שאלה לאלה מכם שמחזיקים קמינים על נפט:

alonaski

New member
שאלה לאלה מכם שמחזיקים קמינים על נפט:

אשמח לקבל המלצות על חברת אספקת נפט אמינה ובמחירים סבירים. מה דעתכם? אולי לקראת החורף אפשר להתארגן פה ולצור רשימה של צרכני נפט, להזמין חברה אחת מסויימת ולדרוש ממנה מחיר מוזל לרכישה קבוצתית. מה דעתכם? אגב, העלתי את האופציה הזאת בפני ספק הנפט שלי שנה שעברה והוא בהחלט אישר לי שאם נהיה קבוצה בישוב שתזמין נפט - הוא יעשה לנו הנחה. זה ישתלם לו להפוך את הנסיעה מאשדוד במכירת הנפט לכמה לקוחות מאשר ללקוחה אחת בודדה כמוני. אז אם יש מעוניינים להצטרפות ל"קרטל" הזה
- אנא הגיבו!

אנימו

New member
ואני, לאחר נסיונות בשדות זרים ורדיפה אחרי

הזול וקבלת נפט..... "מלוכלך" מעדיפה לשלם לאיש שלנו בישוב, שאול אדלמן ( שגם עזר לי פעם בעצה ובביקור בית בעניני התנור וללא תמורה) קצת יותר ממה שדורשים החאפרים למיניהם . ובתמורה נוכחתי שהכל זורם ולא צצות תקלות כל שני וחמישי וגם התיאום לגבי השעות יותר גמיש.

אין על שאול אדלמן. איש אמין ויישר.

מניסיון עם ספקים אחרים הגעתי למסקנה שהזול הוא מאוד יקר. הם מערבבים לך עם מים מוזילים את המחיר ואת נותרת עם צנרת סתומה .[תיקון עולה המון] שאול מוכר במחירים הכי סבירים [הנפט לא מפסיק לעלות ] . פעם היה שווה לחמם בנפט היום זה מאוד יקר. אבל......אין על החימום בקמין שאינו מיבש את האוויר ומשרה אווירה נינוחה ונעימה. ערב נעים דבוש

alonaski

New member
איפה/איך משיגים אותו??

אנחנו בפורום של הישוב - זה המקום לפרסם אנשי מקצוע מומלצים מישובנו!
(אני מקווה רק שיש לו צינור מספיק ארוך כי אצלי המיכל יושב בקצה הכי רחוק של הגינה...
)

בבקשה.

מירה תענה לך [אישתו המנומסת] או שתשאירי הודעה והיא חוזרת די מהר. 7494094 להית' דבוש

alonaski

New member
../images/Emo45.gif גם אצלכם המיקום של המיכל הוא רחוק מאוד?

אצלי זה משהו בסביבות ה 30-35 מ' מרחק...

אנימו

New member
גם אצלי המיכל רחוק. לא יודעת בדיוק כמה.

תשאלי את שאול. לדעתי מצוייד באמצעים.

למעלה