שאלה בקשר ל3100

Sbaro

New member
זה מה שהתכוונתי

שרשום באתר נוקיה שיש 16 פולי... אז אולי אורנג' ביקשה מהייצרנית לשנות את זה ל4...

lmstriX

New member
לא.

באתר של נוקיה רשום 4, (במדריך) ונוקיה לא עובדת בשיטה כזאת שכל אחד יכול לבקש איזה מכשיר שהוא רוצה אולי SK והחברות הדפוקות האלה...

eshedr

New member
אין קשר לאורנג'

כי המכשיר שלי גם ככה מארה"ב ועוד הערה כדי להוכיח שבאתר של נוקיה טעו. יש צלצול אחד HOLIDAY שיש גם ב-3100 וגם ב-3520. בשניהם הצלצול נשמע אותו דבר אם כי ב-3100 קצת יותר איכותי בגלל הכרטיס קול.

Pinkas XL

New member
שאתה חוזר על הטעות שלך, אתה לא

משכנע אותי שזה נכון. לא כולם פה בורים... ויש כאלה שאפילו יודעים יותר ממך. אז בבקשה תדייק פעם הבאה...

kobibm13

New member
אם הם לא טועים אז יכול להיות

שאורנג' נדפקו בשכל הוחליפו תכרטיס קול.. או שמי שדיבר איתך חשב שהוא מדבר על ה6100....

RYaniv

New member
בע"ה אני קונה אותו היום

...ונוטש את סלקום. אגב, כיוון שאני לא בעניינים בזמן האחרון, מה דעתכם על המחיר? זה נכון לתמחר אותו ואת ה 3300 באותו מחיר ?

kobibm13

New member
הוא ממש לא מתומכר באותו מחיר

כמו של ה3300... ה3300 עולה 1700 בערך וה3100 עולה 1404 ש"ח.

RYaniv

New member
טעות שלי

ה 3100 עולה 360 ש"ח פחות מה 3300. (תסלחו לי על השאלה הבאה, אבל אני משלים מידע) מישהו מוכן לעשות השוואה קטנה ביניהם, ומה בעיקר השפיע על הבדלי המחירים (רק המוסיקה ב 3300 ?) ?

kobibm13

New member
לא רק..

ב3300 יש גם 24 פולי ויש true tones אם המסך של ה6100 אותו דבר כמו של ה3100 אז המסך של ה3300 יותר גדול.. אבל עכשיו רציני. אם אתה לא בקטע של המוסיקה אז תלך על ה3100 שיש לו אפשרות הלחלפת שומרי מסך, שיוך תמונת מתקשר, אפשרות לחיבור ה funcam.

למעלה