שאלה טכנית- לחסכון בזמן

דסי אשר

New member
שאלה טכנית- לחסכון בזמן

הי נעה, בפורום הקודם, בIOL, כאשר הייתי קוראת הודעה או תגובה, צבע הנ``ל היה משתנה, וידעת שכבר ``בקרתי כאן`` האם נתן לעשות זאת בעתיד ב``תפוז``? דבר אחר, כאשר כתבתי, תגובה או הודעה, נתן היה לראות באמצאות סימן + על סימון ההודעה/תגובה שמשהו מגיב אלי, ותמיד נהניתי לקיים דיון עם הצד השני. אני יודעת שיש רבות/רבים שקוראים בלי להגיב, אבל הפורום מטרתו דיון, ונעים לדעת שיש למשהו מה לומר לך, ולא חשוב האם כדעתך, או בכיוון אחר, שונה וכו`. אפשר יהיה בתפוז? ובסוף הערה חביבה ללימור מהרפוליקה הדומיניקנית - כל כך רחוקה, אבל כל כך זוכרת את כולם, נעים מאד, הלוואי עלי!!. לילה טוב, דסי

נעה גל

New member
תשובות לא מלאות

בקצרה אני אפרט לך מה קורה כאן. בעיקרון, את יכולה לקבל את כל (כמעט) האינפורמציה שגם קיבלת ב-IOL, רק צריך להתרגל לשינויים הקלים. שימי לב שבצד ההודעות יש סימן ``טיפה``. הודעה עם תוכן נצבעת בכתום ואפשר לדעת שיש אליה תגובות לפי השרשור (שאני חושבת שהוא יותר נוח כאן לצפיה ממה שהיה לנו ב-IOL). בעיקרון, ליד הודעות חדשות (מה-12 שעות אחרונות) שלא צפית בהן, מופיע כוכבית כתומה. לפי המלצה של ``יעל לא רוקדת כשעצוב`` בכל פעם שאת נכנסת לפורום כדאי לך לקרוא קודם את כל ההודעות שיש לידן כוכבית (לפני שאת מגיבה אליהן). אם את עושה את זה כל 12 שעות - לא תהיה לך בעיה, ותצליחי לקרוא את כל ההודעות גם בלי הסימון (הנוח ביותר, אני חייבת להודות) שהיה לנו ב-IOL. אם את נכנסת פעם ביום לפורום, אז בהחלט יש כאן בעיה ואת מפספסת הודעות חדשות. בכל מקרה, אני אפרט את כל מה שאמרת בפני נטע (שהיא מנהלת הקהילות), ואני מקוה שבשלב מסוים הם ישנו את זה עבורנו.

למעלה