שאלה חשובה....

portland

New member
שאלה חשובה....

זה נכון שהיה בארץ פירסומים על זה שמצאו פתרון לסכרת הנעורים? ואמרו מי שרוצה להשתף באיזה ניסוי יכול הוא רק צריך ליות בגיל מסוים ושיהיה סכרת תקופה מסוימת אז לפי מה שהבנתי אני מתאים התקשרתי כמה פעמים רשמו אותי אמרו לי נתקשר אלייך ולא עשו כלום... אז התקשרתי שוב ואמרו לי שלא התקשרו לאף אחד ושאני יחכה ויתקשרו אלי מה שאני בא לשאול זה... מה קורה אם זה מישהו יודע משהו? נמאס כבר להתקשר לשם ואומרים לי נתקשר אלייך מישהו יודע מה קורה אם זה?

לא שמעתי על הפרסומים האלו...

אבל שמעתי שיכול להיות שמצאו משהו שעוד לא פיתחו אותו ויש תנאים: הבן- אדם צריך להיות מעל גיל 20, אם 10 שנים סוכרת מינימום, איזון טוב, בלי בעיות בריאותיות נוספות (מלבד הסוכרת כמובן), מצב נפשי טוב...יש עוד כמה אבל אני לא זוכרת... אלו בערך אותם תנאים כמו שהציבו לך?

portland

New member
לא....

את\ה לא זוכר\ת שהיה את זה בחדשות וברדיו..... הניסוי הזה.. שאמרו שהוא עובד וניסו אותו על 35 אנשים... זוכר\ת ?

אקווה

New member
אני לא בטוחה אבל...

נראה לי שאתה מתכוון לניסוי שהיה בקנדה בהתחלה, ושהולך ומפתח בזמן האחרון. זה שמשתילים בו תאי ביתא בכבד ושהאנשים שעברו את זה הבריאו מהסכרת אבל צריכים לקחת כל הזמן תרופות נוגדות דחיה של השתל. מעניין - מה התנאים שהציבו לך? יש יתרונות כמובן בניסוי הזה - חלאס המרדף הזה אחר האיזון, אבל גם התרופות שנותנים למניעת דחייתהשתל הן לא ממש מומלצות, ככה שבד"כ עושיםאת הניסוי על אנשים שהמצב שלהם ממש ממש קשה, שלא מצליחים לאזן את עצמם בדרך אחרת. אני היתי מחכה עוד קצת, לראות אולי יגיע יום בו יצטרכו מעט מאוד תרופות כאלה, או אולי אפילו לא יצטרכו אותן בכלל... בכל מקרה - שיהיה

portland

New member
מה אני לא מאמין....

איך אתם לא זוכרים זה היה בחדשות וברדיו ובעיתון והנאים שהיציבו היו: ליות מעל 16 ושיהיה בין 3 חודשיים עד שנה סכרת כולם עשו מזה עניין ובסוף כלום נעלם כיאלו לא היה ולא נשמע...

elad2040

New member
האם אתה מתכוון

לניסוי שנועד להפסיק את התקפת מערכת החיסון על הלבלב, שנועד לסוכרתיים שעודם ב"ירח דבש"?

portland

New member
תאמת...

אני לא יודע.. אני לא זוכר למה זה היה בדיוק אבל אמרו שזה מפסיק את הסכרת.. סופי... :? :?

למעלה