ו

New member
תודה על כל התשובות... שאלה אחרונה..

שיגעתי אותכם! אני אנסה לצרוב ככה בלילה כשלא יהיה אף אחד על המחשב... בקשר לצורב DVD, אם אני צורב כמה קבצי AVI על דיסק DVD, אני חייב DVD קורא DIVX???

נ ר ק ו

New member
לא ממש הסברתי טוב

כשצרבתי את ה-AVI כדיסק DATA, זה לא עבד... השאלה היא אם זה יעבוד כשאני יצרוב אותם בדיסק DVD עם צורב DVD

kkdd

New member
ה DVD שלך לא קורא DIVX לכן DATA

לא הפתרון עבורך במאמרי הפורום קטגורית VCD מסבירים איך לצרוב קבצי MPEG-1/2 כ S/VCD אני ממליץ לך לקרוא שוב את כל השרשור כי הלכת קצת לאיבוד

נ ר ק ו

New member
תשובה

הסברתי לך שהתשמשתי במאמרי הפורום והסרט לא עבד כמו שצריך... ואז שאלתי שאלה בלי קשר: אם אני קונה צורב DVD וצורב את קבצי הAVI האלה, ה-DVD שלי ידע לקרוא אותם? או שאני חייב להמיר אותם לMPEG כדי שהDVD שלי יקרא אותם... אני רוצה לדעת מה הדרך שלי לחסוך מעצמי את כל ההמרות והקידודים האלה...

kkdd

New member
לרכוש DVD קורא DIVX יחסוך לך המון

אם תרכוש פנסוניק 383 אם אני לא טועה בדגם, יש לו אחלה עידכון בעברית, ואז לא תסתבך עם הההמרות

נ ר ק ו

New member
כל DVD קורא DIVX יהיה לי טוב../images/Emo35.gif

אני אוכל לצרוב בצורב רגיל כדיסק DATA ולהכניס לDVD קורא DIVX והכל יעבוד כמו שצריך

Tasuooooo

New member
יאללה אח שלי...

250 שח ויש לך DVD קורא AVI... עזוב אותך משטויות

kkdd

New member
יאללה אח שלי...

תקנה לו מתנה לכבוד יום ההולדת DVD-DIVX.. עזוב אותך משטויות

למעלה