שאלה- ודווקא מהצד השני

אוהדח

New member
שאלה- ודווקא מהצד השני

אני בן 26. שירתתי כ-6 שנים מתוכם 3 שנות קבע ביחידה סגורה, וראיתי את הבית בממוצע פעם בשבועיים. עד היום (אני משוחרר שבועיים) לא מצאתי מישהי שתסכים להיות בת זוג של מישהו שהיא רואה אותו פעם בהרבה זמן. אחת הסיבות לשיחרור שלי היא הזוגיות החסרה. האם למישהי כאן הדבר הזה לא הפריע, ולמרות היציאות הגרועות של בן/בת הזוג היחסים ליבלבו? תודה, ובהצלחה כמובן עם הפורום החדש.

candybox

New member
תשובה - מאיזה צד שתבחר../images/Emo13.gif

באופן אישי, הכרתי את בעלי, כשהוא היה באחד השלבים הראשונים של קורס חובלים (עכשיו הכל שם שונה, אז אני לא יודעת באיזה שלב בדיוק), בתחילת היחסים שלנו - הוא היה דווקא זה שלא רצה "למסד" את הקשר, כי הוא פחד שלדרוש ממני לצאת "בלעדית" עם מישהו שמגיע הביתה פעם בחודש, ובקושי יש לו אפילו זמן לדבר בפון זה בלתי אפשרי. אבל אני התעקשתי שזה לא מפריע לי... קצת אחרי סיום הקורס שלו התחתנו... לומר לך שהיציאות המגוחכות שלו לא הפריעו לי במהלך נישואינו, ההריון שלנו ועכשיו עם הילד - אני לא יכולה. אבל בינתיים אנחנו עדיין ביחד
חי, יצאה לי מגילה, מקווה שהיה לך כוח לקרוא, ויותר מכך, שיצא לך משהו מזה=]

candybox

New member
חשבתי על זה...

אם אפשר באמת, להפוך את השאלה שלך לסקר הראשון שלנו בפורום: אייך באמת מתמודדים עם 'היציאות הגרועות של בן הזוג' - בהנחה שיש כאלה בכלל

sweet solit

New member
קשה, קשה...

ואלוהים יודע איך יהיה שהיו גם קטנטנים... אבל גם לומדים להינות מהחופש ומלישון באלכסון וגם מבית מסודר ונקי כמובן שהייתי מוותרת על ה-כ-ל - אבל אם כבר...

candybox

New member
הו... נגעת עכשיו בנקודה רגישה...

לישון באלכסון... אז בואו אני אשאל עוד שאלה (סלחו לי על ההתלהבות, חכתי הרבה זמן למקום בו אוכל לשאול שאלות כאלה): אחרי 4 שנים בהן התרגלתי לישון באלכסון, אייך מצפים ממני עכשיו להצטמצם ולחלוק את מטתי בשנית?

candybox

New member
הו... תלוי מאיפה מסתכלים על זה...

חוזר שפוך (בסביבות חצות, 1:00), אי לכך ובהתאם לזאת משתלט על המיטה ואין סיכוי להוזיז אותו, או חלילה שיקום לילד בהתחשב בעובדה שהוא צריך לקום בסביבות 6:00... ומה... לפחות פעמיים בשבוע הוא בתורנות, מה שאומר שאת מיטתנו חולק עמנו גם ה VPN הידוע... אבל מודה, כשהוא לא היה בבית, חכתי לתפקיד הזה בקוצר רוח... מה שאומר: הזהרו במשאלות לבכם (הלך לאיבוד משהו בתרגום, הא?)

sweet solit

New member
האמת

אם לחזור כל יום הביתה אבל בשעות כאלה עדיף שיחזרו סופ"ש ואפטר במקרה הטוב גם ככה הם יותר מעריכים את הזמן בבית ופחות מציקים להם

candybox

New member
הו תודה!

