שאלה חשובה לחברות הפורום

שי שואל

New member
שאלה חשובה לחברות הפורום

שלום לחברות הפורום. אני כתב של מגזין לענייני נשים. ברצוני לשאול אתכן כמה שאלות בנוגע להשתתפותכן בפורום. אני עורך כתבה בנושא. נסו לענות בהרחבה. לא חובה לענות על הכל. ספרו אם אפשר קצת על עצמכן. אודה לתשובתכן אלי (ניתן במסר ישירות אלי) עוד הערב/הלילה! ניתן כמובן בכינוי שלכן או בשם בדוי. 1. כמה פעמים בשבוע/ביום אתן נכנסות לפורום? 2. האם הפורום מהווה מבחינה כלשהי תחליף לתמיכות/ייעוצים מסוג אחר? איזה בדיוק? 3. האם יש בפורום תחליף גם לחברות אמיתיות, שאולי העניין הבוער שלכן, לא בדיוק חלק מעולמן? 4. האם הגלישה בפורום היא מבחינה מסויימת תחליף מבחינתכן לעולם האמיתי: חברויות, קשרים ועוד. 5. האם יצרתן קשרים אמיתיים עם חברות שהכרתן דרך הפורום? 6. האם בני המשפחה מעודדים את כניסתכן לפורום? אולי הם מתנגדים? 7. אם יש לכן אנקדוטה או סיפור מעניין שקשור להשתתפות בפורום, נודה אם תספרו. בברכה ותודה מראש, שי

s h o o s h a

New member
לפני התשובה- מספר שאלות

1. אני כתב של מגזין לענייני נשים
מי אתה ואיזה מגזין אם יותר לשאול? 2. אודה לתשובתכן אלי (ניתן במסר ישירות אלי) עוד הערב/הלילה
ומה יקרה אם נענה מחר? 3. אני עורך כתבה בנושא...ספרו אם אפשר קצת על עצמכן...ברצוני לשאול אתכן כמה שאלות בנוגע להשתתפותכן בפורום
לשם מה השאלות, מה המטרה ומה אתה מנסה להסיק מהתשובות שיגיעו (אם יגיעו) חושבת שמין הראוי בטרם עולה מעין סקר שכזה שיינתן הסבר הולם ומקיף לגבי עורכו, שולחו ומטרותיו. אם יש אתר ברשת שאפשק 'להתקשר' אליו כדי לשלות אינפורמציה נוספת- חושבני שישמח מאד את מנהלת הפורום ואת משתתפותיו ומשתתפיו.

למעלה