שאלה בקשר לרשימת תפוצה סלולארית

YugiBoy

New member
שאלה בקשר לרשימת תפוצה סלולארית

היי,
אני מקבל המון שיחות והודעות ממקומות שונים (מסיבות, הטבות לאנשים בקבוצת הגיל שלי וכו') וגם אם אני מחזיר הודעה להוציא אותי מהרשימה, זה לא קורה.

אשמח לדעת מאיפה הם משיגים את המידע וכיצד ניתן למנוע את זה, או איפה אפשר לקבל תשובות למקרה שאתם לא יודעים.

תודה רבה!

פתרון אחר

מתוך הנחה ויש לך סמארטפון -
הייתי ממליץ לך להתקין תוכנה שמסננת שיחות / הודעות .
אתה מזין את מספר המוען ממנו אתה מקבל הודעות . והתוכנה אוספת לתוכה את ההודעות מבלי להציק לך וככה אתה מקבל שקט
כשתרצה לדעת כמה שיחות / הודעות מיותרות חסכת תמיד אפשר להיכנס לתוכנה הזאת ולראות בפנים

קישקשתא

New member
השאלה עולה פה מידי פעם, כך שאשמח אם תוכל גם

להמליץ על אפליקציה ספציפית אם יש לך ניסיון ואתה מרוצה מאחת כזו.

SmsBlocker להודעות

אפליקציה של חסימת הודעות שאני משתמש בה כבר תקופה ארוכה
אפשר להזין נמענים גם כטלפון וגם כשם (לפעמים אין מספר טלפון אלא שם בעבודה בה אני עובד)
האייקון הוא עיגול אין כניסה אדום עם מעטפה צהובה בפנים

לשיחות אין לי המלצה ספציפית כרגע

ST

New member
לשיחות לא עוזר פשוט להגדיר את המספר

כמספר ששיחה ממנו תגיע ישר לתא הקולי?

(אני באנדרואיד, יש לי אופציה כזו בהגדרות של כל איש קשר)

herouth

New member
מאיפה משיגים את המידע? זה תלוי.

אלה שעושים זאת באופן חוקי - ממועדוני לקוחות. חתמת על מועדון לקוחות של הסופר/רשת חנויות הבגדים וכו'? נתת להם את מספר הסלולרי שלך, ואולי בלי לשים לב כתוב שם בתקנון "אני מאשר לעשות שימוש במספר הטלפון שלי" בניסוח מסויים שתואם את חוק הספאם.

איך להימנע? לקרוא היטב על מה חותמים. שימו לב גם לאתרים שונים ומשונים באינטרנט. מבקשים מכם את מספר הטלפון הסלולרי (לצורך כלשהו)? שימו לב אם יש סעיף שבו אתם מאשרים להם לעשות בו שימוש לצורך משלוח הודעות. אם כן, ואפשר להוריד את ה־X, מוטב. ואם לא? לא להרשם לאתר הזה, כמה שהוא מפתה ומציע שירותים מדהימים ומהנים.

לגבי "מחזיר הודעה להוציא אותי מהרשימה", זה עניין בעייתי. לא שולחים לך את ההודעה מטלפון אמיתי של בן אדם, כך שאם אתה כותב בחזרה "בבקשה למחוק אותי מהרשימה" - אף אחד לא רואה את זה (אם כי יש חברות שבהן יש אדם שתפקידו לעבור על הדברים האלה ולמחוק - אבל גם שם יכולות הודעות מסויימות לחמוק לו מבין האצבעות).

בדרך כלל אמורה להיות מילת ביטול ספציפית שאמורה להסיר אותך, ואם לא, אתה אמור לפנות לחברה שממנה אתה מקבל את הפרסומת והם חייבים להסיר אותך.

אלה שפועלים בצורה לא חוקית? זה כבר עניין אחר. אם מלכתחילה הם עוברים על חוק הספאם בזה שהם שולחים אליך בלי שאישרת להם, הרי שאין להם שום מניעה לגנוב את הטלפון הסלולרי שלך ממאגרים פרוצים שונים ומשונים שמסתובבים ברשת או לשים לך פיתיון, כך שתרשום להם את המספר ואז לשלוח. מאלה קשה להימנע, אבל אם אתה בעל סבלנות, אתה יכול לתבוע אותם באלפי שקלים.

למעלה