שאלה הווה עצה תוצאה

KFIRB

New member
שלום אמורה להיות לי שיחה שבה אני מציג קשיים לגורם חיצוני.

שאלתי
כיצד נכון לי להתנהל מול x?

הווה גלגל המזלות
עיצה הקוסם
תוצאה 5 מטות.

שני קלפים מהארקנה הבכירה.

ההווה מציע לי לקחת אחריות על הטלה הפהרגשית והמצבית בה אני נמצא במקום העבודה.

הקוסם מציע ליצור יש מאין להוריד את הדברים לקרקע להיות כן וישיר.

התוצאה כפי שאני מבין אותה, תהיה סוג של מאבק שאצמח ממנו (ומוכן לשלם את המחיר) או לחילופין, שהגורם יוכל לסייע לי מהצד מול הקשיים במקום העבודה.

רחליקה האחת

Member
מנהל
נשמה,

אם אתה נמצא בסביבה תחרותית וחושש שמישהו מנסה לתעתע בך ולהוריד אותך ממעמדך - זו לפעמים אשליה. עם זאת, בהחלט ראוי שתבדוק את הדברים לאשורם.

השאלה שנשאלה:
כיצד נכון לי להתנהל מול x?

הפריסה שנבחרה:
פריסת הווה - עצה - תוצאה.

פריסת הווה עצה תוצאה כוללת שלושה קלפים בשלוש עמדות - קלף מצב נוכחי, קלף עצה וקלף מסכם.

כאן הופיעו שלושה קלפים. שניים מהארקנה הבכירה ואחד מהארקנה הזוטרה ויסודותיהם:

אש: קלף גלגל המזל, קלף 5 המטות

אוויר: קלף הקוסם

מים: נעדר

אדמה: נעדר.

הקלפים מתאימים מבחינת היסודות .

יסוד האש - ממאפייניו הבולטים הם המוחצנות והצורך בפעולה,

יסוד האוויר - -ממאפייניו הבולטים הם השכליות ,שאיפה לידע, ותקשורת,

בעמדת המצב הנוכחי עלה קלף גלגל המזל.

בעבר סגדו בני אדם גם לגרמי השמיים.

בקלפי הטארוט יש שלושה קלפים המתייחסים לגרמי השמיים באופן ישיר: הכוכב, הירח והשמש ובאופן עקיף מופיעה האמונה בכוחם של כוכבים ומזלות להשפיע על חיי בני האדם באמצעות קלף גלגל המזלות.

הפגניות, שהיא פולחן דתי המופנה לישויות חומריות כגון פסלים וחפצים. היתה זו תרבות פוליתיאיסטית. הפולחן כלל עבודה לגרמי שמיים, לאיתני הטבע ו/או לאלילים שלדעת הפגאניים היו אחראיים על הטבע, לעצים לאבנים, לצמחים גם באמצעות עבודה לפסלים שנוצקו בדמותם. לאורך הדורות, היהדות, הנצרות והאסלאם, שהן דתות מונותאיסטיות המאמינות באל מופשט, נאבקו לא רק זו בזו, אלא גם בדתות פוליתאיסטיות שהיו נפוצות בין עמי האזור. בפרט התנהל מאבק נגד עבודה זרה. ביהדות נחשבת האסטרולוגיה ל"עבודת כוכבים ומזלות" (בראשי תיבות: עכו"ם). שהיא סוג ספציפי של עבודה זרה, שהיהדות מוקיעה.
אולם, גם ביהדות ישנה אמונה במזל.

"הכל תלוי במזל אפילו ספר תורה שבהיכל" ( זוהר, נשא קל"ד)​

קלף גלגל המזלות הוא קלף מהארקנה הבכירה, מיסוד האש. מיוחסים לו עפ"י האסטרולוגיה המערבית המזל האסטרולוגי אריה והכוכב צדק (יופיטר); המספר 10 והאות כ' בא-ב העברי .

קלף גלגל המזלות הוא קלף של תנועה קבועה ובלתי פוסקת של שינויים טבעיים מחוץ לשליטת בני אדם. חלקם שינויים מחזוריים טבעיים. הגלגל נע באופן נצחי בעליות ומורדות הקוסמוס, החלל החיצון והחיים על פני האדמה. נע ונד ומביא עימו בשורות חדשות לבקרים; כאלה המניחות את העבר ופותחות דף חדש להווה ולעתיד.
לפעמים תחושת חוסר השליטה מעוררת חרדה, בין שמדובר בשינוי מיטיב ביותר ובין שפחות מיטיב.