סוף סוף מבינים אותי ולא אומרים לי "לפחות הוא מגיע הביתה", כי זה באמת לא נחשב:/

שיריק2

New member
מה דעתך על vpn רוטט ../images/Emo8.gif

אם כבר חולק אתנו את המיטה משהו חוץ מהבעל שנרדם תוך שנייה חחחחחחחחח

שיריק2

New member
שני פיתרונות - אחד יותר מעשי

המעשי- לקנות מיטת קינג סייז ונפתרה בעיית השינה האלכסונית...(מונח חדש בפורומינו ) או לקנות כלב- שישמש כשתחליף לחלק מהבעיות כמו- חימום מתחת לשמיכה בהיעדר בעל, שיהיה תחליף לגבר בבית וישמור עליך ועל הילדים. חכמובן אוזן קשבת שלא עונה ולא מתווכחת. למצוא תחביב או חוג שיעביר את הזמן -וביביסיטר קבועה לאותו הזמן שאת אמורה להיות מחוץ לבית ולהינות קצת. אי למדתי להעסיק את עצמי כדי פחות להיות מרוכזת ב- למה הוא לא התקשר, איפה הוא, מתי יחזור.....

candybox

New member
../images/Emo6.gif

האמת היא שכולם נקראים לי מעשיים (אבל לא לי
)... בנוגע למיטת הקינג סייז - כבר בשבוע הראשון של התפקיד החדש התחלתי לברר עלויות - יקר מדי... לא אוכל להרשות לעצמי בחודשים הקרובים. אבל מה, כבר הצעתי מטה בחדר של הילד. כלבים יש לי 2... לא יודעת אייך הכלבים שלך, אבל שלי יותר אוהבים לדבר מאשר להקשיב
תחביבים יש לי, או יותר נכון היו לי המון ועכשיו אין זמן. האמת היא, שכבר מזמן אין לי זמן לחשוב 'למה הוא לא התקשר ומתי הוא יחזור' - טרם החלטתי אם זה חיובי או שלילי...

orit281

New member
לי לא גילו קודם...

סתם לומדים לחיות עם זה כשאוהבים לומדים לחיות עם הכל

אוהדח

New member
"אפקט ההילה"

"אפקט ההילה", אם אינני טועה, היא תופעה שבה לוקחים תכונה בולטת אצל אדם מסויים ובונים סביבה את התדמית של אותו אדם, או יותר נכון יוצרים סביבו מעין "הילה" שמעלה את ערכו בעיני המתבונן. לדוגמא - לטייסי חיל האוויר בישראל יש הילה האופפת אותם מיד כשיודעים במה הם עוסקים בצבא. כך שלא משנה מי הם בדיוק, עצם העובדה שהם נחשבים כאנשים מאוד איכותיים ושהכי קרובים למושג "שלמות" יוצרת סביבם הילת כבוד ומיד מושכת את תשומת הלב. אישה, מטיבעה (כך אני רואה זאת), תרצה צאצאים מאותו בחור. כי הוא איכותי, ולא משנה כל כמה זמן הוא מגיע הבייתה. לעומת זאת, אם אישה פוגשת אדם, שיכול להיות איכותי לא פחות מטייס, אך חיצונית אין לו תכונה בולטת ש"שתכפר" על היותו איש קבע שלא רואה את הבית (כמו תפקיד איכותי, או דרגה גבוהה) היא תפסול אותו כמעט תמיד. כך אני מאמין שזה עובד. CANDYBOX - היית יכולה להכיר את בעלך ולדעת שהוא טבח, ולא היית מתקרבת אליו בגלל זה. למען הסר ספק - אני אינני טבח ולא טייס. אך בהחלט מודע לאפקט ההילה שבונים סביב אנשים "מיוחדים". בנוסף, חלק מהדברים כאן מובאים בהגזמה בכוונה בכדי להמחיש כמה שיותר את העוצמה של אותה הילה, שהחברה רוכשת כלפי אנשים מסויימים. מקווה שהובנתי נכון, ורק ימים טובים, יניב.

candybox

New member
בוא נראה אם הבנתי נכון..

אם אתה טוען שהיות בעלי בקוס חובלים יצר איזהשהו אפקט 'הילתי' במחשבה שלי, אז אתה טועה טעות גמורה - שכן, בכלל לא היה לי מושג מזה קורס חובלים ואם כבר, אז טייסים לא נטפסים אצלי כמיוחדים יותר.... חבל שאתה חושב ככה. מה שנכון הוא שבעלי איש מיוחד, הוא טוב לב (לעתים אף יתר על המידה לדעתי) וחם ואוהב וזה מה שהכי חשוב.

רינת 26

New member
אני הכרתי את בעלי בעזה....

ולא רק זה, אלא שעוד יצאנו איזה שנה ומשהו עד שעברנו לגור ביחד, ועוד כמה חודשים אחר כך עד שהתחתנו. אני חושבת שהכל תלוי במוכנות ובנכונות של הצד השני, אבל אולי אצלי זה אחרת בגלל שאני גם בקבע אז היה לי קל יותר לקבל את זה....

למעלה