שאלה בקשר לקווים לא רווחים

מצב
הנושא נעול.

hai001

New member

האם לחברות האוטובוסים (דן, אגד, קווים) יש להם קווים שהם לא רווחים כלומר מדי פעם הם ריקים מאדם? חוץ מקו 113, וקו 112, וקו 14 של תל אביב.

oshri5917

New member
קו 41 לפחות לפני שנה וחצי היה ריק

האם לחברות האוטובוסים (דן, אגד, קווים) יש להם קווים שהם לא רווחים כלומר מדי פעם הם ריקים מאדם? חוץ מקו 113, וקו 112, וקו 14 של תל אביב.
קו 41 לפחות לפני שנה וחצי היה ריק
מאנשיםמ זה קו שהייתי נוסע בו כל יום צוהוא היה ריק אז

oshri5917

New member
שעה 16 מכיוון בית ברבור

באיזה שעות זה היה אושרי? בוקר
צהרים, ערב.
שעה 16 מכיוון בית ברבור
לדעתי הוא היה ריק משתי סיבות (1)לאחר ביטול קו7מתחנה הישנה לוולפסון אוחד עם קו 41 וזה הפך את קו 41 לקו ארוך ומסורבל שעושה סיבובים בשכונות המזרחיות של ת''א אחר כך בשכונות דרום ת''א ואחר כך נוסע ביפו ומסיים בוולפסון (2)התדירות הנמוכה שהיא ארבעים דקות משעה 13.20

hai001

New member
וכיום הוא גם כל 40 דקות מ13:20

שעה 16 מכיוון בית ברבור
לדעתי הוא היה ריק משתי סיבות (1)לאחר ביטול קו7מתחנה הישנה לוולפסון אוחד עם קו 41 וזה הפך את קו 41 לקו ארוך ומסורבל שעושה סיבובים בשכונות המזרחיות של ת''א אחר כך בשכונות דרום ת''א ואחר כך נוסע ביפו ומסיים בוולפסון (2)התדירות הנמוכה שהיא ארבעים דקות משעה 13.20

oshri5917

New member
מבית ברבור הוא כל 40 דקות משעה 12

התחנות שעלו עליו בעיקר היו במשה דיין 45 רחוב האצ''ל רחוב לוינסקי 121 ולוינסקי 93 אולעי כדאי לשנות בו משהו במקום שיסע ברחוב העליה שיסע בהר ציון כדי להוריד מהנהגים 20 דקות ממשך הנסיעה כי על הקו גם ככה לא עלו ברחוב העליה

hai001

New member
ראיתי אותו פעם ריק ברחוב לוינסקי

התחנות שעלו עליו בעיקר היו במשה דיין 45 רחוב האצ''ל רחוב לוינסקי 121 ולוינסקי 93 אולעי כדאי לשנות בו משהו במקום שיסע ברחוב העליה שיסע בהר ציון כדי להוריד מהנהגים 20 דקות ממשך הנסיעה כי על הקו גם ככה לא עלו ברחוב העליה
ראיתי אותו פעם ריק ברחוב לוינסקי
שהוא פונה לעלייה שמאלה מכיוון בית ברבור.

וולבו

New member
עובדה: לפני ההפרטה 65% מקווי אגד

היו מפסידים!

hai001

New member
בקשר לקו 86 של אגד

היו מפסידים!
בקשר לקו 86 של אגד
הקו 86 עובר ליד הבית שלי בדרך נמיר ותמיד אני רואה אותו עם מעט נוסעים מכיוון בת ים מה התפוסה שלו בדרך כלל?

846

Active member
הקו מלא נוסעים בעיקר בשעות הלחץ

בקשר לקו 86 של אגד
הקו 86 עובר ליד הבית שלי בדרך נמיר ותמיד אני רואה אותו עם מעט נוסעים מכיוון בת ים מה התפוסה שלו בדרך כלל?
הקטע של דרך נמיר הוא לקראת הסוף ולכן אין הרבה נוסעים.

oshri5917

New member
אם אני לא טועה

הקטע של דרך נמיר הוא לקראת הסוף ולכן אין הרבה נוסעים.
אם אני לא טועה
מצומת חולון קווים 74 86 נוסעים באותו מסלול דרך הר ציון תמ''י רחוב המסגר דרך נמיר ואוניברסטת תל אביב אולי בגלל זה הוא ריק (2)גם קווי מסוף הכרמלית 3 16 17 19 30 31 לכיוון מסוף הכרמלית אני רואה אותם ריקים באלנבי (3)גם קו 13 אני רואה אותו ריק בריינס

hai001

New member
קו 13 דיי לא עמוס בשעות הצהריים

אם אני לא טועה
מצומת חולון קווים 74 86 נוסעים באותו מסלול דרך הר ציון תמ''י רחוב המסגר דרך נמיר ואוניברסטת תל אביב אולי בגלל זה הוא ריק (2)גם קווי מסוף הכרמלית 3 16 17 19 30 31 לכיוון מסוף הכרמלית אני רואה אותם ריקים באלנבי (3)גם קו 13 אני רואה אותו ריק בריינס
ולכן הם מוציאים אותו כל 30 - 40 דקות

hai001

New member
ראיתי לפני שבוע את קו 28

ולכן הם מוציאים אותו כל 30 - 40 דקות
ראיתי לפני שבוע את קו 28
שביהודה המכבי לכיוון עתידים הוא היה ריק מאדם. זה היה ביום שישי.

oshri5917

New member
בימי חול קו 28 מפוצץ

ראיתי לפני שבוע את קו 28
שביהודה המכבי לכיוון עתידים הוא היה ריק מאדם. זה היה ביום שישי.
בימי חול קו 28 מפוצץ
ביום שהיה מפגש הפורום שלא מצאתי את האנשים והלכתי לתחנה לכיוון הת''מ לא עליתיח לאוטובוס בגלל שהוא היה מפוצץ אולי בימי שישי הוא ריק אבל ביום חול הוא מלא מאוד (2)לפני שלוש שנים שעליתי על קו 43 על 3821 הוא היה ריק בשעה 11או 12 מתל השומר

hai001

New member
יום חול יש יותר אנשים בקו 28

בימי חול קו 28 מפוצץ
ביום שהיה מפגש הפורום שלא מצאתי את האנשים והלכתי לתחנה לכיוון הת''מ לא עליתיח לאוטובוס בגלל שהוא היה מפוצץ אולי בימי שישי הוא ריק אבל ביום חול הוא מלא מאוד (2)לפני שלוש שנים שעליתי על קו 43 על 3821 הוא היה ריק בשעה 11או 12 מתל השומר
יום חול יש יותר אנשים בקו 28
והוא פעם כל 45 דקות ביום שישי כנראה שלא עמוס אז לכן הוא יוצא כל שעה עגולה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה