שאלה חשובה ודחופה

שאלה חשובה ודחופה

יש לי שני ילדים האחת עולה לכיתה ז והשני עולה לכיתה ה לפני כשלושה שבועות עברנו דירה לבית בקרבת מקום אבל שמשתייך למועצה איזורית שונה היום נאמר לי מבית הספר שאני צריכה לקבל אישור מיוחד מהמועצה אליה עברנו שהם מאשרים את זה שילדי ישארו ללמוד באותו בית ספר,מיותר לציין שאיני מעונייינת שילדי יעברו בית ספר בכלל האם אני נתונה לחסדיהם של אנשי המועצה החדשה? אשמח לתשובות והדרכה בני נמצא בתוכנית שילוב בבית הספר ומעבר לבית ספר חדש יכול להזיק לו מאוד בברכה ותודה אמא

motyka

New member
עקרונית - כן תלויה

ע"פ החוק תלמיד צריך ללמוד בבית ספר התואם את איזור הרישום שלו (כלומר את מקום המגורים). מעבר באמצע שנה לא מחייב מעבר סי"ס , אבל במעבר משנה לשנה נדרש אישור הרשות המקומית (שצריכה גם להעביר תקציב מתאים)

וירלומי

New member
מיכל שב בטח יודעת יותר

כיתה ז בדרך כלל כרוכה במעבר בית ספר. אז אני לא יודעת מה תוכלי לטעון. לגבי הבן הצעיר שבקיטת שילוב - כנראה יש לך טיעון יותר חזק. בכל מקרה הייתי מנסה להשיג חוות דעת לגבי הסיכונים שבהעברתו לבית ספר חדש. ובכלל בודקת מה אפשריות השילוב במועצה החדשה. נסי לפנות גם בפורום לקויות למידה. בהצלחה לך ולילדייך

מיכל שב

New member
אני מודה שאינו יודעת לגבי בתי הספר../images/Emo4.gif

אני מתקשה להאמין שמילד בתכנית שילוב ידרשו לעבור בית ספר. ואם הוא לומד בבית ספר אחיו יכול ללמוד איתו במסגרת "איחוד משפחות". אני ממש מתקשה להאמין שיסרבו לילד עם צרכים מיוחדים להשאר באותה מסגרת שכל כך חשובה לו. בהצלחה!

למעלה