שאלה חשובה

zaza22

New member
שאלה חשובה

בן זוגי מסתכל מידי פעם באתרי סקס. לי זה מאוד מפריע כי זה נראה לי משפיל. הסקס ביננו מאוד קר מבחינתו. הוא כמעט ולא מחבק, מלטף או מנשק. יכול להיות שיש קשר בין הדברים? האם אדם יכול לשנות את הגישה שלו לסקס? (הוא בן 26) או שאין סיכוי שאני אצליח "לפקוח את עיניו"...

תיראי...

אף אחד כאן לא ממש יכול להכנס לראש של בן זוגך ולדעת למה הוא בעצם מתנהג כך. אני מציעה שתדברי איתו על זה בארבע עיניים.

jdror

New member
בן זוגי גם נהנה להסתכל על אתרי סקס

אבל בינינו אני זאת הקרירה יותר למרות שאני מאוד נהנית בזמן היחסים. הוא מאוד מתחרמן אחרי שהוא מבקר באתרי סקס ודווקא אז יש לנו לילה לוהט. אני עובדת על להתחמם מעט כי כשהכרנו לפני עשר שנים הייתי חתולה והיום, אחרי הריונות ולידות ועייפות מגידול הילדים, הבנזוג קצת מתקשה להבין שהחשק מעט יורד וגם כשיש חשק לא תמיד זה מתאים מבחינת הילדים.

אני רק 1

New member
תחשבי ורדה רזיאל ז'קונט....

הוא נשמע באמת מותק של בן אדם, אבל זה לא ישתפר תזרקי אותו, או לחילופין תזרקי אוטו (עליו)

shellush

New member
תראי....

להסתכל באתרי סקס ובחוברות פורנו, אין שום רע בזה, תני לו. אבל העובדה שהוא קר במיטה ולא מחבק ומנשק זה בכלל לא קשור בזה, את צריכה לדבר איתו, אולי הוא פחות נמשך אלייך, אולי הוא טרוד מכל מיני דברים. אבל אל תתני לו להרגיש בכלא ולא לעשות לו סצינות על הסתכלות על סקס, זה טבעי שזה יעניין אותו כמו שזה טבעי שזה יעניין אותך

למעלה