שאלה לאחות slightly

איליקו

New member
שאלה לאחות slightly

שלום לאחות Slightly, האם אפשר לשאול אותך שאלה כאחות? אני צריך לעשות השבוע בדיקת מיקרואלבומין (איסוף שתן 24 שעות). כידוע לך, הכי נוח לעשות את הבדיקה בסוף השבוע. הבעיה היא שבתחילת השבוע קשה לי להגיע למירפאה ואוכל להגיע רק באמצע השבוע (שלישי-רביעי). האם עיכוב של מיספר ימים במסירת הבדיקה למעבדה יכול לפגוע בתוצאות? אני מבין שמדובר בבדיקת חלבונים ולא ידוע לי אם "טריותם" נשמרת במשך מיספר ימים או שרצוי להביא להם את הבדיקה בהקדם האפשרי. בתודה, איליקו

איסוף שתן../images/Emo54.gif

עליך לבצע את האיסוף במשך 24 שעות ללא שתן ראשון של הבקר הראשון, חובה להביא את השתן בבקר ,ישנן מרפאות שמתחילות מוקדם ב7,ישנה שפורפרת מיוחדת שבה שמים מריכוז השתן ורושמים על הטופס את סהכ" הכמות שהייתה ב24 שעותמביאים את המבחנה למרפאה ובודקים שהאחות שמה ברקוד על הפתק ועל המבחנה .בהצלחה

slightly

New member
עד כמה שידוע לי

הבדיקה צריכה להיות טריה. חלק מהמרכיבים מתפרקים עם הזמן. אברר במעבדה ותקבל תשובה מוסמכת.

איליקו

New member
תודה לאחיות Slightly ופורפורית

מודה לכם מאוד על התשובה. אני מבין ששתיכן אחיות (רחמניות, לא ביולוגיות) ועובדה זו נוסכת בטחון כי המידע שלכן אמין. Slightly, תודה מיוחדת על הבירור ואשמח לתשובה מסכמת של המעבדה. שיהיה לכן שבת שלום, איליקו

slightly

New member
תשובת המעבדה

אפשר להתעכב עם המסירה, בתנאי שמאחסנים את הדגימה במבחנה במקרר.

איליקו

New member
Slightly, את גדולה

היי Slightly, באמת כל הכבוד על הבירור המהיר. אני מודה לך מאוד ובטוח שעוד אנשים כאן ישמחו על המידע הזה כי מדובר בבדיקה חשובה ולכן רצוי להקפיד שתהיה מדוייקת.

למעלה