שאלה דחופה-אנא הכנסו כולם!!!

greengrocer

New member
שאלה דחופה-אנא הכנסו כולם!!!

שלום לכולם! קודם כל תודה לאלה שהגיבו לשאלתי הקודמת.בהמשך להתלבטויותיי בנושא לימודי עבודה סוציאלית התוודעתי אתמול לבעיה נוספת שניצבת בפניי-שוחחתי אתמול עם מישהי וסיפרתי לה שאני מטופלת בכדורים נגד דיכאון בעקבות בעיה מסויימת שסבלתי ממנה בעבר וכיום חל שיפור ניכר מאד במצבי אך עדיין אני לוקחת את הכדורים הללו.בעקבות זאת היא סיפרה לי שתנאי הקבלה למכללה בה היא לומדת(מכללת אלבאום לטיפול בקשיי למידה ותפקוד) כוללים גם הצהרה רפואית על כך שהמומעד לא מטופל או טופל בעבר בכל טיפול נפשי כלשהוא-השלאה שלי היא האם נכון ורלוונטי העניין גם לגבי תנאי הקבלה ללימודי עבודה סוציאלית או כל מקצוע "טיפולי" אחר כגון-פסיכולוגיה,קלינאות תקשורת וכו'?מאז אתמול העניין הזה מלחיץ ומטריד את מנוחתי מאד ואני לא מפסיקה לחשוב על זה!שאלתי היא גם לגבי קבלת אישור עיסוק במקצוע. אשמח לקבל מכם תגובות ואנא מכם השתדלו לענות במהרה כי הדבר מטריד אותי מאד!תודה מראש!

אורינה1

New member
לימודים

לא כדאי להתבסס על שמועות. ככל שידוע לי לא נדרש בשום מסגרת לימודים תצהיר על מצב רפואי. קבלה למקצועות טיפוליים נעשית גם בראיון אישי, וגם במהלך הלימודים וההתנסות בעבודה תאפשר לדעת אם תוכלי להתמודד עם המקצוע. את בעצמך צריכה לחשוב האם תוכלי לטפל באנשים הסובלים מבעיות, האם זה לא יעיק עליך יותר מדי, וכו'.

למעלה