שאלה חשובה ובסיסית מי שיכול לעזור...

מצב
הנושא נעול.

YIM222

New member

לא ברור עד עכשיו אם אני נותן פקודת מכירה בסכום מסויים והשער עבר מעליו זה ייקנה באותו מחיר שרציתי, ייקנה בגבוה או לא ייקנה בכלל. דוגמא חיה: אם נגיד נתתי היום למניית הכשרת היישוב בשעה 11.40 כשהייתה שווה 2667 פקודת מכירה כשתגיע ל2600, התנודה הבאה הייתה ב12:49 כשהיא ירדה ישר ל2575. מהביועצת של הבינלאומי הבנתי שזה יימכור בנקודה (במקרה כזה) אז מכמה ברוקרים הבנתי שזה ייקפוץ. מה הנכון? (קלטון אל תיכעס ממה שאמרתי מקודם זה פשוט מה שאני חושב...)

שיר ורד

New member
אין כמעט חשיבות לשער הקודם

לא ברור עד עכשיו אם אני נותן פקודת מכירה בסכום מסויים והשער עבר מעליו זה ייקנה באותו מחיר שרציתי, ייקנה בגבוה או לא ייקנה בכלל. דוגמא חיה: אם נגיד נתתי היום למניית הכשרת היישוב בשעה 11.40 כשהייתה שווה 2667 פקודת מכירה כשתגיע ל2600, התנודה הבאה הייתה ב12:49 כשהיא ירדה ישר ל2575. מהביועצת של הבינלאומי הבנתי שזה יימכור בנקודה (במקרה כזה) אז מכמה ברוקרים הבנתי שזה ייקפוץ. מה הנכון? (קלטון אל תיכעס ממה שאמרתי מקודם זה פשוט מה שאני חושב...)
אין כמעט חשיבות לשער הקודם
בכל מהלך המסחר הרציף, כל פקודה צריכה להיות במפגש מחירים בין המוכר והקונה. כדי ליצור את המפגש הזה או שמוכר נותן פקודה בשער הקניה הגבוה ביותר (או נמוך ממנו) או שקונה יתן פקודת קניה בשער המכירה הנמוך ביותר (או גבוה ממנו). לגבי שאלתך במקרה של פקודת מכירה: אם נתת בשער שווה או נמוך יותר משער הקניה הגבוה ביותר הפקודה תבוצע בשער הקניה הגבוה ביותר, אם הכמות שנתת גדולה מהכמות שהיתה בשער זה, יתכן שקנייתך תפוצל ותבוצע במספר שערים. אם נתת בשער הגבוה משער הקניה הנמוך ביותר אזי או שפקודתך תבוצע בשער שנתת, או שלא תבוצע בכלל או שתידחה למסחר הסגירה ואז אם שער הנעילה גדול או שווה מהשער שנתת אז אולי היא תבוצע בשער זה ואולי לא תבוצע בכלל או תבוצע חלקית.

מצב
הנושא נעול.
למעלה