שאלה חשובה

אלינה25

New member
שאלה חשובה

שלום לכולכם. ברכות על הפורום, ליאת. אני מקווה שאת מרגישה טוב. שמי אלינה, אני בת 25 ויש לי CP. שאלתי היא האם מישהו מכם מכיר רופא או מרפאה באיזור ת"א המתמחים בטיפול במבוגרים עם CP מאספקטים שונים- נוירולוגיה (לא בהכרח מבחינה תרופתית), אורתופדיה (עמוד שדרה,רגליים...) וכד´. הפנו אותי למרפאה בשיקום הנוירולוגי בביה"ח תל-השומר. האם מישהו מכיר מרפאה זו? אני מכירה והייתי תקופה מסויימת במרפאה להפרעות בתנועה באיכילוב, אך כרגע אני מחפשת משהו אחר. שאלה נוספת- האם מישהו מכם עבר הזרקת בוטוקס בצוואר ויכול לספר לי אם זה הועיל לו ובין השאר שיפר את איכות הדיבור שלו? תודה רבה רבה.

לאלינה25 שלום!

לאלינה! קודם כל, ברוכה הבאה לפורום שלנו. אני מכירה רופא מצויין שעובד בבית החולים "אסף הרופא", ושמו ד"ר ליונל קופילביץ´. הוא ניתח אותי לפני למעלה מ-10 שנים. בתחומים האחרים, אין לי לצערי, אינפורמציה עדכנית, אבל אני ממליצה לך להשתמש באינפורמציה של סקיטוש. את המרפאה שהזכרת, אני לא כ"כ מכירה, גם את הזריקה שאת מדברת עליה, אני לא מכירה, זוהי פעם ראשונה שאני נחשפת לאינפורמציה מסוג זה. תודה על הברכות בקשר לפורום. הוא שלכם ובשבילכם. ליאת.

שלום

הי ליאת כנראה כולם מכירים את האדם הזה הוא ניתח אותי לפני 16 שנה ולפני 13 שנה נורא הצחיק אותי לקרוא שכולם מכירים אותו

לכלב וחתולה!

את צודקת! ד"ר קופילביץ´ הוא באמת בן-אדם מוכר ואהוב כמעט בקרב כל חולי ה-C.P., בארץ. הוא אדם כ"כ אנושי ונחמד, וכיף לי להיזכר ביחס האנושי שהפגין כלפיי, וכלפי חבריי שנותחו אצלו, ליאת.

יעל!

ד"ר קופילביץ´ הוא באמת בן-אדם מדהים. אם תקראי את כל הדיון אודותיו, אני בטוחה שתיזכרי ביחס היפה שקיבלת ממנו, ליאת.

אלינה25

New member
תודה

תודה על התשובות. לליאת- בנוגע לקופילביץ´- אני מכירה אותו, אך הוא מטפל בילדים בלבד. לגבי הבוטוקס- עברתי הזרקה לפני כמה שנים בכף הרגל. ההזרקה עזרה לי נקודתית אך ההרגשה הכללית שלי במשך תקופה אח"כ לא היתה טובה. עם זאת אני מחפשת לשמוע דיעות על הזרקה בצוואר להרפיית הטונוס בו מכיוון שאת זאת אני שוקלת כרגע. תודה רבה בכל מקרה, אלינה.

אלינה25 יקרה!

מקווה שהצלחנו קצת לעזור לך. בכל מקרה, את מוזמנת להישאר כאן איתנו, ולקחת חלק פעיל בדיונים, ליאת.

למעלה