בראש הגלגל נמצאת מודעות בהירה – ויש רגעים בהם אדם מאוזן ומודע נמצא שם וחווה הארה! רק הציר המרכזי של הגלגל נותר קבוע במקומו ללא תנועה לשום כיוון. הציר המרכזי הזה איננו מיטלטל והוא מייצג את הנקודה הנצחית הנמצאת בלב, נקודה זו היא הנשמה, העצמי הטהור, האני העליון, הסופר אגו.

כל אחד מאיתנו נמצא לעיתים על פסגת העולם אוחז את הגלגל מכל קצותיו וחווה התעלות שמיימית מאושרת.
ברגע זה כל אחד חש שההגה בידיו , השליטה המוחלטת ברשותו וביכולתו לבחור לפנות לכל כיוון שירצה.

התנועה הסיבובית המחזורית של הגלגל היא השיעור שלו עבורנו. לעיתים יש בידיעה שמחזור החיים נצחי סוג של נחמה. שום דבר לא נשאר לנצח, גם לא רגעי השפל והסבל שנחווים כנצח ממש. ברגעים שכאלה מוטב להתעודד מהמחשבה שעוד ישובו ימים טובים מאלה- ולהמתין לחלוף העיתים. ברגעי אושר מוטב לחוות את האושר עד תום.

למרות הצתח והחרדה האופפים אותך, מוטב לדעת שהסיבוב הנצחי הזה שאיננו בשליטתנו טומן בחובו גם הפתעות מרגשות.

בעמדת העצה נמצא קלף הקוסם.

כשמופיעה הזדמנות לבטא את כישוריך ומיומנויותיך - ואתה מבצע זאת כהלכה;
כשאתה משלים במהירות וביעילות רבה סדרת משימות ותכניות, בה עליך לגלם בכל אחת מהן דמות שונה;
כשאתה משיג הישגים מרשימים - הישגיך נראים לך דבר טבעי מובן מאליו -
אולם האחרים יתייחסו לכך כאל כדבר יוצא דופן ומעורר השתאות.
כל הנסיבות הללו מגולמות בקלף הטארוט "הקוסם".
זהו הקלף בו מחשבות יוצרות מציאות באמצעות יישום.
קלף הקוסם מבטא יצירתיות מעשית, יישום הלכה למעשה של רעיונות, שליטה עצמית, יכולת לקבל תמורה הולמת למאמציך מתוך הבנת העקרון של עבודה - שכר ; ובעיקר באה בו לידי ביטוי היכולת להרשים כל אדם תוך כדי ביצוע המהלכים.

"הייה יצירתי והשאר פתוח שכן האפשרויות הן בלתי נדלות".

מילות הקוסם: אברא קדברא = אברא כדבריי!

קלף הקוסם הוא קלף מהארקנה הבכירה, מיסוד האוויר. מיוחסים לו מזל אסטרולוגי מערבי תאומים, הכוכב חמה (מרקורי) ; המספר 1 והאות ב' בא'-ב' העברי.

בעבר הקוסם מציג קסם המתחולל בידיו הן בריפוי, הן בטקסי התמרה ומעבר, טקסי בגרות, שינויים אלכימיים- רוחניים, שינוי ו/או התמרה בעזרת קמעות ולחשים וכדומה.
כישורי התקשורת שלו מעולים וכך גם יכולות השכנוע שלו.

קוסם מודרני הוא זה המשלים מעגלים של מיזוג בין הארצי לרוחני, בין שמיים לארץ, השואף לקדם לבטא ולהציג גם כלפי חוץ את הניצוץ האלוהי הפנימי.
בערש ימי הטארוט נחשב כל עיסוק בתורות שאינן הנצרות למעשה שטן. כל מרפא אלטרנטיבי (הילר) שלא היה כומר מן המניין נחשב כמשתף פעולה עם השטן ועם כוחות האופל הזדוניים.
לפיכך הטשטש הקו הדק שבין תעתועי ראייה בעת מופע קסמים לבין התמרה בכח הרצון ובאמצעים מאגיים (קמעות/ לחשים וכדומה) ונחשב כבלתי נפרד. אנשים אלו נחשבו כמכשפים ובימי הביניים אף נרדפו, עונו ע"י האינקוויזיציה והועלו על המוקד .
האיור של הקוסם בקלפי טארוט ריידר ווייט סמית' כעומד יחיד ומנהל שיח עם יסודות הבריאה והקיום יחד עם הסמלים הרשמיים שלהם (מטה, חרב, גביע ומטבע) הוא סממן עבורנו בעידן המודרני שנוכל לבטא את עמדתנו הרוחנית, אמונתנו ויכולתנו - ללא חשש מפעולת תגמול.
בחפיסות קלפי טארוט מוקדמות יותר עמדתו של הקוסם לא היתה ברורה או מפורשת וגם לא היו נהירים מעשיו לצופה בקלף.

