שאלה חשובה

T h e B o Y1

New member
שאלה חשובה

חבר שלי לפני כשבועיים נתפס כשהוא נוהג עם 3 נוסעים ברכב כאמור הוא נהג חדש ויש הגבלה של שתי נוסעים בלבד.... אין לו עברות קודמות ! ושוב אני מדגיש אין לו עברות קודמות ... שללו את הרישיון למשך 30 יום , וזימון למשפט נסיתי להרגיע אותו שהשופט יתחשב בזה שאין עברות קודמות... ויקל עליו בעונש ומקסימום יתן לו קנס כספי ... אני רוצה לדעת שאני לא מטעה אותו סתם ... מה דעתכם ? תודה ....

Haunted

New member
פעם שלישית ../images/Emo135.gif

זה שלחבר שלך אין עבירות קודמות לא עושה אותו מעל לנהגים אחרים. מה הוא רוצה פרס על זה ? כל הכבוד שאין לו עבירות קודמות, הוא בסה"כ ממלא את החובות שלו בכביש. בכל מקרה השופט לא יקל לו בעונש בגלל שאין לו עבירות קודמות. לדעתי הוא אפילו יראה את זה בחומרה, כי חבר שלך עבר על חוק כתוב וברור לכולם. ומה שהוא עשה נקרא רשלנות. אל תכניס את חבר שלך לסרטים כי לכלא הוא לא יכנס אל תדאג... יכולים לתת לו לעשות תאוריה מחדש, או קנס כספי, או שלילה לתקופה מסויימת...

לא משנה שאין לו הרשאות קודמות.

תגיד לחבר שלך להתכונן טוב טוב לתיאוריה וטסט מחדש. אין מצב שהוא יצא מזה בלי עונש. שיהיה לו בהצלחה בכל זאת ותעדכן אותנו מה היה פס"ד.

T h e B o Y1

New member
אוי ואבוי לכם ...

בנוסף לכול מיצטער להגיד לכם אתם גם לא יודעים לענות בצורה יפה אם אתם הייתם שופט חבל על הנהגים הצעירים ....(כולנו עושים טעויות לפעמים) דבר ראשון בנאדם שעושה תאונהה ופוגע באנשים או משחיט רכוש לא מקבל טסט ותאוריה מחדש אז בנאדם שעשה משהו בטעות בשביל לעזור לחבר שלו יקבל עונש שמישהו שעשה תאונה לא קיבל ???? אם חבר שלי היה קורא תהודעות האלה רק הייתם מלחיצים אותו יותר יותר... אני מקווה שאתם טועים .... הכול יכול לקרות אני לא פוסל את התשובות שלכם אבל רק שתדעו שעונש כזה איפלו בנאדם שעשה תאונה לא מקבל ! אתם מגזימים , קבעתם עובדה שניכם שזה רשלנות .... במקום להגיד גם עוד מקרים שיכולים להיות ... בכול מקרה תדעו שאתם טועים והגזמתם בעונש! אה ועוד משהו רקקק אבל רקקק אם יש עברות קודמות אז השופט כבר מעביר הילוך ונותן עונש יותר גדול ...

dutchy16

New member
אתה זה שטועה

יש הבדל בין נהג חדש לבין נהג וותיק.. השופטים מכבידים מאוד בעונשים על נהגים חדשים.

Haunted

New member
באיזה סרט אתה חי ?

בנאדם שעשה תאונה ופגע באדם יכול להכנס לכלא, או לקבל שלילת רישיון לצמיתות. אז אתה מתבכיין על תאוריה וטסט מחדש ? אם חבר שלך יקבל לעשות תאוריה וטסט מחדש שיגיד תודה.. באמת שזה לצאת בזול בהתחשב במה שהוא עשה. שחבר שלך יכנס לפה ויקרא וילחץ, ובצדק. הוא נהג בתנאים שאסור לו לנהוג בהם. ואני מניח שאין סיבה מיוחדת לזה שהוא הסיע 3 אנשים, נכון ? מישהו פה כתב שהוא נהג עם 3 אנשים בזמן שיש לו הגבלת נוסעים, וזה בגלל שבעל הרכב היה שיכור. אז מילא.. עוד אפשר להבין. הוא עשה את זה מתוך כוונה טובה לא לתת לבעל הרכב לנהוג בשכרות ולסכן את החיים שלו ושל שאר הנוסעים ברכב. אבל חבר שלך סתם הסיע אנשים מעל המותר, בלי סיבה. אין לי רצון שידפקו את חבר שלך, להיפך. הלוואי ושהוא יצא כמה שיותר בזול. אבל מה לעשות, לא הכל ורוד בחיים ואם חבר שלך עבר על החוק אז שיידע לשאת בתוצאות בדיוק באותה קלילות שהוא הרגיש לעבור על החוק.

ahbarfilez

New member
אז מה אתה רוצה?

נכנסת לשאול, ענו לך... לא מתאים לך, יאללה לך... זה מה שהשופט יעשה, לא רוצה לשמוע? רוצה להתעלם? לך תסגור את עצמך בחדר, מה אתה רוצה...

Superdror

New member
אין לו השראות קודמות......

אבל יש לו רשיון יומיים ורבע, ויוה-לה-אטרקציה. ותסלח לי שאני ציני. שהחבר שלך יכין עצמו לקנס כספי + שלילה, כי זה כנראה מה שהוא יקבל. בתום השנתיים , שיכין את עצמו לפחות לתאוריה. בהצלחה.

למעלה