שאלה חשובה ביותר !!

שאלה חשובה ביותר !!

ראשית ברכות על פתיחת הפורום החדש. ועכשיו שאלות: אני וחבר טוב רוצים להקים חברה בתחום נדל"ן בלונדון. יש לי קודם כל שאלה בסיסית ולסיחה על הבורות. נניח ואני רוצה לקנות דירה ולחיות לסירוגין בארץ ובחו"ל האם אני צריך אישור שהייה ? הרעיון הוא לקנות דירה ולעבוד מהבית.. הרעיון הוא עדיין בחיתוליו.. תודה על התגובות..

Benkok

New member
תשובה...

שלום מטאדור וברוך הבא בצל פורומינו הקט... צריך להפריד בין שני מושגים חשובים - 1.אישור שהייה - מה שנקרא בלשון העם "ויזה"...המדינה המיועדת (במקרה שלך אנגליה) מנפיקה אשרות שהייה למטרות שונות (תיירות,עסקים,לימודים וכו'). יש מדינות שבהן אזרחים ישראלים לא נדרשים לבקש אשרה מוקדמת ומקבלים אשרת תייר אוטומטית עם הנחיתה (אני לא סגור על משך האישור, תבדוק עם השגרירות המתאימה). לכל סוג ויזה יש את המגבלות שלו (זמן,מס' כניסות ויציאות, אופן החידוש וכו') 2. אישור עבודה - יש צורך לבדוק בשגרירות מה אומר החוק לגבי עבודה באנגליה. בתאילנד למשל אני יכול לשהות ע"ב ויזת עסקים, להיות בעל עסק שמגלגל עשרות מליוני דולרים בשנה (טפו-טפו-טפו) אבל מבחינת החוק אסור לי לעבוד בעסק אם לא הוצאתי אישור עבודה, ז"א שאפילו לחתום על צ'קים אסור לי... בקיצור, מכל התשובה הארוכה הזאת - כן! צריך אישור שהייה. פרטים ספציפיים יותר אתה יכול לבדוק בשגרירות אנגליה בישראל או כאן. בהצלחה, בן

למעלה