עצת הקלף:
"שעה לאינטואיציה שלך , אתה נבון יותר משתוכל לשער".
מומלץ לכל אחד וגם לך בהחלט להפעיל את הדמיון כשתצפה בקלף. כדאי לדמיין שכוחות הבריאה עומדים לרשותך נכונים להגשים כל משאלת לב וכמיהה של נשמתך. בטח בכוחך הטבעי ליצור את מציאות חייך גם עם עזרת גורמים חיצוניים.
יש לך לשם כך יריעה נרחבת והזדמנויות כבירות. במקביל תתגלה בליבך בהירות ותתווסף רעננות לאתגר הניצב בפניך שמחד הוא זרז המאיץ אותך לפעול ולהתקדם ומאידך הוא מטעין את אמונתך.
המנע מהנטייה להבין או לנתח את המכלול בצורה אינטלקטואלית, שכן זה עלול לגרום לך לקפוא על שמריך ולהותיר המצב הנוכחי על כנו . הרי אינטואיציה היא התבונה העילאית. הכח האלוהי המושלם נמצא בהישג ידך וביכולתך לתמרן את נסיבות חייך בצורה טבעית. ביכולתך לחולל קסם וכדאי להמנע מלהחליש או לעצור בעד עצמך להגשים חלומות. השאיפות הטבעיות שלך זמינות עבורך ונחוצות להתקדמותך במשעול הרוחני. בעזרת הלהט הפנימי ובאמצעות יישום המטרה בצורה אלגנטית תוכל להגיע ליעדיך בצורה חלקה ונינוחה.

הקלף המסכם (כך אני נוהגת לכנות את עמדת התוצאה) הוא קלף חמשת המטות

1669836914865.png
טארוט שמיים וארץ מחבר: Jack Sephiroth, Jaymi Elford

שים לב איך בתמונת קלף חמשת המטות - המטות יציבים כשהם תומכים אלה באלה.

קלף חמשת המטות הוא קלף מהארקנה הזוטרה, סדרת המטות ויסוד האש. מיוחסים לו המזל האסטרולוגי אריה, המספר 5.
המספר 5 בנומרולוגיה קשור בין היתר לתקשורת, לתנועה, להתקדמות.

סדרת המטות היא סדרה מיסוד האש. זו סדרה המכוונת להפקת מיזם ונטילת סיכונים, המייצגת כוונה, שאיפה, להט, תשוקה, יוזמה והנעה.

כך שקלף זה מבטא את התנועה והתקשורת הקיימים גם בשני הקלפים הקודמים.

קלף חמשת המטות מסמל תחרות - בין קבוצות שונות ו/או אימון תחרותי בתוך קבוצה - כמנוף להתקדמות. הוא יכול לרמז על מאבקים גלויים ו/או סמויים הנעשים באמצעות תמרון שאפתני או דחף תחרותי לצורך קידום קבוצתי ו/או לטובת קידום אישי. אם מדובר בתועלת חברתית - אימון זה מבוסס על שיתופי פעולה! אך, אם התחרות נעשית לצורך קידום אישי ייתכן שמישהו מחברי הקבוצה מעמיד את סדר היום האישי שלו על חשבון סדר היום הקבוצתי ו/או על חשבון האחרים.

אם המניע שלך טהור ואתה מתאמץ להשתפר כדי להיות מס' 1 בתחומך – הצורך שלך בהכרה ובהוקרה טבעי וראוי. בהחלט נכון שהאחרים יזהו את כישרונותיך וייחודך. אולם, קיים קו דק המפריד בין מצוינות אישית והפיכה למודל לחיקוי לבין זלזול בוטה העלול לעורר בזולתך תחושת קטנות ופחיתות ערך. כשקו זה נחצה עלולות להיות לכך השלכות בלתי רצויות. הקו הזה הוא האגו המתבטא ביוהרה. המנע לזלזל באחרים ו/או להתנשא מעליהם. כדאי לזכור שלעיתים אדם יהיר קוטף את התהילה אך נותר בצמרת בגפו!
כדאי שתשאל את עצמך:
אילו יתרונות יש במאבק מתיש שהניצחון במסגרתו יוביל לגמול שולי או לתוצאה עקרה?
האם אני משרת סדר יום שלילי, מניפולטיבי ומזיק כשאני מיישם טקטיקות קרב ואסטרטגיית מלחמה?
האם המאמץ משתלם?
מי ירוויח אם אפסיד?

עצת הקלף:

קלף חמשת המטות בעמדה זו מעודד אותך לזהות את הדחף הפנימי הטבעי שלך המלהיב אותך- שאף לבטא אותו.
כדי לעשות זאת שאל את עצמך:
מה אני מוכן לעשות בחינם גם כשאני עייף או טרוד או חש רפיון ידיים? זו ההנעה הפנימית שלך, שאיננה תלויה בנורמות חיצוניות.
בד בבד, הרשה לכישוריך ולכישרונותיך ליטול פיקוד ולסלול את דרכך ופעל לשם כך בצורה עקשת.
מתן שירות זה לעולם עשוי להפוך למקור פרנסתך.

התשובה לשאלתך למיטב הבנתי וידיעתי את הקלפים והפריסה שהוצגו:

מופיעה בחייך הזדמנות להעניק השראה לאחרים, כדי שישתפו פעולה ויהיו יותר משהם חושבים שהם יכולים להיות.
כוחות היקום יראו בברכה כל מאמץ השראתי שתעשה בעידן זה של כוח מוגבר. עליך רק להיות מודע לאמת ולגלות אהדה בכל מגעיך.
מאמציך יגררו נאמנות, מחויבות ותמיכה לאורך זמן.
כוח זה יגיע גם ליחסיך האישיים, ותצליח ליצור תקשורת עמוקה מכפי שהאמנת שאפשרי.
בשיחה היֵה ממוקד במטרותיך , נסה להעניק לדבריך נופך של השראה, ושוחח בפתיחות על הדרך שבה אתה רואה את הדברים.
נסה להציע פתרונות מעשיים.
המנע ממילים המבטאות תבוסתנות או פחיתות ערך ולחילופין התרחק מהפניית אצבע מאשימה.

עצה: לקחת סיכונים, להילחם, לקבל את האתגר. הגן על עמדתך. קח את הגורל בידיים שלך. הראה את היכולות שלך, נסה את כוחך. שפר את המיומנות שלך. אתה צריך לעודד את עצמך, לקבל מטען רגשי חיובי.

הצלחתך בנוגע לשאלתך תלויה ביכולתך ליצור ולקיים אווירת אמון, אהדה ועדינות, שיוליכו אותך בשלום מעל סערות המצבים המשתנים ללא הרף. יושרך ומחויבותך לעקרונות נעלים ימנעו ממך להתפתות להסחות דעת שאינן ראויות לתשומת לב. השתדל להתרחק מהתנצחויות.

לסיום:

כפיר יקר,

אשמח אם בשאלות הבאות תגדיר טווח זמנים.

אודה לך אם בשאלות מסוג זה תסכים להבא לבחור בפריסת הייעוץ בגרסה המצומצמת.

בהצלחה,

רחל|4U|

עשה במידע כטוב בעיניך ועל אחריותך.

קבצים מצורפים

• 1669834460946.png
    1669834460946.png
    KB 110.3 · צפיות: 0

KFIRB

New member
תודה רבה
שמי הפרטי מתחיל ב כ' והמשפחה בב'
המזל שלי אריה.

במאבק עיקש או תוצאה שולית אין ממש, אבל היתרון הוא שפעלתי למען האחרים, המטרה לא בהכרח לתלות את האשמים בכיכר העיר, אלא למצוא פתרונות דחופים לעכשיו . בהפעלת לחצים והוראות למקום העבודה.

יש לי כמה פתרונות ...

תודה רבה

רחליקה האחת

Member
מנהל
וואו. לא ידעתי שאתה בן מזל אריה. ולא שמתי לב לר"ת של שמך.

מזל אריה - מנהיגות, עוצמה, מקוריות וחמלה!

מרגש.

יישר כח ובהצלחה.

|4U| |4U| |4U| |4U| |4U| |4U| |4U| |4U| |4U|

למעלה